Canon i-SENSYS FAX-L150

i-SENSYS FAX-L150

Kompaktný a štýlový fax, ktorý sa jednoducho používa a udržiava. Zaručuje produktívny a spoľahlivý výkon s množstvom profesionálnych funkcií faxu, vďaka čomu je ideálnym riešením pre malé a stredne veľké podniky.

Výhody

  • Kompaktný a štýlový fax Super G3
  • 512-stránková* faxová pamäť pre prenos a príjem
  • 15 jednodotykových volieb a 100 kódovaných volieb rýchleho vytáčania
  • 30-stránkový automatický podávač dokumentov
  • Intuitívny LCD displej s jednoduchým použitím
  • Univerzálna kazeta
  • Energetická účinnosť

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS FAX-L150

Rýchle a cenovo výhodné faxovanie


Znížte svoje náklady na komunikáciu na minimum vďaka tomuto faxu Super G3, ktorý prenáša dokumenty rýchlosťou až stranu za 3 sekundy*. Keďže faxy je možné posielať a prijímať v najkratšom možnom čase, uvoľňuje sa tým telefónna linka.

Vyššia efektívnosť


Faxová pamäť na 512 strán* bezpečne uchováva všetky prichádzajúce dokumenty, aby ste faxy mohli vytlačiť neskôr v prípade, ak sa minie toner alebo papier počas večera alebo víkendu. Dlhé dokumenty je tiež možné naskenovať do pamäte a odoslať automaticky, čím sa skracuje doba prenosu a znižujú náklady na faxovanie.

Rýchla a jednoduchá obsluha


Vytáčanie už nemôže byť jednoduchšie ani pre neskúsených používateľov, keďže k všetkým pravidelne používaným číslam je možné pristupovať pomocou 15 jednodotykových volieb a 100 kódovaných rýchlych volieb. Zreteľný a intuitívny 5-riadkový LCD displej mimoriadne zjednodušuje obsluhu tohto faxu.

Produktívnejšia práca


Vďaka 30 stranovému automatickému podávaču dokumentov môžu používatelia dlhé dokumenty faxovať alebo kopírovať plynulo v jednom úkone, namiesto toho, aby ich museli podávať do zariadenia stranu po strane. Zásobník na papier s kapacitou 150 listov tiež šetrí čas potrebný na dopĺňanie papiera.

Rýchla tlač a kopírovanie


Tento fax používajte prostredníctvom USB pripojenia ako produktívnu laserovú tlačiareň s rýchlosťou tlače 18 strán za minútu. S technológiou rýchlej tlače prvej strany je doba zahriatia zariadenia po prebudení z režimu spánku mimoriadne krátka. Dokumenty môžete aj kopírovať rýchlosťou 11,8 strán za minútu.

Jednoduchá údržba


Tlačiareň i-SENSYS FAX-L150 obsahuje nákladovo efektívnu univerzálnu kazetu, ktorá obsahuje toner, valec a všetky nevyhnutné súčasti. Kazetu dokážete ľahko vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd - bez zbytočného neporiadku a komplikácií. Ak sa rozhodnete pre použitie originálnej kazety pre tlačiarne Canon, môžete si byť istí vysokou kvalitou výstupu

Výnimočná energetická účinnosť


Tento fax ohľaduplný k životnému prostrediu sa vyznačuje prvotriednou energetickou efektívnosťou, keďže v režime spánku spotrebúva len 1,5 wattu energie.

* Podľa tabuľky normy ITU-T č. 1

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS FAX-L150, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Copy

Kopírovanie

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

User friendly LCD display

Používateľsky prívetivý displej LCD

Automatic Document Feeder

Automatický podávač dokumentov

Brožúra

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Prečo si vybrať originálne kazety pre laserovú tlačiareň Canon

Zistite viac