Canon RC-V100

RC-V100

Diaľkové ovládanie Canon RC-V100 poskytuje používateľom videokamier viac slobody. Či ste v štúdiu, v exteriéri alebo máte videokameru jednoducho mimo dosahu, káblové diaľkové ovládanie poskytuje ovládanie takmer všetkých funkcií videokamery.

Výhody

  • Výkonné káblové diaľkové ovládanie funkcií videokamery
  • Intuitívne rozloženie, ktoré bude vyhovovať profesionálnym používateľom
  • Otočné voliče na upravenie rozšírených parametrov obrazu
  • Priame ovládanie hlavných funkcií kamery, napr. zaostrenie, clona a zisk¹
  • Upravte rýchlo nastavenie videokamery prostredníctvom ovládacích ponúk
  • Osvetlené tlačidlá umožňujú bezproblémové použitie pri slabom svetle
  • Tlačidlá na priradenie konkrétnych funkcií ovládania používateľom
  • Kompatibilné s profesionálnymi videokamerami Canon a filmovými kamerami EOS
  • Vhodné na použitie v exteriéri aj v štúdiu
  • Rýchlejšia komunikácia a až 100 m dosah s voliteľným káblom Canon RR-100

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon RC-V100

Výkonné diaľkové ovládanie


Výkonné káblové diaľkové ovládanie pre profesionálne videokamery Canon vám prináša na dosah ruky základné aj rozšírené úpravy obrazu. Pripojte ho do konektora REMOTE A pomocou štandardného 5 m kábla s 3,5 mm – 2,5 mm konektorom alebo do konektora REMOTE B pomocou voliteľného 8-kolíkového kábla RR-10 alebo RR-100 a získajte rýchlejší výkon, simultánne používanie a väčší dosah (až do 10 alebo 100 m).

Rozšírené ovládanie


Ovládanie RC-V100 kombinuje výhody pokročilého diaľkového ovládania a jednotky ovládania kamery (CCU), ktorá sa zvyčajne používa v štúdiu. Je možné ovládať takmer všetky nastaviteľné funkcie – od zaostrenia, clony a priblíženia až po používateľské možnosti, napr. prednastavenia funkcie Používateľské nastavenie obrazu a konkrétne nastavenia obrazu ako bod a spád ohybu.

Viac unikátnych záberov


Niektoré scenáre si vyžadujú diaľkové ovládanie kamery: keď je kamera pripevnená na ramene pri natáčaní z výšky alebo keď je potrebné robiť rýchle zmeny na kompenzáciu meniacich sa podmienok. Vďaka prístupu a ovládaniu na diaľku môžete tieto prekážky pri nahrávaní prekonať. Vďaka diaľkovému ovládaniu RC-V100 sa z profesionálnych videokamier Canon stávajú univerzálne nástroje, ktoré vám umožnia realizovať vaše kreatívne vízie.

Intuitívne rozloženie prináša lepšiu kontrolu


Intuitívne rozloženie ovládania zjednodušuje ovládanie kľúčových funkcií kamery a parametrov obrazu, aj keď nie ste odborníkom na používanú kameru. Bolo navrhnuté tak, aby bolo jednoduché a prehľadné, s kľúčovými funkciami zoskupenými do troch hlavných oblastí. Bežné parametre obrazu sa ovládajú pomocou otočných voličov, vďaka čomu je dolaďovanie obrazu na diaľku neuveriteľne jednoduché. Ešte vyššiu úroveň univerzálnosti zabezpečujú tlačidlá, ktorým môže priradiť funkcie používateľ.

Prehľadné a jednoduché použitie kedykoľvek a kdekoľvek


Na zlepšenie používania ovládania pri slabom svetle sú tlačidlá osvetlené a môže sa zapnúť aj zvuková signalizácia na potvrdenie výberu používateľa.

Aktualizácie firmvéru


Firmvér kamery možno bude treba aktualizovať, aby bol kompatibilný s ovládaním RC-V100. Ak nie je konektor REMOTE B ovládania RC-V100 už povolený, môžete tak urobiť prostredníctvom servisnej aktualizácie cez port USB zariadenia.

¹ Ovládanie objektívu nie je možné, ak sa používajú filmové kamery EOS s držiakmi PL alebo manuálne objektívy.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon RC-V100, jeho funkciách a možnostiach využitia.

CPN.jpeg

Profesionálna sieť spoločnosti Canon

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.