Canon imageFORMULA P-215

imageFORMULA P-215

Či už ste v kancelárii, doma alebo na cestách, štýlový skener P-215 poskytuje pohodlie jednoduchým pripojením a skenovaním. Je to najrýchlejší prenosný skener umožňujúci obojstranné skenovanie rýchlosťou až 30 obr./min.

Výhody

  • Skenovanie rýchlosťou až 30 obr./min. napájané pomocou rozhrania USB
  • Dávkové skenovanie s automatickým podávačom dokumentov s kapacitou 20 hárkov papiera
  • Ultra kompaktné rozmery pre priestorovú úsporu a mobilitu
  • Podporuje skenovanie identifikačných a embosovaných kariet
  • Skenovanie do služby Google Docs a Evernote
  • Výnimočná kvalita obrazu
  • Výkonný softvér podporujúci počítače Mac aj PC
  • Vychutnajte si skenovanie prostredníctvom rozhrania Wi-Fi s voliteľným adaptérom WU10

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon imageFORMULA P-215

Najproduktívnejšie skenovanie napájané prostredníctvom rozhrania USB


imageFORMULA P-215 je najproduktívnejší skener vo svojej triede. Vďaka obojstrannému skenovaniu rýchlosťou až 30 obr./min. a špičkovému automatickému podávaču dokumentov s kapacitou 20 hárkov papiera môžu používatelia efektívne skenovať v kancelárii, doma aj na cestách. Kvalitné rýchle skenovanie možno dosiahnuť pripojením jedného kábla USB prostredníctvom rozhrania USB 3.0.

Ultra kompaktné rozmery pre priestorovú úsporu a mobilitu


Vďaka sofistikovanému strieborno-čiernemu dizajnu, veľmi nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je skener P-215 ideálny do kancelárie. Skener sa vďaka svojim kompaktným rozmerom pohodlne vmestí aj na zaplnený pracovný stôl. Poskytuje priame pripojenie a okamžité skenovanie – stačí jednoducho pripojiť skener k ľubovoľnému osobnému počítaču alebo k počítaču Mac. Jedinečný vstavaný softvér CaptureOnTouch Lite od spoločnosti Canon je pripravený na používanie, takže nie je potrebné inštalovať ovládače ani aplikačný softvér.

Špeciálny skener identifikačných kariet


Keďže skenovanie kariet sa stáva stále viac dôležitejším na overovanie totožnosti, skener P-215 má samostatnú špeciálnu zásuvku na skenovanie kariet. Sofistikovaný mechanizmus podávania s otáčaním zabezpečuje rýchle skenovanie identifikačných a embosovaných kariet.

Vylepšené spracovanie obrazu


Pokročilá technológia umožňuje veľmi presné skenovanie v rozlíšení až 600 dpi. Široké spektrum funkcií na spracovanie obrazu, ako je automatická detekcia farieb, automatické rozpoznanie orientácie textu, zabezpečujú vynikajúcu kvalitu skenovania ideálnu na vytváranie prehľadávateľných súborov vo formáte PDF.

Priame skenovanie do internetového „mraku“


Používatelia majú možnosť skenovať priamo do rôznych internetových služieb typu cloud, vrátane Evernote, GoogleDocs™ a SharePoint. To umožňuje rýchle odovzdanie informácií na internet, ku ktorým je možné získať prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Výkonný softvérový balík


Skener P-215 využíva ovládače ISIS a TWAIN, ktoré umožňujú jednoduchú integráciu do štandardných zobrazovacích aplikácií, a obsahuje kompletný balík aplikácií, ktorý používateľovi umožní pracovať efektívnejšie. Intuitívne rozhranie softvéru CaptureOnTouch od spoločnosti Canon umožňuje jednoduché skenovanie. Obsahuje funkciu Plne automatický režim, ktorá automaticky použije najlepšie nastavenia pre jednotlivé úlohy skenovania. PageManager (Mac) a PaperPort (Windows) poskytujú efektívne nástroje na správu a konverziu súborov. Vďaka aplikácii BizCard je skenovanie vizitiek ľahšie ako kedykoľvek predtým

Súpravy na vývoj softvéru


Sú dostupné pre softvér CaptureOnTouch a CaptureOnTouch Lite (je súčasťou skenera) a poskytujú vývojárom bezproblémovú integráciu skenera P-215 do vlastných softvérových aplikácií a možnosť vytvárania prepojení s aplikáciami od iných výrobcov.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA P-215, jeho funkciách a možnostiach využitia.