Canon EOS C300 PL

EOS C300 PL

Revolučná profesionálna filmárska kamera EOS C300 PL spája osvedčenú video technológiu Canon s kvalitnými objektívmi a kreativitou EOS. Vymeniteľné objektívy ponúkajú bezkonkurenčnú slobodu na rozpovedanie každého príbehu.

Výhody

  • 8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD
  • Štandardizovaný držiak na objektív PL
  • Kompaktný, modulárny, ľahký
  • 50 Mb/s MPEG-2 MXF na kartu CF
  • Vysoká citlivosť, nízky šum
  • Canon Log Gamma
  • 24,00p pre produkciu videa
  • Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi
  • Jednoduchá integrácia do pracovného toku

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EOS C300 PL

8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor; Full HD


8,3 MP Super 35 mm CMOS senzor navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon špeciálne na zachytávanie videa poskytuje 3-kanálové spracovanie RGB pre záznam vo Full HD. Technológia senzora Canon poskytuje špičkový obraz vo vysokom rozlíšení s vysokou citlivosťou, nízkou hladinou šumu, menším počtom artefaktov z dôvodu pohybujúcej sa uzávierky a nízkou spotrebou energie, pričom tieto charakteristiky idú ruka v ruke s typickými prínosmi rozmerného snímača - napr. nádherne plytkou hĺbkou poľa.

Štandardizovaný držiak na objektív PL


Štandardizovaný držiak modelu EOS C300 PL je kompatibilný s množstvom vymeniteľných objektívov používaným profesionálmi v oblasti filmovej produkcie, ako aj proprietárnymi filmárskymi objektívmi od spoločnosti Canon. 3 elektronické vstavané ND filtre zvyšujú univerzálnosť snímania.

Kompaktný, modulárny, ľahký


Model EOS C300 PL sa vyznačuje ultra-kompaktnými rozmermi, pričom základná záznamová zostava váži len 1869g (bez objektívu). Odnímateľné držadlo, rukoväť a multi-uhlový ovládací panel sú zárukou maximálnej manévrovacej schopnosti, zatiaľ čo robustné a vodeodolné telo je skonštruované z komponentov z horčíkovej zliatiny v záujme zvýšenej odolnosti a pevnosti.

50 Mb/s MPEG-2 MXF na kartu CF


Nahrávajte súbory vo vysielacom formáte MPEG-2 MXF pri dátovom toku 50 Mb/s (4:2:2) na dve pamäťové karty CF - k dispozícii máte aj možnosť striedavého a simultánneho nahrávania. Štandardizované výstupy zahŕňajú HD-SDI, v kombinácii s konektormi Timecode, Genlock a Synch na snímanie viacerými kamerami.

Vysoká citlivosť, nízky šum


Model EOS C300 PL sa vyznačuje zvýšenou citlivosťou: obraz s nízkou hladinou šumu je možné zachytávať pri citlivosti až ISO 20000, čo umožňuje zariadenie použiť prakticky v ľubovoľných svetelných podmienkach.

Canon Log Gamma


Rozšírené možnosti prispôsobenia obrazu zahŕňajú vstavanú funkciu Canon Log Gamma, ktorá prináša obraz s neutrálnou kvalitou a veľkým dynamickým rozsahom (800 %) pre maximálnu slobodu pri post-produkcii. Nastavujte viac ako 90 premenných obrazu a ukladajte ich v podobe vlastných obrazových profilov do fotoaparátu alebo na pamäťovú kartu.

24,00p pre produkciu videa


Režimy PAL, NTSC a 24,00p sú súčasťou štandardnej výbavy, pričom ponúkajú frekvenciu snímania od 23,98p do 59,94i. Nastavujte spomalený alebo zrýchlený pohyb v prírastkoch po 1 sn./s v záujme tvorivej flexibility.

Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi


Bezdrôtovo monitorujte nastavenia kamery prostredníctvom notebooku, tabletu alebo inteligentného telefónu; to všetko s použitím jednoduchého používateľského rozhrania v prostredí webového prehliadača. Ovládajte filtre ND, pridávajte značky záberov a odovzdávajte meta-údaje na diaľku. (Vyžaduje sa voliteľný bezdrôtový adaptér.)

Jednoduchá integrácia do pracovného toku


Model EOS C300 PL sa poľahky integruje do pracovných tokov, keďže nasnímané videosekvencie sú kompatibilné s väčšinou najpoužívanejších profesionálnych softvérových balíkov NLE.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EOS C300 PL, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EOS C300 PL Hodnotenia a recenzie

CPN.jpeg

Profesionálna sieť spoločnosti Canon

Inšpirácia, rozširovanie vedomostí, informácie o produktoch a novinky o aktualizáciách, to všetko predstavuje dokonalé pokrytie potrieb profesionálnych fotografov, dokumentaristov a veľkých nadšencov na celom svete využívajúcich produkty značky Canon.

Dôležitá aktualizácia