Canon’s Sustainability Approach

Prístup spoločnosti Canon k trvalej udržateľnosti.

Náš prístup k trvalej udržateľnosti je namierený na riešenie problémov, ktoré najviac ovplyvňujú našu schopnosť rozvíjať pozitívnu silu zobrazovacej technológie a služieb.

Naša stratégia

Spoznajte našu stratégiu trvalo udržateľného rozvoja a spôsoby, akými sme identifikovali a kategorizovali kľúčové problémy našej spoločnosti.

Prevziať súbor PDF

compass-and-map-in-hand-of-person

Ako si počíname

Získajte informácie o nami vytýčených cieľoch na zlepšovanie trvalej udržateľnosti našej činnosti do roku 2020.
Vďaka našej trvalo udržateľnej prevádzke sme už po štvrtýkrát za sebou získali najvyššie hodnotenie EcoVadis Gold.

Udržateľná prevádzka

race-track

Naši zákazníci

Iniciatívy našej spoločnosti pri dosahovaní trvalej udržateľnosti sa zameriavajú na maximalizáciu hodnôt, ktorú ponúkame našim klientom. Pozrite sa, ako sa nám to darí dokazovať.

Prevziať súbor PDF

Key-Solution-2_570x652

Canon pôsobí globálne

Stratégia trvalej udržateľnosti spoločnosti Canon pre región EMEA je súčasťou globálneho prístupu spoločnosti Canon k udržateľnosti, čo je objasnené v našej najnovšej Správe o celosvetovej trvalej udržateľnosti.

Pozrite si stratégiu

Správa o trvalej udržateľnosti

canon-global

Dodržanie súladu a naše zásady

Naša stratégia trvalej udržateľnosti je vybudovaná na dodržiavaní toho, čo sme nazvali žiarivými základmi – dodržiavaní súladu a certifikácie vo všetkých oblastiach. Navyše sme si stanovili zásady, ktoré nás nútia nepretržite zlepšovať spôsob riadenia nášho vplyvu na spoločnosť a životné prostredie:

Prečítajte si viac