Varovanie pred podvodnými obchodmi

Dozvedeli sme sa, že niektoré webové lokality tvrdia, že ponúkajú produkty spoločnosti Canon s výraznou zľavou 90 % alebo vyššou. Tieto webové lokality sú navrhnuté tak, aby vyzerali ako náš oficiálny obchod spoločnosti Canon. Domnievame sa, že ide o nelegitímne obchody, ktoré sú zamerané iba na popletenie a oklamanie našich zákazníkov s cieľom podeliť sa o svoje osobné a finančné údaje. Odporúčame zákazníkom, aby boli počas online nakupovania opatrní v komunikácii s predajcami spoločnosti Canon, ako aj inými predajcami.

Oficiálny online obchod spoločnosti Canon spoznáte jednoducho – všetky obchody spoločnosti Canon v Európe majú podobný názov domény: https://store.canon.xx

Posledné znaky sa líšia v závislosti od každej krajiny. Napríklad: https://store.canon.fr a https://store.canon.co.uk.

Vzbudzuje vo vás podozrenie niektorá lokalita alebo chcete nahlásiť podvodnú predajňu? Spojte sa s nami teraz

Tiež by vás mohlo zaujímať:

Fraudulent Service Warning

Varovanie pred podvodnou podporou

Kedykoľvek budete potrebovať podporu pre produkt Canon, vždy sa obráťte na oficiálne stredisko podpory spoločnosti Canon, kde vám poskytneme odbornú podporu vo vašej krajine.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Zákon a vyhlásenie o zhode

Dodržiavame príslušné zákony a predpisy v krajinách, kde pôsobíme. Viac o našom zákonnom vyhlásení, vyhlásení o zhode a o našich postojoch a odporúčaniach sa môžete dozvedieť tu.

Fraudulent stores -Counterfeit

Napodobenina

Identifikovať napodobeniny produktov Canon môže byť ťažšie, ako si myslíte. A tieto produkty môžu napáchať viac škody, ako si myslíte. Zistite, ako ich môžete identifikovať.