Tlačiarne MAXIFY pre malé kancelárie

Maximalizujte potenciál vašej malej kancelárie pomocou odolných a výkonných tlačiarní MAXIFY pre malé podniky. Skvelé nízkonákladové tlačové riešenia pre malé kancelárie, ktoré majú do 5 zamestnancov a mesačne vytlačia okolo 250 až 1 500 strán.

MAXIFY-convinience-and-speed

Pohodlné používanie a rýchlosť

S naším radom tlačiarní a multifunkčných zariadení s veľkou kapacitou papiera a zabudovaným automatickým podávačom dokumentov na 50 listov si hravo poradíte aj s viacstranovými dokumentmi. Vďaka rýchlej tlači podnikovej dokumentácie a technológii rýchleho prvého výtlačku sa vám už nikdy nestane, že by ste museli na svoje dokumenty čakať. Multifunkčné zariadenia pre malé kancelárie dokonca ponúkajú možnosť uloženia obľúbených úkonov, aby ste sa k nim nabudúce dostali rýchlejšie.

Bezdrôtové pripojenie

Vďaka pripojeniu cez rozhranie Wi-Fi a sieť Ethernet môžete jednoducho zdieľať funkcie tlače a skenovania a tlačiť z akéhokoľvek miesta. Bezdrôtovú tlač cez inteligentné telefóny a tablety vám uľahčí aplikácia MAXIFY Printing Solutions od spoločnosti Canon alebo služba AirPrint™ od spoločnosti Apple. Môžete využiť možnosť tlače prostredníctvom bezdrôtovej siete, používať režim ad hoc prístupového bodu alebo dokonca tlačiť cez internet vďaka podpore pripojenia na cloud.

MAXIFY-Wireless-Connectivity
MAXIFY-Printer-Control

Ovládanie tlačiarne

Prostredníctvom rozhrania vzdialeného používateľa môžete vašu tlačiareň pre malé kancelárie sledovať a ovládať cez sieť, takže ju budete mať vždy pod kontrolou. Môžete kontrolovať stav tlačiarne aj hladiny atramentu a sledovať celkové využívanie alebo vybrať konkrétny typ činnosti, napr. čiernobielu obojstrannú tlač. Navyše môžete na diaľku obmedziť niektoré úkony, ako je farebné kopírovanie, a meniť nastavenia tlačiarne, čiže napr. nastaviť službu Cloud Link.

Rozšírené skenovanie

Vďaka multifunkčným zariadeniam pre malé kancelárie, ktoré vám umožnia skenovanie priamo do e-mailu, môžete naskenované dokumenty odosielať na vybrané e-mailové adresy priamo z displeja zariadenia alebo najprv vytvoriť koncept e-mailu s naskenovaným dokumentom v prílohe pomocou webových e-mailových služieb (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Okrem toho môžete naskenované dokumenty nahrávať priamo do služieb Evernote, Dropbox, Google Drive a SkyDrive alebo ich naskenovať na konkrétne miesto v sieti.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Ušetrite na atramente a papieri

Atramentové zásobníky XL s vysokou výťažnosťou vytlačia až 2 500 čiernobielych a 1 200 farebných dokumentov s nízkymi nákladmi na stranu. 4-farebné multibalenie obsahuje kompletnú súpravu náhradných atramentov pre ešte výhodnejšiu tlač. Automatická obojstranná tlač vám umožní znížiť množstvo použitého papiera a vytvoriť profesionálne vyzerajúce obojstranné dokumenty.

Pracujete z domu?

Pozrite si náš rad tlačiarní MAXIFY pre domáce kancelárie, ktoré ponúkajú vysokú produktivitu a sú ideálne pre ľudí, ktorí podnikajú z domu.

MAXIFY-Working-from-home

AirPrint je obchodná známka spoločnosti Apple Inc.