Canon i-SENSYS MF229dw

i-SENSYS MF229dw

Výkonné a všestranné čiernobiele multifunkčné laserové zariadenie s pripojením Wi-Fi a funkciami mobilného a sieťového pripojenia pre prostredia malých kancelárií so zvýšenými požiadavkami. Zvýšte svoju produktivitu s rýchlym obojstranným skenovaním, kopírovaním a tlačou.

Výhody

  • Čiernobiele multifunkčné laserové zariadenie s Wi-Fi a funkciami sieťového a mobilného pripojenia
  • Jednoducho tlačte zo zariadení so systémom iOS a Android
  • Jednoduché používanie vďaka vyklápaciemu displeju, dotykovej obrazovke a jednodotykovej obsluhe
  • Už žiadne čakanie vďaka technológii rýchleho prvého výtlačku
  • Dosiahnite lepšie výsledky s obojstrannou tlačou, skenovaním a kopírovaním

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS MF229dw

Výkonné multifunkčné zariadenie s funkciami pripojenia


Toto kompaktné a štýlové multifunkčné zariadenie ponúka praktické funkcie profesionálnej tlačiarne, skenera, kopírky a faxu v jednom prístroji, ktorý šetrí miesto. Jeho funkcie na zvýšenie produktivity môžete bezproblémovo využívať pomocou vašej kancelárskej siete, pripojenia Wi-Fi alebo inteligentného zariadenia – preto je ideálnym riešením na zvýšenie efektívnosti v rušnej kancelárii.

Bezproblémové zdieľanie


Pripojte sa bez problémov a spôsobom, ktorý vám vyhovuje, vďaka zariadeniu, ktoré podporuje Wi-Fi, sieťové aj mobilné pripojenie. Zabudovaná podpora tlače Apple AirPrint™ a Mopria™ automaticky rozpozná tlačiareň na tlač dokumentov priamo zo zariadenia iPhone, iPad a zariadení s certifikáciou Mopria. Bezplatná aplikácia Canon Mobile Printing vám tiež umožňuje bezdrôtovú tlač zo zariadenia so systémom Apple iOS alebo Android.

Rýchla tlač a kopírovanie


Už viac nemusíte čakať na vaše dokumenty vďaka rýchlosti čiernobielej laserovej tlače a kopírovania formátu A4 rýchlosťou 27 str./min. a krátkemu času prvého výtlačku z režimu spánku.

Kvalitné výsledky pre obchodné dokumenty


Kombinácia kvality tlače až 1 200 x1 200 dpi a tonera EF od spoločnosti Canon prináša pôsobivo vyzerajúce dokumenty s ostrým textom a detailnou čiernobielou grafikou. Zdokonalené farebné skenovanie s rozlíšením až 9 600 x 9 600 dpi zachytí každý detail originálneho dokumentu. Posielajte dokumenty do ktoréhokoľvek počítača v sieti pomocou sieťového skenovania.

Efektívna obojstranná tlač a skenovanie


Skenovanie a kopírovanie viacerých strán je rýchle a efektívne vďaka integrovanému obojstrannému automatickému podávaču na 50 listov. Jednoducho skenujte obojstranné dokumenty a ušetrite peniaze za papier pomocou obojstrannej tlače.

Rýchla, jednoduchá a tichá obsluha


Zariadenie i-SENSYS MF229dw je rýchle a ľahko sa používa vďaka všestrannému vyklápaciemu displeju s veľkou dotykovou obrazovkou LCD. Tento panel môžete umiestniť vertikálne alebo smerom nahor a optimálne ho prispôsobiť vašej práci. Efektívne postupy skenovania a kopírovania sa ľahko nastavujú pomocou jednodotykových tlačidiel. Počas prevádzky v tichom prostredí zabezpečí tichý režim menej hlučnú tlač – takže môžete pracovať bez toho, aby ste rušili ostatných.

Najvyššia energetická účinnosť na trhu


Technológia okamžitej fixácie od spoločnosti Canon takmer úplne eliminuje čas zahrievania a pomáha znížiť spotrebu energie bez vplyvu na výkon zariadenia. Vďaka najnižšej typickej spotrebe elektrickej energie vo svojej triede využíva zariadenie v režime spánku iba 1,7 W.

Univerzálna kazeta All-in-One


Jednoducho recyklovateľné kazety All-in-One kombinujú toner, valec a čistiace jednotky, čo znižuje potrebu údržby, zvyšuje spoľahlivosť a minimalizuje množstvo potrebných spotrebných materiálov.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS MF229dw, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Copy

Kopírovanie

Duplex Automatic Document Feeder

Automatický obojstranný podávač dokumentov

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

Network scanning

Skenovanie prostredníctvom siete

Quiet printing mode

Tichý režim tlače

Professional Scan quality

Profesionálna kvalita skenovania

Scanning shortcut key

Klávesová skratka pre skenovanie

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tilting control panel

Sklápací ovládací panel

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Touch panel

Dotykový panel

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho miestneho zástupcu spoločnosti Canon.