CanoScan LiDE 25

Štíhly, funkčný a prekvapivo cenovo dostupný skener 1200 dpi CanoScan LiDE 25 je vhodným doplnkom do každého tvorivého prostredia. Čerpá všetku energiu, ktorú potrebuje, z pripojenia USB, nie je potrebný žiaden napájací adaptér!

Výhody

  • Kompaktný, štíhly a štýlový
  • Napájanie z rozhrania USB
  • 1200 x 2400 dpi¹ s 48 bitovou farebnou hĺbkou
  • Skenovanie do PDF
  • QARE úrovne 3 na odstraňovanie prachu/škrabancov a nápravu zadného osvetlenia
  • Obsiahly balík softvéru
  • 3 tlačidlá EZ
  • Režim Multi-photo
  • Z-veko pre skenovanie hrubých dokumentov

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon CanoScan LiDE 25

Štýlové skenovanie


Len 38 mm hrubý, neobyčajne štíhly skener CanoScan LiDE 25 je jednoznačným výberom pre čistý pracovný stôl. Vďaka nízkej spotrebe energie technológie LiDE si nevyžaduje žiadne nepohodlné napájacie káble - jeden kábel USB pripojený k vášmu počítaču je jediným vodičom, aký kedy budete potrebovať.

Napriek jeho drobným rozmerom je model LiDE 25 veľký z pohľadu rozlíšenia. Bez ohľadu na to, či skenujete dokumenty alebo fotografie, špecifikácia 1200 x 2400 dpi¹ a 48 bitovej farebnej hĺbky presne reprodukuje každý jemný detail a drobný tieň. Jeho dokonale ostré výsledky budú vhodné na zväčšenie a úpravy po zoskenovaní snímky.

Priamo do PDF


Funkcia "Skenovať do PDF" skenuje dokumenty priamo do formátu PDF (Portable Document Format), čím sa urýchľuje váš pracovný tok a čím sa naviac zaobídete bez dodatočné softvéru na konverziu. Vytvorí sa plávajúca paleta PDF stránok, ktoré je možné usporiadavať a zoraďovať podľa vašich predstáv. Text je automaticky začlenený do PDF súborov v čase skenovania, čím je umožnená úprava a vyhľadávanie.

Keďže nie všetko, čo potrebujete skenovať, je dostupné v prijateľnom formáte, model LiDE 25 je vybavený inovatívnym Z-vekom s dvojitým ukotvením. Veko zachováva vyrovnaný tlak na čokoľvek, čo umiestnite na sklo, a preto je ideálne pre skenovanie hrubých dokumentov, časopisov a kníh - dokonca aj malých balíčkov.

QARE úrovne 3 spoločnosti Canon je váš vstavaný systém korekcie fotografickej tlače. Prach a škrabance sa automaticky rozpoznajú a opravia, čím ušetríte hodiny ručného dolaďovania. Vyblednuté farby, privysoký šum a slabú expozíciu je taktiež možné opraviť.

Niekoľko fotografií pri jedinom skenovaní


Rýchly a pohodlný režim Multi-Photo Mode² modelu LiDE 25 vytvára samostatné, automaticky orezané súbory z jediného záberu skenera z maximálne 10 fotografií, vizitiek alebo iných originálov. Dokonca automaticky napravuje zošikmenie snímok, čím šetrí čas, ktorý by ste inak strávili presným zarovnávaním fotografií na skle pred realizáciou skenovania.

Dodaný softvér zahŕňa ArcSoft PhotoStudio na úpravu snímok a OmniPage SE OCR. Súbor nástrojov CanoScan Toolbox je vždy pripravený na zásah na vašej pracovnej ploche, aby vám pohodol udržiavať veci v poriadku a umožnil vám prispôsobiť si tri EZ tlačidlá pre bežné funkcie, ako je kopírovanie, skenovanie priamo na e-mail alebo priamo do PDF.

¹ Optické rozlíšenie je mierou maximálneho vzorkovacieho rozlíšenia hardvéru na základe štandardu ISO 14473.
² Originály musia byť obdĺžnikového tvaru a musia byť umiestnené minimálne 1 cm od seba. Opravenie zošikmenia napravuje šikmosť do 10 stupňov

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon CanoScan LiDE 25, jeho funkciách a možnostiach využitia.