eos6d

Aký druh video zariadenia je tým najlepším pre vaše videozáznamy?

Objavte zariadenie na záznam videa, ktoré najlepšie vyjadrí vaše nadšenie z kreatívneho rozprávania príbehov.

Kvalita a výber

Pomocou fotoaparátov alebo videokamier Canon môžete snímať videozáznamy v špičkovej kvalite Oboznámime vás s kľúčovými výhodami rôznych možností, aby ste si vybrali zariadenie, ktoré je pre vás ideálne.

eos 80d

LEGRIA

Univerzálne špecializované nahrávacie zariadenia pre rodiny alebo profesionálov.

legria hf g40 right side

Určené na vytváranie video záznamov

Kompaktné videokamery LEGRIA predstavujú univerzálne riešenie pre rodiny aj profesionálov. Sú navrhnuté špeciálne na zaznamenávanie videa a prinášajú pohodlné rukoväti, stabilizáciu obrazu na zaistenie plynulosti výsledných záberov, displeje, ktoré možno natočiť v rôznych uhloch a veľmi kvalitné zabudované mikrofóny.

lifestyle mike boyd

Dlhý čas záznamu

Ako dlho potrebujete nahrávať? Modelový rad LEGRIA ponúka veľmi dlhé časy nahrávania a ide o tú najlepšiu voľbu na zaznamenávanie športových podujatí, divadelných predstavení, koncertov a pod. Naše modelové rady EOS, IXUS a PowerShot sú ideálne na kreatívne snímanie videozáznamov a na krátke videá.

lifestyle-mike-boyd-dual-pixel-cmos

Digitálne zrkadlovky a fotoaparáty bez zrkadla

Fotoaparáty EOS s vymeniteľnými objektívmi, ktoré ponúkajú tú najlepšiu kreatívnu kontrolu.

eos 80d

Kreatívna kontrola

Vďaka rozsiahlemu výberu vymeniteľných objektívov a veľkých snímačov APS-C alebo Full Frame si prostredníctvom digitálnej zrkadlovky EOS alebo niektorého z našich dokonale prenosných fotoaparátov bez zrkadla môžete vychutnať lepšiu kontrolu nad vzhľadom svojich videozáznamov. Vyberte si ten pravý objektív na zvýraznenie krásne malej filmovej hĺbky ostrosti.

m6 lifestyle

Obraz v najvyššej kvalite

Fotoaparáty EOS ponúkajú špičkovú kvalitu záberov bez ohľadu na to, či snímate fotografie alebo videozáznamy. Stačí si vybrať veľkosť tela, ktorá vám najviac vyhovuje – výborne prenosný fotoaparát EOS bez zrkadla alebo plnohodnotnú digitálnu zrkadlovku EOS s pohodlnou obsluhou.

eos 80d tech

PowerShot a IXUS

Kompakty s pevným zoomom, ktoré si môžete jednoducho vziať všade, kam sa vyberiete.

powershot g7 x mark ii frt

Skvelé funkcie na videozáznamy a fotografie

Kompaktné fotoaparáty PowerShot SX a IXUS od spoločnosti Canon sa ľahko používajú a sú navrhnuté tak, aby sa dobre nosili v taške alebo vo vrecku. Sú ideálne na snímanie videozáznamov na cestách. Okrem mnohých funkcií, ktoré ponúkajú na snímanie fotografií – ako je vysoké priblíženie –, sú skvelé aj na snímanie videozáznamov.

powershot g3 x sample

Prenosný výkon na vlogovanie

Naše vreckové fotoaparáty série PowerShot G so snímačmi typu 1.0 alebo väčším vám umožnia vytvárať zábery v špičkovej kvalite s malou hĺbkou ostrosti. Model PowerShot G7 X Mark II obsahuje aj výklopný displej na jednoduché snímanie z rôznych uhlov, vďaka čomu ide o skvelé zariadenie pre vlogerov.

powershot g7 x mark 2 lifestyle munich

Potrebujete ďalšiu pomoc?

Zistite viac o videokamerách modelového radu LEGRIA HF-G a o rozdieloch medzi snímaním video záznamov v rozlíšení 4K a HD.