low-light photography

Fotoaparáty na snímanie pri slabom osvetlení

Zachyťte skutočnú atmosféru okamihu pri západe slnka pomocou fotoaparátov Canon na snímanie pri slabom osvetlení so systémom HS

Viac ostrosti menej šumu

Ak fotografujete inteligentným telefónom pri slabom osvetlení, môžu vzniknúť nekvalitné zábery prinášajúce sklamanie. Fotoaparáty Canon na snímanie pri slabom osvetlení využívajú pokročilú optiku, snímače a procesory, takže môžete aj pri nedostatku svetla dosiahnuť nádherné a realistické výsledky.

photography clarity

Zachyťte skutočnú atmosféru okamihu

Ak pri slabom osvetlení použijete blesk, môžete zničiť atmosféru fotografie a tváre na nej budú bledé, farby neprirodzené a pozadie príliš tmavé. Fotoaparáty Canon so systémom HS vám pomôžu dosiahnuť nádherné výsledky bez blesku a zachytiť scénu presne tak, ako ju vidíte.

face woman photography

Povedzte zbohom rozmazaným snímkam

Snímanie z ruky pri slabom svetle obvykle vedie k rozmazaným záberom. Naše fotoaparáty na snímanie pri slabom osvetlení so systémom HS, širokou clonou objektívov a inteligentným stabilizátorom obrazu umožňujú snímať aj z ruky a stále dosiahnuť ostré výsledky, či už fotografujete pri osvetlení sviečkami alebo na koncerte.

shooting handheld in low light

Pokročilé technológie pre vynikajúcu kvalitu záberov pri slabom osvetlení

Inovatívny systém HS spoločnosti Canon je dokonalou kombináciou vysoko citlivého snímača, ktorý zaznamená viac svetla, a výkonného procesora DIGIC. Zaručuje fantastickú kvalitu obrazu a vyniká pri slabom osvetlení, takže môžete zachytiť skutočnú atmosféru okamihu.

Objektívy s veľkou clonou

Tento objektív s clonou f/1,8 vpúšťa do fotoaparátu viac svetla, čím umožňuje vyššiu rýchlosť uzávierky na dosiahnutie prirodzených, menej rozmazaných snímok. Profesionálne fotoaparáty značky Canon so špičkovou, rýchlou optikou a systémom HS sú ideálnou voľbou pre snímanie pri slabom osvetlení.

G7 X camera

Inteligentný stabilizátor obrazu

Canon prichádza s revolučnou technológiou inteligentného stabilizátora obrazu. Ide o vylepšený optický stabilizátor obrazu, ktorý bojuje proti otrasom fotoaparátu, takže môžete pri slabom osvetlení fotiť z ruky a bez rozostrenia. Tento systém je všestranný a plne automatický a prispôsobuje sa rôznym situáciám pri snímaní na zaistenie dokonalých výsledkov.

low light city photography

Nie všetky funkcie sú dostupné vo všetkých produktoch.