Varovanie pred podvodnými obchodmi

Dozvedeli sme sa, že niektoré webové lokality tvrdia, že ponúkajú produkty spoločnosti Canon s výraznou zľavou 90 % alebo vyššou. Tieto webové lokality sú navrhnuté tak, aby vyzerali ako náš oficiálny obchod spoločnosti Canon. Domnievame sa, že ide o nelegitímne obchody, ktoré sú zamerané iba na popletenie a oklamanie našich zákazníkov s cieľom podeliť sa o svoje osobné a finančné údaje. Odporúčame zákazníkom, aby boli počas online nakupovania opatrní v komunikácii s predajcami spoločnosti Canon, ako aj inými predajcami.

Oficiálny online obchod spoločnosti Canon spoznáte jednoducho – všetky obchody spoločnosti Canon v Európe majú podobný názov domény: https://store.canon.xx

Posledné znaky sa líšia v závislosti od každej krajiny. Napríklad: https://store.canon.fr a https://store.canon.co.uk.

Vzbudzuje vo vás podozrenie niektorá lokalita alebo chcete nahlásiť podvodnú predajňu? Spojte sa s nami teraz

Tiež by vás mohlo zaujímať:

Fraudulent stores -Legal & compliance

Zákon a vyhlásenie o zhode

Dodržiavame príslušné zákony a predpisy v krajinách, kde pôsobíme. Viac o našom zákonnom vyhlásení, vyhlásení o zhode a o našich postojoch a odporúčaniach sa môžete dozvedieť tu.

Fraudulent stores -Counterfeit

Napodobenina

Identifikovať napodobeniny produktov Canon môže byť ťažšie, ako si myslíte. A tieto produkty môžu napáchať viac škody, ako si myslíte. Zistite, ako ich môžete identifikovať.