Canon imageFORMULA DR-C130

imageFORMULA DR-C130

Vysokorýchlostný a intuitívny model DR-C130 prináša úžitok do kancelárií a pracovných skupín vďaka kompletnému balíku profesionálneho softvéru a bezproblémovej integrácii do cloudu, čím zjednodušuje zachytávanie a zdieľanie informácií

DR-C130

Výhody

 • Vysokorýchlostné duplexné skenovanie do 60 sn./min. farebne
 • Spoľahlivá manipulácia s papierom s uvoľnením pri podaní dvoch listov
 • Ultrakompaktný a univerzálny dizajn
 • Zahŕňa komplexný balík softvéru
 • Doplnky cloudových služieb k aplikáciám Google Docs, Evernote a SharePoint

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA DR-C130

Rýchle a produktívne skenovanie


Vysokorýchlostné skenovanie do 30 str./min/60 sn./min. sa dosahuje vo farebnom i čiernobielom režime vďaka inovatívnemu kontaktnému obrazovému senzoru CMOS od spoločnosti Canon a technológii LED s vysokým jasom. Schopnosť skenovať obojstranné dokumenty v rámci jediného prechodu urýchli procesy spracovania dokumentov, kým podávač dokumentov na 50 listov umožňuje zachovať vysokú úroveň produktivity. Model DR-C130 sa vyznačuje až o 50 % vyššou energetickou efektívnosťou v porovnaní s konkurenciou na trhu.

Jednoduché použitie


Obsluha z predného panelu zjednodušuje zastavovanie, spúšťanie a obnovovanie skenovania dotykom jediného tlačidla. Taktiež máte možnosť registrovať úlohy skenovania pomocou softvéru CaptureOnTouch a prideliť úlohu k tlačidlu spustenia s cieľom rýchleho vykonania často používaných operácií skenovania. Softvér CaptureOnTouch zahŕňa aj funkciu plne automatického režimu, ktorá automaticky aplikuje najoptimálnejšie nastavenia pre úlohy skenovania, čím šetrí váš čas.

Zachovanie výnimočnej produktivity


Skener DR-C130 s prehľadom zvláda manipuláciu s rôznymi médiami – od embosovaných kariet po hárky s dĺžkou až 3 m. Trojcestný zásobník skenera vám umožňuje skenovať s vysunutým zásobníkom; zatvoreným, otvoreným alebo pootvoreným; čím poskytuje univerzálnosť na miestach s nedostatkom priestoru na pracovnom stole. Spoľahlivé skenovanie sa tiež dosahuje s užitočným systémom uvoľnenia pri podaní dvoch listov, ktorý používateľovi umožňuje „ignorovať a pokračovať“ v úlohách skenovania vo výnimočných prípadoch pri skenovaní obálky alebo dokumentu s nalepeným lístočkom.

Zvýšená kvalita zobrazenia


Skener DR-C130 obsahuje množstvo funkcií na spracovanie obrazu, vďaka ktorým zakaždým dosiahnete výnimočné výsledky. Funkcie ako korekcia zošikmenia, preskočenie prázdnej strany a rozpoznávanie orientácie textu zaručujú precíznu a presnú reprodukciu snímok.

Bezproblémové možnosti pripojenia ku cloudu


Dokumenty môžete skenovať a ukladať priamo do cloudových aplikácií vrátane systémov SharePoint, Evernote a Google Docs. Informácie môžete následne prevziať z PC alebo inteligentného telefónu. K modelu DR-C130 je k dispozícii aj modul EMC Captiva Cloud Capture Run Time, ktorý vývojárom umožňuje bez námahy vytvárať webové aplikácie na účely skenovania.

Kompletný balík dodávaného softvéru


Skener DR-C130 sa dodáva s kompletným balíkom prémiového softvéru, ktorý vám umožní produkovať profesionálne výsledky skenovania a tiež vytvárať, upravovať a spravovať procesy spracovania dokumentov. Balík zahŕňa aplikácie CaptureOnTouch, CapturePerfect, BizCard, OmniPage, PaperPort, eCopy PDF Pro Office a Kofax VRS.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-C130, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Scanning speed A4 (single sided)

Rýchlosť skenovania pri formáte A4 (jednostranne)

Automatic document feeder

Automatický podávač dokumentov

Scanning speed A4 (single sided)

Denný objem skenovania

Double-sided scanning

Obojstranné skenovanie

icon

Efektívne hromadné skenovanie

eCOPY

Vytváranie a úprava dokumentov PDF

 • Skener

 • Dokumentácia

 • Inštalačný disk

 • Disk so softvérom Kofax VRS

 • Sieťový adaptér

 • Napájací kábel

 • Kábel USB

 • Valec podávača

Dodávaný softvér

Získajte viac informácií o softvéri, ktorý je súčasťou tohto skenera.

