CanoScan 4400F

Model CanoScan 4400F so schopnosťou skenovania pri neuveriteľných 4800 dpi poskytuje snímky najvyššej kvality bez toho, aby prehnane zaťažil váš rozpočet. Tento superrýchly skener, vybavený funkciami FAU, QARE úrovne 3 a 7 tlačidlami EZ, je inteligentný a všestranný.

Výhody

  • 4800 x 9600 dpi so 48 bitovou farebnou hĺbkou
  • FAU - 6 x 35 mm filmový pás a 4 x 35 mm diapozitívy
  • Superrýchla skenovacia jednotka
  • Systém QARE úrovne 3 na odstraňovanie prachu/škrabancov z fotografií
  • Obsiahly balík softvéru
  • USB 2.0 Hi-Speed
  • 7 tlačidiel EZ
  • Rýchly režim Multi-photo
  • Zdokonalené Z-veko

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon CanoScan 4400F

Vynikajúca kvalita skenovania


Vďaka snímaču CCD s rozlíšením 4800 x 9600 dpi CCD zachytávajúcemu neuveriteľné detaily model CanoScan 4400F poskytuje vynikajúce a ostré snímky vhodné na zväčšovanie a tlač pri vysokom rozlíšení. 48-bitová farebná hĺbka zaručuje, že vaše skeny budú mať výnimočne presnú reprodukciu farieb.

Skenovanie filmov


Model CanoScan 4400F je vybavený všestrannou zabudovanou jednotkou filmového adaptéra (FAU), ktorá vám umožňuje skenovať 6 x 35 mm negatívy alebo 4 upevnené diapozitívy v rámci jedinej operácie.

Extrémne rýchle skeny


Výnimočne rýchla skenovacia jednotka modelu CanoScan 4400F optimalizuje vašu produktivitu, keďže poskytuje náhľady v priebehu len 5 sekúnd. Aj počas skenovania pri maximálnom rozlíšení zostáva pracovný tok efektívny, keďže vysokorýchlostné pripojenie cez rozhranie USB 2.0 zabezpečuje rýchly prenos údajov.

Automatické retušovanie


Technológia QARE úrovne 3, ktorá vám šetrí hodiny manuálneho retušovania, automaticky obnovuje zašlú slávu poškrabaných, poškodených alebo vyblednutých fotografií. Taktiež znižuje šum na fotografiách snímaných na vysokorýchlostný film.

Obsiahly balík softvéru


Balenie modelu CanoScan 4400F je doplnené kompletným sortimentom zobrazovacieho softvéru. S pomocou aplikácií ArcSoft PhotoStudio, OmniPage SE a Presto!PageManager môžete jednoducho upravovať vaše zoskenované snímky, konvertovať papierové dokumenty priamo na upraviteľné súbory a ľahko manipulovať s dokumentmi. Nástroje ScanGear a CanoScan Toolbox spoločnosti Canon boli aktualizované, aby boli schopné dosahovania vyššej kvality zobrazovania a funkčnosti ako kedykoľvek predtým. Model CanoScan 4400F je kompatibilný so systémami Windows a Mac.

Tlačidlá EZ


Sedem skenovacích tlačidiel, ktoré poskytujú flexibilitu a šetria váš čas, umožňuje obsluhu bežných úloh skenovania na jediný dotyk. Prispôsobte si tieto tlačidlá, aby ste nimi mohli realizovať funkcie, ktoré používate najčastejšie: kopírovanie, skenovanie, tvorba súboru PDF alebo odoslanie do vášho e-mailového programu. Štyri z týchto tlačidiel sú určené na skenovanie priamo do formátu PDF, vrátane skenovania farebne alebo čiernobielo.

Skenujte viaceré fotografie


Model CanoScan 4400F s rýchlym režimom Multi-Photo od spoločnosti Canon vám umožňuje skenovať až 10 samostatných obrázkov v jedinom cykle a následne pracovať na každom z nich samostatne. Režim Multi-Photo automaticky identifikuje, oreže a vyrovná viaceré snímky a dokonca rozpozná typ originálu, aký používate (film alebo fotografia).

Skenujte hrubé predmety


Model CanoScan 4400F, vybavený zdokonaleným Z-vekom, je schopný skenovať hrubé dokumenty, knihy alebo malé predmety tak jednoducho, ako keby boli jediným hárkom formátu A4. Zachovaním rovnomerného tlaku pôsobiaceho na ľubovoľný predmet, ktorý sa nachádza na skle, toto veko zabezpečuje najlepšie možné výsledky bez ohľadu na rozmery a tvar vášho predmetu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon CanoScan 4400F, jeho funkciách a možnostiach využitia.