Canon imageFORMULA DR-M160

imageFORMULA DR-M160

Model imageFORMULA DR-M160 je stolný skener s najvyššou podporou produktivity vo svojej triede. Vďaka odolnej konštrukcii, vysokej rýchlosti a spoľahlivej manipulácii s médiami predstavuje ideálne riešenie na intenzívne skenovanie papierov.

Výhody

  • Popredné rýchlosti farebného skenovania vo svojej triede až do 60 str./min.
  • Odolná konštrukcia na zvládnutie až 7 000 skenov/deň
  • Kompaktne vyrobené a vysoko produktívne
  • Prvotriedna spoľahlivosť manipulácie s papierom zahrňuje zopakovanie pokusu o oddelenie papiera

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA DR-M160

Rýchle skenovanie pre prostredia s intenzívnym používaním papiera


Vďaka pôsobivým rýchlostiam obojstranného skenovania až do 60 str./min./120 obr./min. pri 300 dpi, čo je ideálne na spracovanie OCR, je model DR-M160 vyrobený na vysokokvalitné skenovanie v náročných prostrediach.

Odolná konštrukcia na rýchle dodávanie


Odolná konštrukcia obsahuje pôsobivý podávač na 60 listov, ktorý dokáže prijať zmiešané hromadné dokumenty, čo pomáha posilňovať produktivitu pracovnej skupiny. Model DR-M160 sme navrhli tak, aby poskytoval super spoľahlivé podávanie a oddeľovanie rôznych typov médií, a to od hrubých po tenké listy a od embosovaných kariet po dokumenty dlhé tri metre. Model DR-M160, ktorý je vyrobený tak, aby zvládol až 7 000 skenov/deň, obsahuje valčeky podávača na náročnú prevádzku a masívnu prepravu papiera, vďaka čomu je mimoriadne trvanlivý a schopný zvládnuť vyššie pracovné zaťaženia.

Bezproblémová manipulácia s papierom


Jedinečný systém zopakovania pokusu o oddelenie umožňuje skeneru automaticky znovu podať dokumenty v tých zriedkavých prípadoch, keď dôjde k dvojitej detekcii podávania, čo pomáha minimalizovať akúkoľvek potrebu zásahu zo strany používateľa. Tlačidlo uvoľnenia dvojitého podávania používateľovi umožňuje rýchlo ignorovať zistenie dvojitého podávania a pokračovať v skenovaní.

Intuitívny pribalený softvér na jednoduché používanie


Model imageFORMULA DR-M160 sa dodáva so softvérom, ktorý sa ľahko používa na hladké skenovanie a riadenie dokumentov. Systém CaptureOnTouch má intuitívne používateľské rozhranie, ktoré obsahuje funkciu úplného automatického režimu na zjednodušené ovládanie skenovania; taktiež podporuje skenovanie do viacerých súborových formátov (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP a PowerPoint) a možnosť pripojenia k SharePoint. Systém CapturePerfect je ideálny na dôležitejšie cieľové hromadné skenovanie, pretože prináša najvyššiu triedu v možnostiach zobrazovania a v metódach odosielania - vrátane priameho odosielania do priečinka, e-mailu a SharePoint. Súčasťou sú aj v odvetví popredné programy na spracovanie obrázkov Kofax VRS a eCopy PDF Pro Office, ktoré sú určené na rýchle vytváranie, úpravu a konvertovanie dokumentov PDF.

Pridajte jednotku plochého skenera 101

Voliteľná jednotka plochého skenera 101 je ideálnym partnerom pre model DR-M160. Jednoducho sa pripája (cez kábel USB) a je navrhnutá na hladkú prácu pri skenovaní viazaných alebo krehkých dokumentov s vysokou presnosťou.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-M160, jeho funkciách a možnostiach využitia.