01-m50 hero

Výrobok

EOS M50 – buďte prví

Päť úžasných ľudí, päť neuveriteľných videí – jeden skvelý fotoaparát s množstvom tvorivých možností


Prejdeme za objektív, aby sme zistili, čo všetko bezzrkadlový kompaktný fotoaparát Canon EOS M50 s rozlíšením 4K dokáže. Títo piati úžasní priekopníci sú medzi prvými, ktorí môžu objavovať jeho schopnosti – budete ďalší?

Self Portrait Katie McDonnell 2

Katie McDonnell

Katie je profesionálna freerunnerka, finalistka súťaže Ninja Warrior UK a vloggerka, ktorá robí aj dablérku herečkám Ellie Goulding, Anne Hathaway a Milla Jovovich.

Voľnosť pohybu

Kým Erik sníma, v Parkour Paradise predvádza svoje triky jeho priateľka Katie McDonnell a tiež Canon EOS M50. Spomalený záznam 120 snímok za sekundu plynulo zachytil Katiene salto dozadu a pre ginger flip z veľkého piana dokonale poslúžilo diaľkové ovládanie.

Na nafilmovanie Katienho 360° salta z balkóna použil Erik uzávierku 10 snímok za sekundu. Potom úplne jednoducho preniesol zábery bezdrôtovo do laptopu.

„JEDNA VEC, KTORÚ SOM CHCELA UROBIŤ, BOL GINGER FLIP TOHTO VEĽKÉHO PIANA…“

04_EOS_M50_black_Lifestyle_3_Alex_Vizeo

Alex Vizeo

Alex je uznávaný blogger a fotograf, ktorý s batohom na chrbte precestoval naprieč piatimi kontinentmi a ktorý pravidelne vyhráva najprestížnejšie ocenenia pre bloggerov.

Paríž z celkom iného uhla

Pomocou super selfie tyče, ktorou pripojil svoj telefón k fotoaparátu Canon EOS M50, oživil Alex Vizeo svoju lásku k rodnému mestu Parížu živými náhľadmi Live View na statických záberoch aj na videách. Alex šikovne vyhľadal niektoré tajné strechy domov s úchvatnými výhľadmi na veľkolepé mesto a jeho svetoznáme pamiatky, ktoré model EOS M50 zachytil v bohatom detaile so 4K rozlíšením. Paris au max!

„TOTO SOM HĽADAL CELÝ DEŇ… ODTIAĽTO JE NAJLEPŠÍ VÝHĽAD NA PARÍŽ! ”

06_EOS_M50_black_Lifestyle_22mm_Kay_Nambiar_16

Kay Nambiar

Po víťazstve v televíznej hre o prežitie, sa stal Kay úspešným modelom, hudobníkom, televíznym hlásateľom a instagramovou hviezdou.

Muž, loď – a útek z mesta

Kay Nambiar sa síce stal slávny výhrou v hre o prežitie, ale keď je mimo mesta, v lodi a pokúša sa navigovať smerom k malému kúsku divočiny mimo Amsterdamu, končí v hlbokých vodách.

Pomocou jednoducho vymeniteľných objektívov fotoaparátu Canon EOS M50 to všetko zapadlo na svoje miesto. Kay považuje automatické zaostrovanie s funkciou Touch and drag za vynikajúce na fotografovanie detailov – a blízke stretnutie s kravou!

„UVIDÍM, ČI NÁJDEM LOĎ, A SOM ZVEDAVÝ, AKO ĎALEKO MA ZANESIE – VZRUŠUJÚCE MOMENTY! ”

EOS_M50_white_lifestyle_Celine_Barnaerts_10

Celine Bernaerts

Umelecké majstrovstvo vizážistky Celine sa pravidelne objavuje v časopisoch, od Vogue až po Elle. Svojimi módnymi tipmi si získala obrovskú sledovanosť na sociálnych sieťach.

Hviezdna vizážistka opúšťa svoje štúdio

Vizážistka Elite fashion Celine Bernaerts sa rozhodla, že prišiel čas zamieriť zo štúdia von, a len s fotoaparátom Canon EOS M50. Po pripojení svojho smartfónu využila Celine inteligentný automatický režim fotoaparátu, aby zachytila niekoľko selfie póz – o zvyšok sa postarala integrovaná funkcia spracovania RAW.

Podarilo sa jej dokonca požičať si koňa na neuveriteľný záverečný záber dňa!

„ROZHODUJÚCI MOMENT TOHTO MALÉHO DOBRODRUŽSTVA? ZAČNEM SA VENOVAŤ FOTENIU KONÍ. ”

EOS_M50_White_Lifestyle_Anne_Dubndidu

Anne Dubndidu

Lovkyňa slnka, osobná trénerka, spisovateľka a rozdávač šťastia – Anne patrí do novej generácie vloggujúcich nadšencov fitnes.

Zachytenie výnimočných lezeckých momentov pri slabom svetle

Anne Dubndidu často chodieva na horským chodníkom na horu Pic Saint Loup vo francúzskom Languedocu – nikdy však v noci. Anne využíva fotoaparát Canon EOS M50 na fotografovanie s dlhou expozíciou a klasické fotografie s rýchlymi objektívmi 22mm f2, aby zmaximalizovala slabé svetlo.

Po tom, ako využila každý kilometer na maľovanie so svetlom, vystúpila Anne na vrchol práve včas na zachytenie dychberúceho východu slnka a perfektnú selfie.

„NEZABUDNITE STÁLE SKÚŠAŤ NOVÉ VECI – URČITE TO STOJÍ ZA TO. ”

Canon EOS M50

Objavte svoje vlastné výnimočné schopnosti pomocou inšpiratívneho fotoaparátu Canon EOS M50

ZISTITE VIAC