legria family video cameras

Kompaktné rodinné videokamery LEGRIA

Nakrúcajte a zdieľajte nádherné a dokonale ostré videá v rozlíšení Full HD vďaka kompaktným videokamerám LEGRIA radu HF R.

Inteligentný optický stabilizátor obrazu

Inteligentný stabilizátor obrazu zaisťuje ostré detailné videá a umožňuje vám plne sa sústrediť na snímanie. Automaticky rozoznáva scénu a vyberá zo 4 režimov tie najvhodnejšie nastavenia stabilizátora obrazu, čím neutralizuje pohyb a predchádza rozmazaniu.

Špičková kvalita snímania videí

Využite tie najlepšie vlastnosti videí v rozlíšení Full HD prostredníctvom záznamov s frekvenciou 50 snímok za sekundu, takže aj rýchlo sa pohybujúce objekty budú zachytené ostro a jasne.

highest quality recording
baby mode video cameras

Čarovné okamihy vášho dieťaťa

Zachyťte prvé kroky, prvé slová a iné neopakovateľné momenty v živote svojho dieťaťa s vylepšeným režimom Dieťa. Môžete vytvoriť zábavné albumy až pre tri deti a záznam sa bude automaticky ukladať do vami vybraného albumu.

Pozrieť video

Asistencia pri fotografovaní s vysokým zoomom

Ak používate vysokú úroveň priblíženia, môžete jednoducho stratiť snímaný objekt. Približovanie pomocou rámu zaručí, aby snímané objekty zostávali v zábere a vy tak môžete sledovať akciu. Stratené objekty opäť nájdete jediným stlačením tlačidla. Zároveň sa obnoví pôvodná poloha zoomu.

zoom framing assist

Jedinečný zvuk nahrávok

Pomocou funkcie Výber zvukovej scény a vstavaného približovacieho mikrofónu s vysokou citlivosťou je jednoduché dosiahnuť, aby vaše videá rovnako dobre zneli aj vyzerali. Jednoducho si vyberte jeden z 5 režimov scény (napr. hudba alebo reč) a nastavenia zvuku sa optimalizujú automaticky.

audio scene select