ČLÁNOK

Canon EOS 90D: Všestrannosť

EOS 90D Versatility Article

Intuitívny dizajn digitálnej zrkadlovky

EOS 90D je výsledkom dlhých rokov zdokonaľovania konštrukcie fotoaparátu – tento proces nepretržitého vylaďovania vyústil do fotoaparátu, ktorý zvládnete intuitívne ovládať od okamihu, keď ho vezmete do rúk. Všimnete si drobné detaily, ako sú dva združené ovládacie prvky umožňujúce zaostrovať počas snímania či prispôsobiteľné režimy snímania a ovládacie prvky.

EOS 90D Take a clear view Zoom Lens
© Copyright Fergus Kennedy

Jasný výhľad

Ako digitálna zrkadlovka model EOS 90D samozrejme ponúka inteligentný optický hľadáčik, ktorý vám umožní precízne sledovať aj pohybujúce sa objekty, ako sú letiace vtáky, a dokonale si načasovať ich zachytenie. Cez tento živý pohľad sa zobrazujú potrebné informácie, aby ste mali dokonalý prehľad o každom aspekte prevádzky fotoaparátu.

EOS 90D All-day battery life
© Copyright Fergus Kennedy

Batéria, ktorá vydrží celý deň

Veľká batéria ponúkne až 1300 snímok na jedno nabitie*, aby ste mohli aj v teréne snímať dlhšie. Držadlo s batériami umožňuje použiť druhú batériu a dvojnásobne tak predĺžiť čas snímania medzi jednotlivými nabitiami, navyše s pohodlnejším držaním pri snímaní na výšku.

EOS 90D Balance and Comfortable Grip
© Copyright Fergus Kennedy

Klasický dizajn digitálnej zrkadlovky EOS 90D s tvarovaným držadlom umožňuje pohodlné, vyvážené držanie pri snímaní s dlhým aj krátkym objektívom, vďaka čomu je tento fotoaparát ešte atraktívnejší pre fotografov prírody a športu.

EOS 90D Built-in wireless connectivity
© Copyright/60 znakov. všetky jazyky

Vstavané možnosti bezdrôtového pripojenia

Fotoaparát EOS 90D ponúka technológie Bluetooth a Wi-Fi pre možnosť rýchleho a jednoduchého zdieľania záberov cez inteligentné zariadenia s aplikáciou Canon Camera Connect*, ako aj diaľkové ovládanie fotoaparátu. Sledujte na obrazovke zariadenia to, čo vidí fotoaparát, upravujte nastavenia, prepínajte režimy a zachytávajte zábery bez toho, aby ste museli byť k fotoaparátu na dosah. Skvelá možnosť ako fotografovať divokú zver bez toho, aby ste ju odplašili. Doma môžete zábery synchronizovať s inteligentným zariadením alebo počítačom PC/Mac.

Fotoaparát EOS 90D je taktiež možné vzdialene prepojiť s počítačom PC alebo Mac pomocou dodaného softvéru EOS Utility – čo využijete napríklad pri fotografovaní v štúdiu.


< Späť na prehľad fotoaparátu EOS 90D

Môže sa vám tiež páčiť...