Alan Rowan with the Canon PowerShot SX740 HS in front of mountains and a lake
Blank-Rect Image

Canon PowerShot SX740 HS

Kompaktná vlajková loď na cesty sa zmestí do vrecka, pričom sa môže pochváliť ohromným 40x optickým zoomom a úžasným 4K rozlíšením videozáznamov.

Kúpiť teraz

Alan Rowan using the Canon PowerShot SX740 HS to photograph a stream

Objavte model PowerShot SX740 HS

Horolezec Alan Rowan sa podelí o svoj príbeh a vysvetlí, prečo je preňho model PowerShot SX740 HS ideálnym spoločníkom na cesty.

Pozrieť video

Vypovedzte svoj príbeh v rozlíšení 4K s výkonným cestovným 40x superzoomom

Vďaka 40x optickému zoomu, bleskovému procesoru DIGIC a úchvatnému rozlíšeniu 4K predstavuje výkonný model PowerShot SX740 HS vo vreckovom prevedení prvotriedne univerzálne riešenie, ktorým zachytíte najcennejšie okamihy s 20,3-megapixelovými detailmi.

Zobraziť úplné technické parametre

Canon PowerShot SX740 HS

40x zoom, ktorý sa zmestí do vrecka

Model PowerShot SX740 HS má hĺbku iba 39,3 mm, no môže sa pochváliť výkonným 40x zoomom, 20,3-megapixelovým snímačom CMOS a procesorom DIGIC 8, s ktorým budete s ľahkosťou snímať fotografie vo vysokom rozlíšení.

Capture memories in stunning 4K

Zachytávajte spomienky v ohromujúcom rozlíšení 4K

Vďaka úchvatnému rozlíšeniu 4K a 5-osovej stabilizácii môžete zachytávať drahocenné okamihy do posledného detailu, dokonca aj počas snímania v pohybe.

Kompozície dokonalých záberov

Jedinečný procesor Canon DIGIC 8 aktívne reguluje nastavenia fotoaparátu, napríklad približovanie pomocou rámu a režim Hybrid Auto, aby ste pri zaostrovaní a snímaní dosiahli neuveriteľné výsledky.

The Canon PowerShot SX740 HS photographing a girl in the woods

Vysoká rýchlosť snímania

Vďaka neuveriteľne rýchlej odozve spúšte a sériovému snímaniu s rýchlosťou 10 snímok/s nepremeškáte žiadny okamih. S režimom autoportrétu a otočnou obrazovkou LCD si navyše spravíte dokonalý autoportrét.

Young girl doing a cartwheel frame by frame

Galéria

Zdieľajte a uchovávajte fotografie pomocou rozhrania Wi-Fi a Bluetooth®

Pokročilé možnosti pripojenia cez rozhrania Bluetooth® a Wi-Fi* a funkcia automatického prenosu umožňujú jednoducho sa podeliť o fotografie a zálohovať ich na kompatibilných inteligentných zariadeniach alebo počítači, kde budú vaše spomienky v bezpečí.

Viewing photos taken on the Canon PowerShot SX740 HS on an iPad

Cieľom spoločnosti Canon je do roku 2050 dosiahnuť nulové emisie CO2 vrámci jej obchodných činností

Dosiahneme to prostredníctvom priemerného zlepšenia indexu životného cyklu emisií CO2 na jeden produkt o 3 % ročne, čo by v prípade udržateľnosti znamenalo zníženie úrovne z roku 2008 do roku 2030 zhruba o 50 %. Rozumieme, že to je v súlade s úrovňou zníženia, ktorú požaduje Parížska dohoda.

Naďalej sa podrobíme cielenému prieskumu z dlhodobého hľadiska ako formu kontroly nášho prínosu k realizácii nízkouhlíkovej spoločnosti.

Zistite viac

Nechajte sa inšpirovať

Takýmto spôsobom Alan Rowan používa fotoaparát Canon PowerShot SX740 HS pre dokonalé zábery prírody, od farebných makier po zahmlené vrcholky hôr.

Prejsť na článok

Alan Rowan stands on the side of a hill, with yellow gorse bushes, grassy fields and a river in the valley behind him. He holds a compact camera to take a photo of the natural view.
Canon PowerShot SX740 HS WITB

Obsah balenia

Digitálny fotoaparát PowerShot SX740 HS (čierny)

Remienok na zápästie WS-800

Batéria NB-13L

Nabíjačka CB-2LHE

Napájací kábel (E)

Súprava používateľských príručiek

Kompatibilné príslušenstvo

Technické údaje

40x

40x

Optický zoom

4K

4K

Mimoriadne vysoké rozlíšenie

DIGIC 8

DIGIC 8

Výkonný procesor

5-axis

5-osová

stabilizácia

20.3 Megapixel

20,3-megapixelový

snímač CMOS

180 degree

Obrazovka LCD s otáčaním o

180 stupňov

10 fps

10 sn./s

Sériové snímanie

Bluetooth®

Bluetooth®

Nepretržité možnosti pripojenia

Zobraziť úplné technické parametre

Canon PowerShot SX740 HS

Canon PowerShot SX740 HS
Hodnotenia a recenzie

Súvisiace produkty

* Neustále aktivované spojenie medzi inteligentným zariadením a fotoaparátom prostredníctvom rozhrania Bluetooth® vyžaduje úvodné nastavenie pomocou aplikácie Canon Camera Connect. Stabilita pripojenia Bluetooth® závisí od modelu inteligentného zariadenia a ďalších faktorov prostredia. Slovo a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky spoločnosti Bluetooth® SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto značiek spoločnosťou Canon je licencované. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy patria príslušným vlastníkom. Kompatibilné inteligentné zariadenie vyžaduje technológiu Bluetooth® verzie 4 (alebo novšej) a systém iOS 8.4 (alebo novší) alebo Android 5.0 (alebo novší) s nainštalovanou najnovšou aplikáciou Canon Camera Connect (k dispozícii na portáloch Apple App Store a Google Play)