Canon imageFORMULA DR-G1100

imageFORMULA DR-G1100

Vysokorýchlostný produkčný skener formátu A3 vysokej kvality na špecializované aplikácie skenovania a vykonávanie kľúčových úloh. Ideálny pre centralizované alebo vzdialené kancelárie, prípadne špecializované skenovacie kancelárie.

DR-G1100

Výhody

 • Vysokorýchlostné farebné skenovanie formátu A3 rýchlosťou až 200 obr./min.
 • 500-listový automatický podávač dokumentov
 • Spoľahlivý podávač umožňujúci manipuláciu s rôznymi typmi dokumentov
 • Podávanie papiera spredu a dráha s otočením do tvaru U pre pohodlnú prevádzku
 • Odolná konštrukcie pre vyššiu pracovnú záťaž
 • Vysokokvalitné spracovanie obrazu

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA DR-G1100

Produktívnejšie vysokorýchlostné skenovanie


Pracujte ešte produktívnejšie vďaka vysokorýchlostnému produkčnému skeneru DR-G1100. Dokáže skenovať rýchlosťou až 100 str./min/200 obr./min farebne, čiernobielo a v odtieňoch sivej.
Špeciálny čip umožňuje dosahovať plnú rýchlosť dokonca aj pri výbere viacerých funkcií spracovania obrázkov. Vďaka podávaču dokumentov s kapacitou 500 listov je možné skenovať väčšie dávky a šetriť tak drahocenný čas.

Zdokonalené spracovanie dokumentov


Celý rad pokročilých funkcií na manipuláciu s papierom zvyšuje efektivitu skenovania a zaručuje lepšie výsledky aj v prípade kombinovania rôznych typov dokumentov. Plochá dráha na podávanie papiera umožňuje plynulejšie skenovanie a zároveň zabraňuje poškodeniu, zvlášť pri tenšom papieri, kým tri režimy podávania papiera ponúkajú možnosti spoľahlivej manipulácie s rôznymi typmi dokumentov. Pomocou snímačov na detekciu spiniek skener DR-G1100 zamedzuje poškodeniu dokumentov, kým ultrazvukový snímač na rozpoznávanie dvojitého podávania upozorňuje používateľa na zriedkavé prípady dvojitého podania papiera.

Navrhnutý s ohľadom na obsluhu


Dizajn podávania papiera spredu pri modeli DR-G1100 zabezpečuje komfort a pohodlie, ktoré vám umožňuje podávať a vyberať dokumenty bez námahy a posediačky. Ovládací panel a tlačidlá úloh sú navrhnuté tak, aby boli ľahko viditeľné na úrovni očí.

Určený na vyššiu pracovnú záťaž


Aj napriek svojim kompaktným rozmerom má model DR-G1100 odolnú konštrukciu, vďaka ktorej si poradí s intenzívnym pracovným zaťažením moderných podnikov, pri odporúčanom dennom cykle zaťaženia až 25 000 skenov denne. Predstavuje optimálne riešenie pre rôzne pracovné odvetvia vrátane centrálnych podnikových kancelárií a špecializovaných skenovacích kancelárií.

Vysokokvalitné spracovanie obrazu


V záujme zaručenia konštantnej špičkovej kvality výsledkov sa model DR-G1100 dodáva spolu s celým radom inteligentných funkcií na spracovanie obrazu. Vďaka zdokonalenej metóde vyrovnania zošikmenia môže skener nielen rozpoznať a vyrovnať dokumenty vkladané pod určitým uhlom, no zároveň aj vykonať sekundárnu kontrolu podľa nakloneného textu na naskenovaných obrázkoch. S režimom zväzku je možné skenovať médiá až do veľkosti A1. Funkcia MultiStream vytvára duálne obrazové výstupy, ako napríklad čiernobiely pre aplikácie OCR a farebný určený na archiváciu, kým funkcia zvýraznenia znakov zvyšuje čitateľnosť v záujme ich lepšieho rozpoznania.

Všestranné možnosti a softvér


Ak chcete jednoduchšie skenovať zviazané materiály, pripojte skener DR-G1100 k voliteľnému plochému skeneru A3 201 alebo A4 101 značky Canon. Ďalšími možnosťami sú tlačiareň odtlačkov na výstupe či dekodér prepojovacích kódov. Súčasťou balenia je softvér CapturePerfect od spoločnosti Canon umožňujúci jednoduché hromadné skenovanie s prepojením na službu SharePoint.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-G1100, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Scanning speed A4 (single sided)

Rýchlosť skenovania pri formáte A4 (jednostranne)

Automatic document feeder

Automatický podávač dokumentov

Scanning speed A4 (single sided)

Denný objem skenovania

A3

Obojstranné skenovanie pri formáte A3

icon

Efektívne hromadné skenovanie

USB connection

Zvýšená kvalita obrazu

 • Skener

 • Inštalačný disk

 • Disk so softvérom Kofax VRS

 • Dokumentácia

 • Kábel USB

 • Napájací kábel

 • Čistiaca handrička

Dodávaný softvér

Získajte viac informácií o softvéri, ktorý je súčasťou tohto skenera.

Aplikácie Canon

capture_perfect.jpg

Capture Perfect

Výkonná aplikácia, ktorá umožňuje rýchle a efektívne hromadné skenovanie dokumentov. Ponúka pokročilé možnosti skenovania a zobrazenie viacerých okien a miniatúr.

 • Vytvárajte vždy presné digitálne dokumenty s radom funkcií, ktoré odstraňujú zošikmenie a zvyšujú čitateľnosť a ostrosť.
 • Stlačením jediného tlačidla skenujte priamo do e-mailov, dokumentov PDF, súborov alebo prezentácií
 • Registrujte rutinné úlohy a zároveň poľahky upravujte, roztrieďujte alebo spravujte svoje súbory
 • Podporuje softvér Kofax VRS

Kompatibilita: Windows

Ďalšie informácie >

Aplikácie od iných vývojárov softvéru

Kofax VRS

VRS je prvotriedny softvér na spracovanie obrazu, ktorý skracuje čas potrebný na manuálnu prípravu dokumentov, zvyšuje kvalitu skenovaných obrázkov a maximalizuje výkon vysokoobjemových skenerov. Zlepšená čitateľnosť a vyššia miera rozpoznávania OCR zvyšujú produktivitu.
Kompatibilita: Windows

Súprava pre vývojárov softvéru

BSDP

Náš program Business Solutions Developer Programme (BSDP) vám poskytne prístup k rôznym technickým informáciám potrebným na vytváranie aplikácií pre náš rad podnikateľských produktov. Viac informácií o našich protokoloch SDK nájdete na webovej stránke vývojárskeho programu Canon Developer Programme.