Digitálna tlač dekorácií: Balík plný možností

Zistite, aké nové príležitosti v oblasti dekorácie prináša digitálna tlač

Prevziať príručku

A table set with two wine glasses flanked by two red chairs in front of digitally printed wallpaper showing a cityscape

Objavte možnosti dekorácií

Digitálne tlačené interiérové dekorácie pretvárajú priestory, v ktorých žijeme. Od luxusných výtlačkov pre hotely, tlačené obrázky na sklenené deliace priečky v kanceláriách až po fotografické potlače na steny pre maloobchodné predajne a prispôsobené tapety do domácností, patria interiérové dekorácie medzi najkreatívnejší a najpútavejší spôsob dekorácie v rýchlo sa rozrastajúcom priemyselnom odvetví tlače.

Vzhľadom na vysoký dopyt po interiérových grafických dekoráciách pre rôzne typy priestorov predstavuje trh s dekoratívnym materiálom rozsiahly zdroj príjmov pre mnohých poskytovateľov tlačových služieb. Niektorí poskytovatelia už vyrábajú rôzne typy dekorácií a vnímajú ich ako príležitosť na rozvoj svojej obchodnej činnosti, zatiaľ čo ostatní si uvedomujú príležitosti, ktoré im grafické dekorácie ponúkajú, a snažia sa preraziť na trh.

Informačná grafika od spoločnosti Canon je sprievodná publikácia, ktorá dopĺňa našu príručku „Think Décor“. Skúma trendy riadiace vývoj v odvetviach dekorácií, ktoré vykazujú obzvlášť vysoký dopyt po dekoráciách, a spôsob, akým najnovšia technológia digitálnej tlače dokáže pomôcť podnikom využiť súvisiace výhody.

Infografika: Možnosti dekorácií

Nezáleží na povrchu, ani na nastavení, tlač prináša „ohromujúce“ výsledky

Zobraziť informácie o informačnej grafike

Infographic icon
A green chair in front of digitally printed green wallpaper

Globálne trendy a revolučné možnosti

71 % spotrebiteľov je ochotných priplatiť si za personalizáciu¹. Očakáva sa, že svetový trh s dekoráciami do domácnosti do roku 2020² zarobí 644 miliárd dolárov – ste pripravení na revolúciu v oblasti digitálnej tlače?

¹ 'Making it personal‘ – Deloitte, 2015

² 'Home Decor Market by Product – Global Opportunity Analysis and Industry Forecast 2014 – 2020‘ – Allied Market Research, 2015

Súvisiace riešenia

Zistite viac

Zistite, ako môže technológia digitálnej tlače od spoločnosti Canon priniesť nové zdroje príjmov

Ozvite sa