Vytvárajte cez sviatky skutočné fotky. Canon vás za to navyše odmení

BRATISLAVA, 1. novembra 2016 – S blížiacimi sa vianočnými sviatkami pripravila spoločnosť Canon pre svojich zákazníkov na Slovensku a v Českej republike promo akciu na vybrané kompaktné fotoaparáty, kamery, zrkadlovky, objektívy, blesk či atramentové tlačiarne, pri ktorých nákupe môžu zákazníci získať až 200 eur späť. Canon tiež pri kúpe vybraných zrkadloviek radu EOS odmení zákazníkov darčekmi v hodnote až 400 eur. Okrem toho spoločnosť prichádza i s iniciatívou #selfieless, ktorá chce ľudí naprieč Európou motivovať k dobrým skutkom a ich zdieľaniu s priateľmi.

Zimný Cashback až 200 eur
Obľúbený kompaktný fotoaparát PowerShot G9 X so zvýhodnením 30 eur, digitálna zrkadlovka EOS 80D so zvýhodnením 100 eur, viac ako desiatka objektívov so zvýhodnením až 200 eur alebo atramentová tlačiareň PIXMA PRO-1 so zvýhodnením 70 eur. To sú len niektoré z vybraných produktov zahrnutých do novej promo akcie značky Canon, ktorá potrvá do 20. januára 2017. Ich kompletný prehľad je možné nájsť  na webe  www.canon.sk/zimnycashback. Záujemcovia o získanie cenového zvýhodnenia len vyplnia po zakúpení produktu a odovzdajú on-line formulár na www.canon.sk/zimnycashback, a to najneskôr do 15. februára 2017. Po zaslaní a overení žiadosti budú do 28 dní zákazníkom peniaze zaslané späť na účet.

Špeciálna akcia EOS Promo
Tí, ktorí si do konca tohto roku zadovážia  niektorú z digitálnych zrkadloviek EOS 5DS, EOS 5DS R alebo EOS 7D Mark II, získajú nárok na odmenu v podobe kvalitného batohu Manfrotto a v závislosti od zakúpeného modelu prípadne i na ročné predplatné Adobe Creative Cloud Fotografovanie. Hodnota odmeny tak môže dosiahnuť čiastku až 400 eur. Podmienkou na získanie odmien je registrácia nákupu produktu na www.canon.sk/eospromo najneskôr do 14. januára 2017.

Buďte (nielen) na Vianoce #selfieless
Uvedené akcie ponúkajú cenové zvýhodnenie produktov Canon či darčeky za ich zadováženie. Nie je to ale to jediné, čo spoločnosť Canon na zimné, teda i na vianočné obdobie chystá. Canon totiž stojí za iniciatívou #selfieless (#niesomtusam), ktorá si kladie za cieľ, aby majitelia fotoaparátov a ich priatelia naprieč celou Európou namiesto vytvárania jednoduchých selfie snímok obracali svoje zariadenia smerom k dobrým skutkom. Spoločnosť Canon Europe tento projekt zahájila dotáciou vo výške 1 milióna eur Červenému krížu, teda charitatívnej organizácii, ktorá má mnohoročnú tradíciu v uskutočňovaní nezištných činov.

„Vianočné sviatky sú tým správnym okamihom, kedy sa môžeme zastaviť a spraviť niečo dobré pre svoje okolie,“ hovorí Lee Bonniface, Marketing Director Canon Europe pre región Európy, Stredného Východu a Afriky. „I malý láskavý skutok môže mať obrovský pozitívny dopad na život niekoho ďalšieho. A obzvlášť počas Vianoc. Práve preto si myslíme, že vyzvať všetkých ľudí k využitiu svojich fotoaparátov na zdieľanie pocitu dobrej vôle, je skutočne skvelý nápad. Navyše sa každý môže k tejto iniciatíve pripojiť veľmi jednoducho a vybrať si dobrý skutok presne podľa svojho uváženia, malý či veľký. Jediné pravidlo je, že snímok musí vychádzať z celkom nezištnej aktivity.“

Zapojenie do celej akcie je veľmi jednoduché – stačí si vybrať akýkoľvek dobročinný akt, spraviť fotku, zdieľať ju na sociálnych sieťach pomocou  hashtagov #selfieless a #niesomtusam a inspirovať k dobrým skutkom i svojich ďalších priateľov.