Kontaktuj nás

Ak potrebujete pomôcť s vaším produktom alebo máte otázku týkajúcu sa ostatných spotrebných produktov, kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom e-mailového formulára nižšie. Predtým, než nás kontaktujete, pozrite si najskôr oblasť podpory na našej webovej stránke kde nájdete ovládače k produktom, softvér, používateľské príručky, firmvér, často kladené otázky a ďalší užitočný obsah, ktorý vám môže pomôcť pri zodpovedaní vašej otázky.

Kontaktujte technickú podporu spoločnosti Canon prostredníctvom telefónu


Zavolajte nám na telefónne číslo:
(+421) 250 102 612
K dispozícii:

pondelok – piatok

08:00 - 20:00

Výška poplatkov za hovory podľa miestnych sadzieb je závislá od vášho telefónneho paušálu a poskytovateľa služieb. Presnú výšku poplatkov zistíte u svojho poskytovateľa služieb.

Ak nám chcete pomôcť, pripravte si nasledujúce informácie:

Kontakt E-mailom


Postupne vyplňte každú očíslovanú časť nižšie, pomôže nám to zhromaždiť čo najviac informácií.

Polia označené symbolom * sú povinné.

1. Váš produkt

50/50

2. Váš systém

3. Váš problém

50/50
4000/4000

4. Vaše informácie

Odoslaním tohto formuláru a poskytnutím informácií o e-maili súhlasíte so Zmluvnými podmienkami webovej stránky a súhlasíte s kontaktovaním zákazníckej podpory spoločnosti Canon prostredníctvom e-mailu. Ak s tým nesúhlasíte, použite možnosť Telefonická podpora.

Upozorňujeme, že všetky informácie poskytnuté vo vyššie uvedenom formulári budú použité výhradne na vyriešenie vášho problému. Žiadne z osobných údajov vo formulári nebudú použité na obchodné účely ani na to, aby sme vás informovali o iných výrobkoch a službách, ktoré by vás mohli zaujímať.

Dôležitá poznámka!

Niektorí poskytovatelia internetových služieb môžu blokovať odpovedania s predpokladom, že predstavujú neželané správy. Aby ste zaručili, že obdržíte odpoveď na svoju otázku, odporúčame, aby ste pridali donotreply@support.canon-europe.com do svojho adresára.

Feedback