Genuine Canon Consumables Hero

Originálny spotrebný materiál Canon

Dôvody pre spotrebný materiál Canon

Vytlačte toho viac


Originálny atrament značky Canon vyprodukuje v priemere o 35 % viac vysokokvalitných výtlačkov než falošné kazety*. Atramentové kazety nebudete musieť vymieňať tak často a môžete sa tešiť z mimoriadnej cenovej výhodnosti.

Print More

Spoľahlivejšia tlač

Originálny atrament značky Canon je spoľahlivý na 100 %, takže môžete tlačiť bez obáv*. Atramentové zásobníky sa nezničia, nevytečú ani sa nepokazia, a ochránia vašu tlačiareň pred poškodením zvnútra.

More reliable prints

Konzistentnejšia tlač

Originálny atrament značky Canon prináša po celý čas konzistentnú kvalitu výtlačkov*. Výtlačky budú krištáľovo čisté s hlbokými farbami, bez nezvyčajných čiar či šmúh na každom výtlačku.

More Consistent prints

Vynikajúca kvalita tlače

Keď vymeníte univerzálnu tonerovú kazetu za originálnu od spoločnosti Canon, vaše zariadenie bude fungovať doslova ako nové.

Superior print quality

Lepší už od výroby

Originálny atrament, toner a papier značky Canon je navrhnutý tak, aby fungoval v dokonalom súlade s vašou tlačiarňou značky Canon, čím zabezpečuje konzistentne vysokú kvalitu, spoľahlivý výkon a vynikajúcu hodnotu každého výtlačku.

Potrebujete pomôcť pri hľadaní atramentu?

Objavte ten najlepší atrament alebo papier pre svoju tlačiareň Canon.

Need help finding ink?

Nakupujte originálny toner

Nájdite ten správny toner pre svoju tlačiareň Canon.

Shop genuine toner

Originálny atrament a toner Canon

Print More

Najlepšia kvalita

Prekrásne výtlačky s dlhou životnosťou, výnimočnými detailami, farbami a čiernym textom.

More reliable prints

Spoľahlivejšia tlač

Originálny atrament a toner Canon navrhnutý spoločnosťou Canon na spoľahlivé fungovanie vo vašej tlačiarni značky Canon.

More consistent prints

Konzistentná kvalita bez problémov

Konzistentná kvalita a bezproblémový výkon vašej tlačiarne Canon s plynulými farbami a detailnou čiernou.

Recyklačný program kaziet značky Canon

Vedeli ste, že spoločnosť Canon bola prvou spoločnosťou, ktorá v roku 1990 zaviedla program recyklácie tonerových kaziet?

Program recyklácie tonerových kaziet značky Canon ponúka bezplatný, jednoduchý a ekologicky zodpovedný spôsob recyklácie vašich prázdnych tonerových kaziet Canon.

Canon’s toner cartridge recycling

Spoločnosť Canon dôsledne dodržiava zásadu nulového skládkovania odpadov. Každá časť všetkých vrátených tonerových kaziet sa opätovne použije alebo recykluje – na skládku nepošleme ani kúsok.

Zistite viac

Canon is committed

Ako rozoznať originálne atramenty?

Vyhľadajte hologram. Na balení všetkých originálnych atramentových zásobníkov spoločnosti Canon sa nachádza unikátny hologram spoločnosti Canon. Tento hologram je pri pohľade spredu dúhovo zlatý, no pri horizontálnom naklonení je dúhovo tmavozelený.

Papierové balenie atramentov

Ak sa na hologramy falzifikátov pozeráte z rôznych uhlov, nemení sa ich farba, prípadne sa mení iba slabo. Na balení sú často vyobrazené v nesprávnej farbe alebo veľkosti, prípadne môžu pôsobiť neusporiadanie, poškodene či rozmazane.

Paper ink packaging

Plastové balenie atramentov

Európske plastové balenia atramentov alebo multibalenia v priehľadnom obale nemusia obsahovať unikátny hologram. Ak sú logá značky Canon rozmazané, majú nesprávnu farbu, typ alebo veľkosť písma, môže ísť o falzifikáty. Balenie tiež môže obsahovať pravopisné chyby alebo vzbudzovať dojem, že bolo opätovne použité, otvárané a opätovne uzatvárané, alebo že sa s ním manipulovalo.

Plastic ink packaging

Balenie tonerových zásobníkov

Pri nákupe kaziet od spoločnosti Canon vždy skontrolujte, či sa na vonkajšej strane balenia nachádza hologram s technológiou meniacich sa farieb a logo s nápisom „Genuine“. Veta „for use in Canon products“ (určené pre produkty Canon) neznamená, že ide o originálnu kazetu od spoločnosti Canon.

Toner cartridge packaging

*Na základe štúdie Keypoint Intelligence – Buyers Lab z roku 2018, zadanej spoločnosťou Canon, ktorá porovnáva atramentové kazety s kazetami iných značiek.

Prečítajte si úplnú správu o testovaní od spoločnosti Buyers Lab a objavte výhody používania originálneho atramentu značky Canon (k dispozícii iba v anglickom jazyku).

Tiež by vás mohlo zaujímať