PosterArtist

Jednoduché vytváranie plagátov

PosterArtist

Jednoduché vytváranie plagátov

Softvér PosterArtist obsahuje 200 vopred vytvorených šablón, viac než 1 000 fotografií a obrázkov ClipArt bez licenčného poplatku, viac než 150 pozadí, viac než 150 rámčekov, rôzne grafické textové prvky a množstvo ďalších položiek, ktoré zrýchlia a zjednodušia vytváranie profesionálne vyzerajúcich plagátov.

Zobraziť úplné technické parametre

Nápady na dizajn

Softvér PosterArtist obsahuje množstvo šablón súvisiacich s rôznymi oblasťami: maloobchodné predajne, kancelárie, hotely, reštaurácie, špeciálne udalosti, fotografické koláže, dekorácie učební, propagácia školských akcií, vysoké školy, športy, nemocnice a letiská.

Zobraziť galériu šablón

Design ideas

Automatický návrh

Funkcia Automatický návrh kombinuje nástroj dynamického rozloženia (nástroj automatického rozloženia, ktorý určuje umiestnenie prvkov, napríklad obrázkov a textu) s integrovanými profesionálnymi znalosťami v oblasti dizajnu.

Zistite viac

Auto Design

Kontrola návrhu

Po kompletnom navrhnutí plagátu podľa vašich požiadaviek ponúkne softvér PosterArtist funkciu kontroly, prostredníctvom ktorej sa môžete uistiť, že na návrhu výtlačku nie sú žiadne chyby.

Zistite viac

Design Check

Bezpečnostné nastavenia

Softvér PosterArtist poskytuje bezpečnostné nastavenia, ktoré sú zakomponované do otvorených šablón, takže poskytujú obmedzenia pre kreatívne materiály. Šablóny a ukážkové obrázky možno zaregistrovať do softvéru PosterArtist a dosiahnuť tak zabezpečenie a kontrolu nad obsahom.

Zistite viac

Security Settings

Zachytenie stránky

Funkcia Zachytenie stránky softvéru PosterArtist vám poskytuje možnosť odosielať dokumenty softvéru Word, prezentácie softvéru PowerPoint alebo hárkov s grafmi softvéru Excel na vkladanie do plagátov.

Zistite viac

Paper Capture

Softvér PosterArtist

Máte staršiu verziu softvéru PosterArtist a chcete ju inovovať? Prevezmite si náš program na aktualizáciu softvéru a zvýšte svoju produktivitu pri vytváraní plagátov.

Kontaktujte nás

PosterArtist Lite

Softvér PosterArtist Lite od spoločnosti Canon je zjednodušenou verziou softvéru PosterArtist zachovávajúcou jeho kľúčové funkcie, pomocou ktorých môžete tlačiť profesionálne plagáty v štyroch jednoduchých krokoch. Vďaka ponuke viac než 1 300 šablón, fotografií a obrázkov ClipArt uspôsobených pre najrôznejšie oblasti obchodnej činnosti nebolo vytváranie pútavých plagátov a značiek nikdy tak jednoduché.

Prečítajte si viac

Spojte sa s našim tímom, ktorý vám vysvetlí, ako vám softvér PosterArtist umožní rýchlo a jednoducho vytvárať profesionálne plagáty.

Kontaktujte náš tím