Canon spúšťa letný CashBack. Ponúka vrátenie peňazí a 100 GB na ukladanie fotografií. Akcia na bezzrkadlovky láka na zážitky

BRATISLAVA, 17. mája 2017 – Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, pre svojich zákazníkov na Slovensku a v Českej republike spustila dve promo akcie na vybrané fotoaparáty, kamery, objektívy, blesk a termosublimačnú tlačiareň. Akcia CashBack pri nákupe niektorého z produktov prináša možnosť získať späť až 200 eur a k tomu bezplatný priestor na cloudovom úložisku Canon irista s veľkosťou 100 GB. Druhá promo akcia je určená záujemcom o bezzkaadlovky Canon. Za ich nákup obdrží zákazník k novému fotoaparátu ešte poukaz na zážitky podľa vlastného výberu v hodnote až 100 eur. Obe akcie potrvajú do 31. júla 2017.

Letný CashBack: zvýhodnenie až na 14 objektívov
Štrnásť objektívov, päť kompaktných fotoaparátov, tri digitálne zrkadlovky, pätica videokamier, blesk a jedna kompaktná tlačiareň. Taká je ponuka letnej akcie CashBack spoločnosti Canon. Pre jej využitie musia zákazníci po zakúpení ktoréhokoľvek z vybraných produktov vyplniť registračný formulár na stránkach www.canon.sk/letnycashback, v Českej republike na www.canon.cz/letnicashback. Poslednú žiadosť o vrátenie peňazí je možné podať najneskôr 31. augusta 2017. Po obdržaní a overení žiadosti budú zákazníkom peniaze zaslané späť na účet do 28 dní. V rámci akcie navyše noví majitelia produktu Canon získajú tiež bezplatnú možnosť využitia priestoru 100 GB na cloudovom úložisku irista, kam je možné ukladať snímky v originálnej kvalite, vrátane súborov RAW. Dôležité je aj to, že po nahraní na úložisko všetky práva ku snímkam zostávajú ich majiteľovi. Pokiaľ by Vám nestačilo prehliadanie fotografií v digitálnej podobe, priamo z prostredia iristy je možné stisnutím tlačidla objednať špičkovú fotoknihu. Postup je pritom veľmi jednoduchý: používatelia v prehliadači vyberú obľúbené snímky a vytvoria si z nich fotoknihu presne podľa svojich predstáv. irista dovoľuje tiež pridávanie a následné zdieľanie súborov prostredníctvom účtov na Googli, Facebooku alebo Flickri.

Akcia na bezzrkadlovky sľubuje zážitky
Druhá letná akcia je zacielená špeciálne na stále obľúbenejšie bezzrkadlovky. Zvýhodnené sú tak modely Canon EOS M6, EOS M5 a EOS M3. Ku všetkým trom modelom je možné získať darček v podobe poukazu na zážitky podľa vlastného výberu. Hodnota poukazu môže byť až 100 eur. Noví majitelia niektorého z týchto fotoaparátov tak dostanú jedinečnú možnosť prostredníctvom neho zachytiť svoj jedinečný príbeh. Pre získanie poukazu musia zákazníci po zakúpení fotoaparátu vyplniť registračný formulár na www.canon.sk/zazitky, v Českej republike na www.canon.cz/zazitky. A to najneskôr do 14. augusta 2017.