Aplikácie Canon

CaptureOnTouch 2

Pomocou praktického používateľského rozhrania CaptureOnTouch môžete bez problémov skenovať papierové dokumenty do digitálnych archívov a ukladať alebo posielať ich na viacero miest vrátane cloudových služieb. Pomocou technológie OCR môžete vytvárať dokumenty s možnosťou prehľadávania.

Kompatibilita: Windows

COT_v2-Scan-C130.jpg
capture_perfect.jpg

Capture Perfect

Výkonná aplikácia, ktorá umožňuje rýchle a efektívne hromadné skenovanie dokumentov. Ponúka pokročilé možnosti skenovania a zobrazenie viacerých okien a miniatúr.

 • Vytvárajte vždy presné digitálne dokumenty s radom funkcií, ktoré odstraňujú zošikmenie a zvyšujú čitateľnosť a ostrosť.
 • Stlačením jediného tlačidla skenujte priamo do e-mailov, dokumentov PDF, súborov alebo prezentácií
 • Registrujte rutinné úlohy a zároveň poľahky upravujte, roztrieďujte alebo spravujte svoje súbory
 • Podporuje softvér Kofax VRS

Kompatibilita: Windows

Ďalšie informácie >

Aplikácie od iných vývojárov softvéru

eCOPY

Výkonná a ľahko ovládateľná aplikácia na prezeranie, vytváranie, úpravu a konvertovanie dokumentov PDF. Aplikácia eCopy ponúka komplexné možnosti označovania, vytvárania anotácií a úprav vrátane vytvárania formulárov s automatickým rozpoznávaním polí. K dispozícii je aj kompletný balík na zabezpečenie dokumentov a podpisové nástroje.
Kompatibilita: Windows

Paperport

Posuňte správu dokumentov na vyššiu úroveň vďaka ľahko ovládateľnému, ale výkonnému softvéru, ktorý vám pomôže získať zo skenera od spoločnosti Canon čo najviac. Skenujte, organizujte, hľadajte a zdieľajte dokumenty, čím eliminujete nielen množstvo papiera, ale získate tiež efektívnejší prehľad nad správou svojej domácej kancelárie.
Kompatibilita: Windows

OmniPage

Technológia OmniPage so zabudovanou technológiou OCR pretvára dokumenty naskenované pomocou skenera od spoločnosti Canon do podoby, v ktorej ich môžete ľahko upravovať. Môžete konvertovať papierové dokumenty na upravovateľné digitálne súbory, ktoré majú rovnaké rozloženie ako v pôvodnom dokumente – vrátane stĺpcov, farieb, obrázkov a grafiky.
Kompatibilita: Windows

Presto BizCard

Vďaka softvéru Presto! už nikdy nestratíte svoje obchodné kontakty. Softvér BizCard pre váš skener. Umožňuje rýchlu a jednoduchú konverziu dôležitých kontaktných údajov nasnímaných z vizitiek do prehľadávateľnej a upravovateľnej digitálnej databázy, ktorú je možné ľahko spravovať a synchronizovať.
Kompatibilita: Windows, Mac

Presto PageManager

Nástroj PageManager je výkonný nástroj pre používateľov systému Mac, ktorý ponúka účinnú správu dokumentov. Má v sebe zabudovanú technológiu jednoduchého rozpoznávania textu (OCR) and tiež vám umožňuje uchovávať, upravovať, organizovať a zdieľať naskenované digitálne dokumenty. Kombinácia profesionálneho spracovania súborov a jednoduchého používateľského rozhrania.
Kompatibilita: Mac

Súprava pre vývojárov softvéru

BSDP

Náš program Business Solutions Developer Programme (BSDP) vám poskytne prístup k rôznym technickým informáciám potrebným na vytváranie aplikácií pre náš rad podnikateľských produktov. Viac informácií o našich protokoloch SDK nájdete na webovej stránke vývojárskeho programu Canon Developer Programme.