Canon imageFORMULA DR-7550C

imageFORMULA DR-7550C

Ak potrebujete robustný vysokorýchlostný skener, ktorý sa navrhol s ohľadom na používateľov, tak nehľadajte iný model ako imageFORMULA DR-7550C.

Výhody

  • Vysokorýchlostné farebné skenovanie – 75 str./min. pri 200 a 300 dpi
  • Dizajn predného plnenia pohodlný pre používateľa
  • Vysoká kapacita podávania 500 hárkov
  • Rýchly energeticky úsporný čas zahriatia
  • Pokročilé spracovanie obrazu
  • Robustný - cyklus zaťaženia 22 500 skenov/deň
  • Pribalená aplikácia Capture Perfect

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA DR-7550C

Produktivita, keď na nej záleží


Model DR-7550C zachytí rýchlych 75 str./min. pri farebnom a čiernobielom skenovaní pri rozlíšeniach 300 dpi (A4, Portrét). Vyhradený vstavaný čip na spracovanie obrazu dosahuje plnú rýchlosť aj vtedy, keď sa vyberie viacero funkcií na spracovanie obrazu.

Dizajn s myšlienkou na obsluhu


Dizajn predného plnenia modelu DR-7550C zabezpečuje komfort a pohodlie, ktoré vám umožňuje vkladať, podávať a vyberať dokumenty bez námahy, zatiaľ čo sedíte. Okrem toho sú ovládací panel a tlačidlá úloh navrhnuté tak, aby boli ľahko viditeľné na úrovni očí.

Flexibilný a vysoko efektívny


Faktúry, dodacie listy, hlásenia, tabuľky – niektoré z mnohých dokumentov, ktoré sa v podnikoch spracúvajú každý deň. Model DR-7550C ich pohodlne všetky zvládne, čím zvyšuje efektívnosť a znižuje náklady na pracovné zaťaženie pri papierovaní.

Automatický podávač formátu A3 zvládne stohy s až 500 hárkami a podporuje 3 rôzne režimy podávania papiera. Robustný podávací mechanizmus jednoducho podáva a rozdeľuje zmiešané dokumenty a pri zriedkavom momente chyby ultrazvukový snímač zaznamenania dvojitého podávania okamžite upozorní používateľa na okamžité vyriešenie problému.

Model DR-7550C sa tiež pýši presvedčivými posudkami o ochrane životného prostredia a predstavuje jeden z energeticky najefektívnejších skenerov vo svojej triede.

Pokročilé spracovanie obrazu


Obrovská rada výkonných funkcií, ako napríklad Automatické zaznamenanie farieb, Rozpoznanie orientácie textu, Automatická veľkosť papiera a Zaznamenanie vyrovnania zošikmenia zaisťujú vynikajúcu kvalitu a optimálnu efektívnosť.

Vytvorený pre náročné pracovné zaťaženia


Model DR-7550C bol navrhnutý, aby zvládol vaše najtvrdšie pracovné zaťaženia a spoľahlivo zvládol predpokladaný denný cyklus zaťaženia až 22 500 skenov za deň.

Pribalený softvér a možnosti


Softvér CapturePerfect od spoločnosti Canon sa dodáva spolu s modelom DR-7550C, a to spolu s aplikáciou Capture Perfect Software Developers Kit (SDK), ktorá je tiež dostupná pre jednoduché a prispôsobené integrácie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-7550C, jeho funkciách a možnostiach využitia.