VAŠA KRÁSA SI ZASLÚŽI CANON

#TlacteKrasu
VAŠE KRÁSA SI ZASLOUŽÍ CANON

VAŠA KRÁSA SI ZASLÚŽI TLAČIAREŇ CANON

Na svete existuje mnoho talentovaných ľudí, ktorí odvádzajú krásnu prácu. Do svojej práce vkladajú svoje nápady, vášeň, zmysel pre detail, lásku a čas. Na vytvorenie niečoho krásneho je jednoducho potrebná časť z nás. V spoločnosti Canon veríme, že Vaša tvorba si zaslúži byť prezentovaná s rovnakým zanietením a zmyslom pre detail ako samotná práca.

S atramentovými tlačiarňami Canon PIXMA radu G môžete tlačiť všetky svoje osobné projekty, pracovné materiály a mnoho ďalšieho priamo z pohodlia Vášho domova. Užite si vysokú kvalitu tlače za skvelú cenu. Vaša krása si zaslúži Canon!
Tlačiarne MegaTank – PIXMA G3430

Tlačiarne MegaTank – PIXMA G3430

Na niektoré projekty stačia dvaja, pričom to môžu byť tie najlepšie zo všetkých. Vaše špeciálne životné okamihy si zaslúžia byť vytlačené. Ušetrite na nákladoch pri domácej tlači vďaka tejto rýchlej a ľahko použiteľnej tlačiarni 3 v 1 s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi a funkciou Wi-Fi.

Tlačiarne MegaTank – PIXMA G3410

Tlačiarne MegaTank – PIXMA G3410

Trávite dlhé hodiny nad zdokonaľovaním svojho diela, pokiaľ nie je výsledok perfektný? Nechajte svoju kreativitu zažiariť vďaka multifunkčnému zariadeniu s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi, rozhraním Wi-Fi a vysokou výťažnosťou pre nízkonákladovú tlač z inteligentných zariadení a cloudu.

Tlačiarne MegaTank – PIXMA G2430

Tlačiarne MegaTank – PIXMA G2430

Tlačiareň, ktorá prekoná vaše očakávania. S touto rýchlou, cenovo dostupnou a efektívnou tlačiarňou MegaTank tlačíte, kopírujete a skenujete dokumenty doma a súčasne ušetríte na nákladoch. S doplniteľnými zásobníkmi a jednou súpravou štandardných atramentových fľaštičiek, ktoré vytlačia až 4 600 výtlačkov, sú prevádzkové náklady v porovnaní s kazetovými tlačiarňami povzbudivo nízke.

Tlačiarne MegaTank – PIXMA G2410

Vaša tímová práca by mala dostať hmatateľnú podobu. Tlačte s istotou, a to s kompaktným, spoľahlivým a multifunkčným zariadením s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi a vysokou výťažnosťou pre produktívnu nízkonákladovú tlač. Ideálne na použitie v domácnosti alebo kancelárii.

PRETO SI VAŠA KRÁSA ZASLÚŽI BYŤ VYTLAČENÁ NA CANON

 • pixma-g3430-fra_range

  Tlačiarne MegaTank

  PIXMA G3430

  Pomocou tejto rýchlej tlačiarne vybavenej technológiou Wi-Fi s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi môžete doma tlačiť, kopírovať a skenovať
 • Tlačiarne MegaTank

  PIXMA G3410

  Zvýšte svoju produktivitu a vychutnajte si nízkonákladovú tlač z inteligentných zariadení a cloudových služieb vďaka tomuto kompaktnému multifunkčnému zariadeniu s rozhraním Wi-Fi.
 • Canon PIXMA G2430

  Tlačiarne MegaTank

  PIXMA G2430

  Pomocou tejto rýchlej tlačiarne 3 v 1 s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi môžete doma tlačiť, kopírovať a skenovať.
 • PIXMA G2410

  Tlačiarne MegaTank

  PIXMA G2410

  Tlačte, kopírujte a skenujte vo vysokej kvalite pomocou tohto nízkonákladového multifunkčného zariadenia s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi a vysokou výťažnosťou.

NAKUPUJTE U SVOJHO OBĽÚBENÉHO PREDAJCU

POTREBUJETE POMOC S VÝBEROM TLAČIARNE?

Pomocou nášho nástroja na výber tlačiarne nájdete ideálnu voľbu pre vás.
NÁJSŤ TÚ SPRÁVNU
PIXMA G3470 Series WH Lifestyle.psd

PIXMA CASHBACK

Kúpte si vybranú tlačiareň z radu PIXMA alebo MAXIFY, zaregistrujte svoj nákup a získajte až 60 € späť.

PIXMA CASHBACK
CREATIVE PARK

CREATIVE PARK

Vstúpte do úžasného sveta Canon Creative Park, kde sa stretáva papierová zábava s neobmedzenou kreativitou! Máte možnosť stiahnuť si rôzne vystrihovačky a ľahko ich premeniť v skutočné poklady. Vytlačenie, vystrihnutie a zostavenie sa stane kúzelným rituálom, ktorý oživí vašu predstavivosť. Tvorte si vlastné papierové hračky, originálne darčeky alebo dekorácie pre Váš domov. Umožnite papieru premeniť svoje nápady na realitu a sledujte, ako do Vášho každodenného života môžete vniesť nespočetné množstvo radosti. Pusťte sa do tvorivého dobrodružstva a odhaľte mágiu Canon Creative Parku.

Podpora pre vašu tlačiareň Canon

Stiahnite si ovládače, firmvér, príručky alebo získajte prístup k online technickej podpore, zdrojom a informáciám o riešení problémov s tlačiarňou Canon.