Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS

Kompaktný a cenovo prijateľný model EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS ponúka výkonný telefotografický výkon. Jeho 4-polohový stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu efektívne potláča rozmazanie pri slabom osvetlení.

Výhody

  • Cenovo prijateľný telefotografický objektív transfokácie
  • 88-400 mm ekvivalent ohniskovej vzdialenosti
  • 4-polohový stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu
  • Prvok UD
  • Vrstvy Super Spectra
  • Kruhová membrána

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS

Cenovo prijateľná výkonná telefotografická transfokácia


Model EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS predstavuje telefotografický objektív s transfokáciou, ktorý kombinuje výkonný výkon s vysokou kvalitou obrazu. S ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 88-400 mm v 35 mm formáte je ideálny pre fotografov hľadajúcich cenovo dostupný univerzálny objektív pre všeobecné telefotografické fotografovanie.

Stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu


Aby sa zabránilo efektom trasenia fotoaparátu, model 55-250 mm f/4-5,6 IS obsahuje najnovšiu 4-polohovú kompenzačnú technológiu stabilizátora obrazu značky Canon. Toto umožní používanie rýchlosti uzávierky až o 4-krát pomalšie bez rozoznateľného nárastu rozmazania obrazu. Automatické zaznamenanie panoramatického pohybu vypne stabilizátor obrazu v horizontálnom alebo vertikálnom smere, keď sa sledujú pohybujúce sa objekty.

Prvok objektívu UD


Model EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS používa prvok objektívu Canon UD (Extrémne nízke rozptyľovanie) na potlačenie efektov sekundárnych chromatických odchýlok - pre jemný obraz s vysokým kontrastom bez rozptýlenia cez rozsah transfokácie.

Vrstvy Super Spectra


Vrstvy Super Spectra bojujú proti duchom a oslneniu tak, že absorbujú svetlo odrážajúce sa zo snímačov digitálneho fotoaparátu alebo vnútorných prvkov objektívu. Vrstvy Super Spectra tiež pomáhajú zaistiť presné vyváženie farieb a ostré vysokokontrastné výsledky.

Kruhová membrána clony


Pri záberoch nasnímaných pri veľkej clone vytvára kruhová membrána clony plynulý rovnomerný bokeh (rozmazanie pozadia), ktorý je ideálny na zdôraznenie záberov objektov oproti rozptyľujúcim pozadiam.

Bezolovnaté sklo


Pri výrobe EF-S 55-250mm f/4-5,6 IS sa používa len bezolovnaté sklo šetrné na životné prostredie.

Príslušenstvo


Model EF-S 55-250mm f/4-5,6 IS sa dodáva s krytom objektívu a protiprachovým krytom. Kryt objektívu (ET-60) a puzdro objektívu (LP1019) sú dostupné ako voliteľné príslušenstvo.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS, jeho funkciách a možnostiach využitia.