Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

SŠpeciálne propagácie spoločnosti Elwe: rozvoj tlače predajných materiálov

Výzva

Poskytovateľ tlačových služieb Elwe so sídlom v Holandsku sa špecializuje na výrobu vysokokvalitných prezentačných (POS) materiálov pre maloobchodný trh. Pýši sa úplnou ponukou komplexných služieb pre zákazníkov – od prvotného návrhu a kontroly až po výrobu, skladovanie a dodanie – so širokou škálou voliteľných baliacich služieb.

Vďaka dobrému menu spoločnosti postavenému na kvalite, efektivite a službám zákazníkom spoločnosť za 20 rokov získala širokú škálu významných klientov na domácom trhu vrátane maloobchodných reťazcov Albert Heijn a Jumbo. Títo klienti tradične objednávali naraz stovky alebo tisícky prezentačných materiálov – na čo bola technológia analógovej tlače spoločnosti Elwe plne pripravená.

Evolve, Elwe Special Promotions respond to the latest printing trends by reducing the time and cost of producing small print runs

"Dokázali sme bez problémov vyrobiť desať materiálov alebo aj tisíc. Malé objemy však boli pre našich zákazníkov často cenovo nedostupné."

Spoločnosť sa preto rozhodla prejsť na rýchlejší, efektívnejší digitálny tlačový systém s cieľom podporiť jej neustály obchodný rast a zabezpečiť schopnosť lepšie reagovať na potreby zákazníkov.

Riešenie spoločnosti Canon

Pre spoločnosť Canon bolo riešenie jasné: plochá tlačiareň Océ Arizona 660 XT je rýchla, ľahko sa používa a je neuveriteľne všestranná. A čo je nemenej dôležité, jej zobrazovacia technológia Océ VariaDot prináša vynikajúcu kvalitu obrázkov, ktorú spoločnosť Elwe potrebovala pri predajných propagačných materiáloch.

Výhody

Ako vysvetľuje Kirsten Van Brummen, vplyv použitia tlačiarne Arizona 660 XT bol výrazný z hľadiska flexibility aj produktivity:

"Teraz už nemusíme robiť kompromisy z hľadiska kvality a dodacej doby… a môžeme ponúknuť predajné materiály v menších objemoch za konkurencieschopné ceny."

Evolve, Elwe Special Promotions attract new customers, using Canon’s business printing solutions

Na zákazníkov tiež zapôsobila schopnosť spoločnosti ponúknuť väčšiu mieru personalizácie a prispôsobenia dizajnu predajných materiálov, čo by pri použití analógovej technológie nebolo možné kvôli vysokej cene.

Najväčšou zmenou je však pravdepodobne skutočnosť, že vďaka lacnejšej výrobe malých objemov a jedinečných výtlačkov dokázala spoločnosť Elwe prilákať celkom novú skupinu zákazníkov – nielen veľkých maloobchodných predajcov, ale aj malé podniky a živnostníkov. Kirsten Van Brummen poznamenala: „Keďže dokážeme dodať predajné materiály v objeme od jedného výtlačku, máme v súčasnosti množstvo malých zákazníkov“ od „producenta audio prehliadok pre múzeá“ po „miestnu lekáreň“.

Tento nový model tlače predajných materiálov na požiadanie pomohol spoločnosti Elwe zbaviť sa obmedzení analógovej tlače, čo jej umožnilo dosiahnuť ciele v oblasti obchodného rastu. A čo je rozhodujúce, teraz, keď spoločnosť pokračuje v raste, má partnera, ktorý jej pomôže poradiť si s výzvami, ktorým bude čeliť. Ako Kirsten Van Brummen povedala na záver:

"Často dostávame náročné požiadavky, a preto veľa očakávame od našich partnerov. Spoločnosť Canon sa stala naším partnerom, ktorý pri nás neustále stojí a myslí spoločne s nami."

Zistite viac

Ozvite sa

Zistite, ako aj vám môžeme pomôcť s rozvojom vašej firmy

Zistite viac