mirrorless range
alt text goes here

Bezzrkadlové fotoaparáty EOS M

Buďte vždy pripravení s kompaktným a ľahkým fotoaparátom s malými rozmermi, vymeniteľným objektívom a kvalitou obrazu na úrovni digitálnej zrkadlovky

Pôsobivá kvalita,
kompaktné rozmery

Skvelé príbehy sa každý moment odohrávajú všade okolo nás.
Potrebujete iba fotoaparát, ktorý je pripravený na život odohrávajúci sa pred vami a výnimočné príbehy, ktoré so sebou prináša.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegantný klasický dizajn, ktorý vás inšpiruje pri vytváraní nezabudnuteľných príbehov vďaka snímaču s rozmerom ako v digitálnych zrkadlovkách, videu v rozlíšení 4K a jednoduchému pripojeniu.

Objavujte teraz

Čo je to fotoaparát bez zrkadiel?

Na rozdiel od digitálnych zrkadloviek, ktoré na odraz svetla do hľadáčika využívajú zrkadlo, fotoaparáty bez zrkadiel (známe aj ako kompaktné systémové fotoaparáty) neobsahujú zrkadlo ani optický hľadáčik. Vďaka tomu sú vo všeobecnosti menšie ako digitálne zrkadlovky.

Tam, kde je otázka rozmerov absolútne prvoradá, ponúka rad bezzrkadlových fotoaparátov Canon EOS M flexibilitu a pohodlie podčiarknuté špičkovou obrazovou kvalitou videozáznamov, ako aj fotografických snímok. Využíva elektronický hľadáčik, ktorý síce šetrí veľkosť a hmotnosť, no prináša extra kreatívne výhody.

Počnúc modelmi APS-C s menšou šošovkou až po najvýkonnejšie plnoformátové modely, ktorých podstatou je kreativita, a to vďaka krátkemu zadnému zaostreniu plnoformátovým snímačom, je celý rad bezzrkadlových fotoaparátov EOS navrhnutý tak, aby z vašej fotografie vyťažil maximum.

eos m10 lifestyle alina

Vynikajúca kvalita

Naše zrkadlovky bez zrkadla stelesňujú to najlepšie z kompaktov a digitálnych zrkadloviek Canon. Snímajú fotografie a videá špičkovej kvality s bohatými detailami, farbami a atmosférou – a to aj pri slabom svetle.

stunning quality

Objektívy EF-M

Prenosné, ľahké objektívy vytvorené špeciálne pre fotoaparáty EOS M. V ponuke nájdete mimoriadne širokouhlé objektívy, teleobjektívy so zoomom, ale aj drobné ploché objektívy, s ktorým môžete objavovať nové tvorivé schopnosti.

Zistite viac

eos m5 cinc lifestyle system

Môžem využívať iné objektívy?

S našimi zrkadlovkami bez zrkadla môžete ľahko meniť objektívy a skúšať nové perspektívy. Okrem exkluzívneho radu univerzálnych, kompaktných objektívov EF-M môžete siahnuť po upevňovacom adaptéri Canon EF-EOS M a získať tak možnosť pripojenia rozsiahleho radu objektívov 80 EF-S a EF pre digitálne zrkadlovky, ale aj špeciálnych objektívov, akými sú makroobjektívy či objektívy s efektom rybieho oka.

Prečítajte si viac

Ktorý model systému EOS je pre mňa ten pravý?

Nájdite ten pravý fotoaparát, ktorý vyhovuje vášmu štýlu fotografovania a nakrúcania filmov. Od špecialistov na fotografovanie pri slabom svetle po hrdinov rýchlej akcie, spoločnosť Canon má to pravé riešenie.

Zistite viac

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Vo vašich rukách...

EOS R ihneď padol do oka celému radu najrôznejších profesionálnych fotografov a filmárov. Zistite, čomu všetkému ho vystavili, aby sa dopracovali k fotografiám a filmom, aké doposiaľ považovali za nemožné.

Zobraziť všetky články

Potrebujete pomoc pri hľadaní fotoaparátu?

Použite náš vyhľadávač fotoaparátov a vyberte si pre seba ten pravý model.

Nájsť môj fotoaparát

Hands holding up Canon camera

Tiež by vás mohlo zaujímať...