CanoScan LiDE 100

Tento základný LiDE skener je vybavený tlačidlami EZ pre rýchlu obsluhu funkcií kopírovania, skenovania, odoslania e-mailu a PDF. Jednoduchosť používania je umocnená režimom automatického snímania a redukciou prachu a škrabancov.

Výhody

  • Priestorovo úsporný dizajn
  • Rozlíšenie 2400 x 4800 dpi a 48-bitové farby
  • Rýchle skenovanie pri 300 dpi vo formáte A4
  • 4 tlačidlá EZ pre kopírovanie, skenovanie, odoslanie e-mailu a tvorbu PDF
  • Redukcia prachu a škrabancov
  • Režim automatického snímania
  • Vysokorýchlostné pripojenie USB
  • Z-veko pre skenovanie hrubých dokumentov

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon CanoScan LiDE 100

Vysokokvalitné skenovanie


Či už skenujete dokumenty alebo fotografie, vďaka rozlíšeniu 2400 x 4800 dpi budete dosahovať vždy len výsledky najvyššej kvality. 48-bitová interná farebná hĺbka zaručuje presnú reprodukciu farieb. Zaručené je taktiež rýchle skenovanie, pričom skeny pri 300 dpi vo formáte A4 sú realizované za približne 24 sekúnd.

Elegantný, kompaktný dizajn


Skener zaberá minimum priestoru na pracovnom stole vďaka svojmu inteligentnému dizajnu a je vybavený zdokonaleným Z-vekom s dvojitým závesom, ktoré umožňuje skenovanie hrubých dokumentov a kníh.

Skener s jednoduchou inštaláciou a používaním ponúka jedno jednoduché pripojenie USB, aby nebolo potrebné používať sieťový adaptér.

Praktické a kreatívne vlastnosti


K dispozícii sú štyri tlačidlá EZ, ktoré umožňujú rýchlo kopírovať, skenovať, odoslať e-mail alebo vytvárať PDF dokumenty prostredníctvom jediného kliknutia. Tieto tlačidlá sú nastaviteľné.

Režim automatického snímania rozpozná typ originálu - či už ide o dokument alebo fotografiu - zvolí optimálne nastavenia a naskenuje a uloží dokument jediným kliknutím.

Prach a škrabance je možné automaticky odstrániť z vašich dokumentov a fotografií pomocou dodaného softvéru

Software


Softvér dodaný spolu so skenerom zahŕňa ArcSoft PhotoStudio. Softvér MP Navigator EX a ScanGear zjednodušuje prevádzku vášho skenera a vykonávanie najkomplexnejších činností skenovania z PC alebo Mac.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon CanoScan LiDE 100, jeho funkciách a možnostiach využitia.