Genuine Canon Consumables Hero

Originálny spotrebný materiál Canon

Atrament, ktorý je lepšie navrhnutý

Originálny atrament značky Canon je navrhnutý tak, aby fungoval v dokonalom súlade s vašou tlačiarňou značky Canon, čím zabezpečuje konzistentne vysokú kvalitu, spoľahlivý výkon a vynikajúcu hodnotu každého výtlačku.

Potrebujete pomôcť pri hľadaní atramentu?

Spoznajte ten najlepší atrament, toner alebo papier pre svoju tlačiareň Canon.

Need help finding ink?

Originálny atrament Canon

Print More

Vytlačte toho viac

Vyprodukujú v priemere o 35 % viac vysokokvalitných výtlačkov než falošné kazety*

More reliable prints

Spoľahlivejšia tlač

100% spoľahlivé, takže môžete tlačiť bez obáv, pretože sa nezničia, nevytečú ani sa nepokazia*

More consistent prints

Konzistentnejšia tlač

Rovnomerná kvalita výtlačkov 100% času, na žiadnom výtlačku sa neobjavia nezvyčajné čiary či šmuhy*

Vytlačte toho viac


Originálny atrament značky Canon vyprodukuje v priemere o 35 % viac vysokokvalitných výtlačkov než falošné kazety*. Atramentové kazety nebudete musieť vymieňať tak často a môžete sa tešiť z mimoriadnej cenovej výhodnosti.

Print More

Spoľahlivejšia tlač

Originálny atrament značky Canon je spoľahlivý na 100 %, takže môžete tlačiť bez obáv*. Atramentové zásobníky sa nezničia, nevytečú ani sa nepokazia, a ochránia vašu tlačiareň pred poškodením zvnútra.

More reliable prints

Konzistentnejšia tlač

Originálny atrament značky Canon prináša po celý čas konzistentnú kvalitu výtlačkov*. Výtlačky budú krištáľovo čisté s hlbokými farbami, bez nezvyčajných čiar či šmúh na každom výtlačku.

More Consistent prints

Ako rozoznať originálne atramenty?

Vyhľadajte hologram. Na balení všetkých originálnych atramentových zásobníkov spoločnosti Canon sa nachádza unikátny hologram spoločnosti Canon. Tento hologram je pri pohľade spredu dúhovo zlatý, no pri horizontálnom naklonení je dúhovo tmavozelený.

Papierové balenie atramentov

Ak sa na hologramy falzifikátov pozeráte z rôznych uhlov, nemení sa ich farba, prípadne sa mení iba slabo. Na balení sú často vyobrazené v nesprávnej farbe alebo veľkosti, prípadne môžu pôsobiť neusporiadanie, poškodene či rozmazane.

Paper ink packaging

Plastové balenie atramentov

Európske plastové balenia atramentov alebo multibalenia v priehľadnom obale nemusia obsahovať unikátny hologram. Ak sú logá značky Canon rozmazané, majú nesprávnu farbu, typ alebo veľkosť písma, môže ísť o falzifikáty. Balenie tiež môže obsahovať pravopisné chyby alebo vzbudzovať dojem, že bolo opätovne použité, otvárané a opätovne uzatvárané, alebo že sa s ním manipulovalo.

Plastic ink packaging

*Na základe štúdie Keypoint Intelligence – Buyers Lab z roku 2018, zadanej spoločnosťou Canon, ktorá porovnáva atramentové kazety s kazetami iných značiek.

Prečítajte si úplnú správu o testovaní od spoločnosti Buyers Lab a objavte výhody používania originálneho atramentu značky Canon (k dispozícii iba v anglickom jazyku).

Tiež by vás mohlo zaujímať

*Na základe štúdie Keypoint Intelligence – Buyers Lab z roku 2018, zadanej spoločnosťou Canon, ktorá porovnáva atramentové kazety s kazetami iných značiek.