Canon imageFORMULA P-150

imageFORMULA P-150

Ultra-kompaktný a prenosný model P-150 je najrýchlejším duplexným skenerom formátu A4 vo svojej triede. Je ideálny do kancelárie i na cesty — ponúka rýchle hromadné skenovanie pri rýchlosti 15 str./min. s prvotriednym automatickým podávačom dokumentov s kapacitou na 20 hárkov papiera.

Výhody

  • Rýchle skenovanie až do 15 str./min. (30 sn./min.)
  • Ultra kompaktné rozmery pre priestorovú úsporu a mobilitu
  • S možnosťou zapojenia a okamžitého skenovania pomocou vstavaného softvéru
  • Jednoduché napájanie prostredníctvom rozhrania USB
  • Rýchle dávkové skenovanie s automatickým podávačom dokumentov s kapacitou na 20 hárkov papiera
  • Spracovanie obrazu vo vysokej kvalite vďaka snímaču s rozlíšením 600 dpi
  • Ovládač pre systémy Mac/Linux zaručuje multiplatformovú kompatibilitu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon imageFORMULA P-150

Najkompaktnejší a najprenosnejší duplexný skener formátu A4 vo svojej triede


Model P-150, so svojím ľahkým telom a ultra-kompaktnými rozmermi, je ideálny do malých kancelárií alebo domácej pracovne, kde je vždy nedostatok miesta - ako aj pre obchodných cestujúcich, ktorí potrebujú skenovať dokumenty, keď sú v pohybe.

Skutočne výkonné riešenie


Model P-150 šetrí čas a umožňuje dosiahnuť viac: v rovnakom čase skenuje obe strany dokumentov pri rýchlosti až 15 str./min.; pričom je vybavený prvotriednym automatickým podávačom dokumentov s kapacitou na 20 hárkov papiera, ktorý vám umožní realizovať rýchle hromadné skenovanie.

Keďže sa veľmi jednoducho prenáša, podniky môžu svojim zamestnancom pracujúcim na diaľku poskytnúť jednoduchý prístup k skenovaniu, keď sa nachádzajú mimo kancelárie. To umožňuje urýchliť spracovanie dôležitých dokumentov, ako sú nákupné objednávky, faktúry a žiadosti o sprostredkovanie. Dosahujú sa tým vítané prínosy v oblasti produktivity a zároveň sa šetria náklady.

Dokonalý do prostredia malej kancelárie alebo domácej pracovne.


Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu sa model P-150 cíti ako doma v prostredí malých podnikov, ako aj pracovní v domácnosti. Pomocou nášho softvéru CaptureOnTouch dokáže bez akýchkoľvek problémov skenovať každý.

Ideálny pre obchodných cestujúcich


Žiadny iný skener sa tak pohodlne nezmestí do kufríka alebo tašky na notebook. Používatelia okrem toho vďaka napájaniu cez rozhranie USB nie sú odkázaní na nosenie napájacieho adaptéra neustále so sebou. Model P-150 jednoducho pripojte k notebooku a môžete začať skenovať. Vstavaný softvér CaptureOnTouch lite obchodným cestujúcim umožňuje skenovať z PC iných osôb bez nevyhnutnosti inštalovať rušivý ovládač alebo novú aplikáciu.

Pokročilé a intuitívne spracovanie obrazu


Precízny snímač s rozlíšením 600 dpi ponúka vynikajúcu kvalitu zobrazenia – zatiaľ čo bohatá ponuka funkcií na spracovanie obrazu, ako je Automatická detekcia farieb, Automatická veľkosť papiera, Detekcia zošikmenia a Rozpoznávanie orientácie textu, zaručuje vynikajúcu kvalitu a efektívnosť skenovania.

CaptureOnTouch pre jednoduché skenovanie

Softvér CaptureOnTouch od spoločnosti Canon zabezpečuje jednoduché a efektívne skenovanie, vrátane jednoduchej jednodotykovej obsluhy rutinných úloh, ako je napr. skenovanie do e-mailu alebo skenovanie na pracovnú plochu. Používatelia majú tiež možnosť nainštalovať aplikáciu Evernote využívajúcu koncept obláčikov na jednoduchý upload údajov na web v záujme zaistenia dostupnosti z ľubovoľného miesta.

Pripojenie bez námahy


Model P-150 dokáže vďaka ovládačom štandardu TWAIN a ISIS bez problémov nadviazať spojenie s množstvom iných aplikácií na spracúvanie obrazu. Model P-150 je tiež certifikovaný podľa štandardu Kofax Virtual Rescan (VRS) a je s ním plne kompatibilný.

Pohodlné zakladanie


Softvér CaptureOnTouch od spoločnosti Canon spolu s integrovanými aplikáciami, ako je napr. BizCard Reader, umožňuje používateľom skenovať a importovať vizitky priamo do svojho registra kontaktov. PaperPort tiež obstaráva ľahšie zakladanie, správu a vyhľadávanie elektronických súborov.

Ekologické zámery


Model P-150, s napájaním cez rozhranie USB a nízkou spotrebou energie v hodnote len 5 W, je ideálnym riešením ohľaduplným k životnému prostrediu. Poľahky spĺňa požiadavky štandardu ENERGY STAR kladené na energetickú efektívnosť, pričom s jeho činnosťou sú spojené len minimálne prevádzkové náklady.

Atraktívny moderný dizajn


Moderná leštená povrchová úprava v čiernom zamate zaručuje, že model P-150 bude hneď na prvý pohľad pôsobiť ako atraktívna investícia.

Multiplatformová kompatibilita


Model P-150 ponúka kompatibilitu so systémami Mac so zabudovaným ovládačom Mac TWAIN a softvérom CaptureOnTouch for Mac. Pre organizácie uprednostňujúce vývoj s otvorenou architektúrou je tiež k dispozícii ovládač pre systém Linux dosahujúci súlad so štandardom SANE. Tento ovládač môžete prevziať z lokality softvérovej podpory Canon.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA P-150, jeho funkciách a možnostiach využitia.