Canon Speedlite 270EX II

Speedlite 270EX II

Preskúmajte tvorivú stránku osvetlenia s bleskom Canon Speedlite 270EX II – kompaktnou bleskovou jednotkou, ktorá sa ľahko používa mimo fotoaparátu ako aj po pripojení k pätici na fotoaparáte.

Výhody

  • Ľahký a kompaktný dizajn
  • Vodiace číslo 27 (m, ISO 100)
  • Odrazová blesková hlavica
  • Funkcia Wireless Slave pre použitie ako TTL blesk nezávislý od fotoaparátu
  • Aktivujte fotoaparát z radu EOS s tlačidlom diaľkovej spúšte
  • Variabilný uhol pokrytia
  • Rýchla a tichá recyklácia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Speedlite 270EX II

Ľahký a kompaktný dizajn


Blesk Canon Speedlite 270EX II váži len 155 g (bez batérií) a vďaka jeho kompaktnému dizajnu si svoje miesto nájde aj v tých najmenších taškách na príslušenstvo.

Vysokovýkonný výstup


Napriek svojim skromným rozmerom ponúka blesk Speedlite 270EX II dostatočný výkon. Jeho vodiace číslo 27 (m, ISO100) umožňuje realizovať aj fotografovanie na väčšiu vzdialenosť. Meranie E-TTL II s kompatibilnými fotoaparátmi poskytuje presné expozície blesku vo všetkých situáciách, dokonca aj keď sa svetlo odráža od steny alebo stropu.

Odrazová blesková hlavica


Odrazová hlavica umožňuje výstup z blesku Speedlite 270EX II odrážať od stropu pre dosiahnutie jemného osvetlenia bez rušivých tieňov.

Samostojaci blesk s jednoduchou obsluhou


Blesk Speedlite 270EX je možné aktivovať na diaľku kompatibilným fotoaparátom alebo iným bleskom z radu Speedlite. Rovnako jednoducho sa používa v režime mimo fotoaparátu ako po osadení do pätice, vďaka čomu sa vám otvára nespočetný počet príležitostí na kreatívne osvetlenie scény.

Diaľkové snímanie


S použitím tlačidla diaľkovej spúšte na aktiváciu fotoaparátu zo vzdialenosti až 5 m rýchlo a ľahko experimentujte s rozličnými polohami osvetlenia.

Približovacia hlava


Nastavením transfokačnej hlavice na alternatívu 28 mm alebo 50 mm môžete prispôsobiť pokrytie výstupu z blesku Speedlite 270EX II vzhľadom na pozorovací uhol objektívu.

Rýchla a tichá recyklácia


Blesk Speedlite 270EX II napájajú dve batérie AA/LR6 a umožňujú mu po plnom nabití obnoviť svoj cyklus za krátkych 3,9 sekundy.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Speedlite 270EX II, jeho funkciách a možnostiach využitia.