Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Vysokovýkonný makro blesk Macrolite prináša kreatívne riešenia osvetlenia pre zábery zblízka v teréne alebo v ateliéri.

Výhody

  • Okrúhly blesk určený na zábery zblízka pri akomkoľvek osvetlení
  • Vysoký výkon so smerným číslom 14 (m, ISO 100)
  • Nezávisle variabilné dvojité zábleskové výbojky pre kreatívne nastavenia blesku
  • Modelovacie LED žiarovky uľahčujú kompozíciu a zaostrovanie
  • Ľahké a rýchle používanie: ovládanie pomocou fotoaparátu alebo blesku

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Zábery zblízka s kreatívnym bleskom


Okrúhly blesk je určený na jednoliate osvetlenie malých objektov, čo je ideálne pre fotografov prírody (najmä kvetov a hmyzu) a pre všetkých, ktorí pracujú so špeciálnymi vedeckými aplikáciami. Meranie E-TTL II zaručí vždy presnú a jednoduchú expozíciu blesku.

Kreatívne nastavenie tieňov


Dvojité zábleskové výbojky sú nezávisle variabilné a s clonovým číslom väčším ako 6 umožňujú rôzne štýly osvetlenia. Použite obidve výbojky na vytvorenie efektu bez tieňov alebo jednu výbojku nastavte jasnejšie a druhú tmavšie na zvýraznenie povrchov. Hlava makro blesku Macro Ring Lite MR-14EX II sa dá otáčať okolo objektívu, vďaka čomu môže svetlo z dominantného zdroja prichádzať z akéhokoľvek uhla.

Vysoký výkon


Vysoký výkon – so smerným číslom 14 (m, ISO 100) umožňuje použiť veľké clonové čísla na prehĺbenie hĺbky ostrosti Informácia o teplote farieb sa prenáša počas snímania späť do fotoaparátu, a tým umožňuje správne nastavenie automatického vyváženia bielej.

Kombinovateľný s inými bleskami


Makro blesk Macro Ring Lite MR-14EX II je možné použiť ako bezdrôtový ovládač pri použití viacerých bleskov Speedlite v režime Slave. Je to praktické napr. pri použití druhého blesku na osvetlenie pozadia.

Inovatívny a inštinktívny dizajn


Makro blesk Macro Ring Lite MR-14EX II je možné ovládať pomocou tlačidiel na vašom fotoaparáte EOS, alebo pomocou dobre čitateľného bodového maticového displeja. Výkonné LED svetlo uľahčuje kompozíciu a zaostrovanie pri slabom osvetlení, a pomocou rozšírených nastavení si môžete upraviť funkcie tak, ako ste zvyknutí.

Spoľahlivý výkon


Vďaka rýchlemu a tichému dobitiu budete pripravení na ďalší záber v ten správny čas. Makro blesk Macro Ring Lite MR-14EX II je pripravený na ďalší záber už za 5,5 sekundy po úplnom vybití. Samočistiaca drážka na zasunutie blesku s dvojfázovým elektronickým prenosom zaisťuje dokonalé spojenie s vaším fotoaparátom.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Macro Ring Lite MR-14EX II, jeho funkciách a možnostiach využitia.