Canon spúšťa jarný CashBack zacielený na objektívy. K vybraným zrkadlovkám navyše pridáva zaujímavé darčeky

BRATISLAVA, 13. februára 2017 – Spoločnosť Canon dnes spustila pre svojich zákazníkov na Slovensku a v Českej republike promo akciu na vybrané objektívy a jeden model blesku. Ľudia tak môžu pri kúpe niektorého zo šestnástich produktov u vybraných predajcov získať späť až 250 eur. Dnes rovnako štartuje bonusová ponuka pre nových majiteľov vybraných zrkadloviek. Tí ku svojmu novému fotoaparátu získajú darček v podobe externého dátového úložiska s veľkosťou až 6 TB v hodnote 370 eur. Promo akcia v oboch prípadoch potrvá do 31. marca.

Pre získanie nároku na vrátenie časti peňazí po zakúpení vybraného objektívu sa zákazník v Česku musí registrovať na stránke www.canon.cz/jarnicashback, na Slovensku na stránke www.canon.sk/jarnycashback, a to najneskôr do 14. 4. 2017. V prípade akcie spojenej so zrkadlovkami radu EOS, konkrétne s modelmi EOS 5D Mark IV, EOS 5Ds, EOS 5Ds R a EOS 6D, je potrebné sa rovnako do 14. 4. 2017 registrovať na adrese na www.canon.cz/eospromo (pre Českú republiku) a www.canon.sk/eospromo (pre Slovensko). Na uvedených webových adresách zákazníci tiež nájdu kompletné podmienky oboch promo akcií a prehľad zvýhodnených produktov vrátane výšky konkrétnych CashBackov a ponúkaných modelov externých dátových úložísk.

Kompletný prehľad všetkých ďalších aktuálnych akčných ponúk spoločnosti Canon v Českej republike nájdete tu, so slovenskými akčnými ponukami sa môžete zoznámiť tu.