Business

Podniková správa a prevádzka

Spájame ľudí pri dosahovaní výnimočných úspechov a rastu

Vyhľadávajte pracovné ponuky

Čo robíme

Naši odborníci z oblasti podnikovej správy zabezpečujú organizačné spojenie medzi jednotlivými oddeleniami, aby naša spoločnosť mohla dosahovať vysoký štandard vo všetkom, čo robí. Nezáleží na tom, v ktorom oddelení pracujete – či už ide o obstarávanie, dodávateľský reťazec, právne oddelenie, finančné oddelenie alebo personalistiku – budete pracovať spolu s našimi partnermi na riešení problémov, návrhoch nových prístupov ako zjednodušiť obchodné operácie a na vytváraní výnimočnej infraštruktúry, ktorá nám pomôže pri dosahovaní výnimočných úspechov.

EOS_5DS

Spájame ľudí

Aby sme dosiahli dokonalosť vo všetkom, čo robíme

Pozrieť video

Spoznajte náš tím

Oboznámte sa s výnimočnými príbehmi stojacimi za mimoriadnymi osobnosťami.

Paola

Riaditeľka pre obstarávanie – Paola

„Jeden prvok, ktorý jasne odlišuje Canon od ostatných spoločností, je zmysel pre vzájomnú dôveru, atmosféra otvorenosti, v ktorej všetci môžu predstaviť svoje nápady.“

Pozrieť video

Pridajte sa k nám

Hľadáme osoby s vášňou pre riešenie problémov, ktoré sa dokážu vyznať v minulých riešeniach a navrhnúť nové prístupy na zjednodušenie operácií. Ako súčasť nášho tímu budete pracovať s našimi obchodnými partnermi na vytvorení výnimočnej infraštruktúry, ktorá prináša výsledky. My sa zas budeme snažiť, aby sme vám poskytli príležitosť na rast a kariéru podľa vašich požiadaviek.

Search our Marketing & PR jobs

Vyhľadávajte ponuky práce v podnikovej správe a prevádzke

Spoznajte, kde by ste mohli pracovať


Prezrite si naše pozície