Canon imageFORMULA ScanFront 330

imageFORMULA ScanFront 330

Kompaktný a spoľahlivý skener s možnosťou farebného skenovania prostredníctvom siete, ktorý zvyšuje produktivitu a znižuje náklady na IT vďaka rýchlej a jednoduchej obsluhe, centralizovanej správe a bezproblémovej integrácie do podnikových procesov

Výhody

  • Štýlový kompaktný dizajn
  • Vysokorýchlostné a spoľahlivé skenovanie
  • Jednoduchá obsluha s prispôsobiteľnými tlačidlami úloh
  • Znížené náklady na IT vďaka správe na diaľku a sieťovej integrácii
  • Pokročilé bezpečnostné funkcie
  • Jednoduchá prispôsobiteľnosť s SDK na báze webu

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA ScanFront 330

Vysokorýchlostné a spoľahlivé skenovanie


Kompaktný skener ScanFront 330 zefektívňuje plynulosť pracovných tokov a znižuje náklady vďaka produktívnym rýchlostiam skenovania až 30 str./min. Používatelia môžu prostredníctvom siete rýchlo odosielať dokumenty na rôzne miesta vrátane odosielania na viaceré miesta naraz. Vďaka valcu podávača s novým dizajnom a priamej dráhe papiera môžu používatelia bez obáv skenovať dokumenty rôznych typov od hrubého/tenkého papiera, kariet, dokumentov dlhých 1 m, formátu A3 (v režime číslovania) a embosovaných kariet.

Používateľsky prívetivá obsluha


Pre používateľov je skenovanie na skeneri ScanFront 330 jednoduché a pohodlné. Intuitívna 8,4-palcová farebná dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením a tlačidlá úloh, ktoré si môžete prispôsobiť, zaisťujú rýchlu a presnú distribúciu súborov na rôzne miesta, ako napríklad do e-mailu alebo sieťového priečinka, na FTP alebo USB, do faxu alebo tlače. Medzi užitočné funkcie, ktoré šetria čas, patrí aj funkcia email-me určená pre používateľov na rýchle odoslanie dokumentov na ich vlastnú e-mailovú adresu, a takisto funkcia ad-hoc fax, pri ktorej je možné zadať podrobnosti faxu počas skenovania.

Pohodlná správa na diaľku


Skener ScanFront 330 sa jednoducho nastavuje, spravuje a pomáha znižovať náklady na IT. Na pridanie skenera do siete nie je potrebný žiadny dodatočný hardvér alebo softvér a je možné spustiť ho bez inštalácie serverového softvéru. IT manažéri môžu na diaľku aktualizovať, zálohovať a obnovovať niekoľko zariadení prostredníctvom jednoduchého webového prehľadávača, prípadne simultánne prostredníctvom aplikácie ScanFront Administration Tool.

Jednoduchá integrácia


Bezproblémová integrácia do obchodných procesov. Indexové súbory s metaúdajmi (vo formáte CSV alebo XML) je možné preniesť s každým skenom a tieto informácie sa môžu využiť aj na vytvorenie názvu obrazového súboru - dosiahne sa tak jednoduchšia klasifikácia do obslužných systémov. SDK sú navyše dostupné pre vývojárov aj vo verzii na báze webu, ktorá umožňuje softvéru skenera ScanFront prevádzkovať samostatný webový/cloudový server. Poskytuje tak oveľa širšie možnosti integrácie pre vývojárov a oddelenia IT na vytvorenie vlastných integrovaných prispôsobených riešení pre ich vlastné podnikové procesy.

Robustné zabezpečenie


Skener ScanFront 330 je vybavený robustnou súpravou pokročilých bezpečnostných funkcií, vďaka čomu majú používatelia plnú moc nad prístupom, riadením a distribúciou informácií. Patrí medzi ne identifikácia zariadenia prihlásením sa a overením hesla, ako aj automatické odhlásenie po dobe nečinnosti. Obmedzenia špecifické pre konkrétneho používateľa a monitorovanie aktívnosti používateľa je možné spravovať centrálne a bezpečné odoslanie dokumentu je dosiahnuté šifrovaním PDF a ochranou heslom, čím sa zaistí bezpečné prezeranie, upravovanie a tlač dokumentov.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA ScanFront 330, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Scanning speed A4 (single sided)
Automatic document feeder
Up to 3,000 sheets per day
Intelligent network scanning
8.4” touch screen
Double-sided scanning
Scan to Folder
Scan to FTP
Scan to email
Scan to USB memory
Scan to printer
Scan to FAX
 • Skener

 • Dokumentácia

 • Inštalačný disk

 • Sieťový adaptér

 • Napájací kábel

 • Valec podávača

ScanFront 330 – video

Dodávaný softvér

ScanFront Administration Tool

Softvér Administration Tool vám umožňuje spravovať viacero skenerov ScanFront súčasne. Môžete kontrolovať aktuálny stav skenerov ScanFront v sieti, konfigurovať nastavenia, spravovať používateľov, vykonávať zálohu a obnovu konfiguračných údajov.

ScanFront Administration tool
ScanFront service software

Softvér ScanFront Service

Softvér ScanFront Service od spoločnosti Canon vylepšuje sieťové funkcie skenerov ScanFront. Môžete ho nakonfigurovať tak, aby odosielal naskenované snímky do sieťových umiestnení, pri ktorých je priamy prenos zo skenera vypnutý, napríklad do:

•  Umiestnenia na inom segmente siete
•  Tlačiarní v sieti
•  Zdieľaných priečinkov na počítačoch so špecifickou IP adresou
•  Konkrétnej jednotky NAS (network attached storage) (úložná jednotka pripojená k sieti)

Súprava pre vývojárov softvéru

Náš program Business Solutions Developer Programme (BSDP) vám poskytne prístup k rôznym technickým informáciám potrebným na vytváranie aplikácií pre náš rad podnikateľských produktov. Viac informácií o našich protokoloch SDK nájdete na webovej stránke vývojárskeho programu Canon Developer Programme.

Easy Scanning

Kompatibilita s riešením uniFLOW

Využite podporu riešenia uniFLOW sieťového skenera dokumentov ScanFront od spoločnosti Canon na zlepšenie pracovných tokov skenovania a využívanie zariadení Canon naplno. ScanFront s kompaktnými rozmermi a skutočne spoľahlivým podávačom dokumentov možno umiestniť tam, kde je efektívnejšie skenovanie širokej škály dokumentov najžiadanejšie.