Fotoknihy

Váš život vo vysokom rozlíšení. Digitálne fotografie môžete zdieľať v priebehu pár sekúnd, ale nenahradia ten jedinečný pocit, keď v rukách držíte vytlačenú fotografiu. Teraz si môžete vytvoriť vlastnú kvalitnú fotoknihu pomocou programu hdbook. Prispôsobená fotokniha, profesionálne vytlačená a zviazaná, privedie vaše fotografie k životu, pomôže vám uchovať si spomienky a je dokonalým darom pre priateľov a rodinu.


Kde zakúpiť

Prispôsobený softvér hdbook. Jeho používanie je skutočne hračkou.

1. Vyberte si fotografie

Vyberte si obľúbené snímky, ktorými sa chcete popýšiť vo svojej prémiovej fotoknihe – ideálna, ak chcete vytvoriť skutočne osobný darček alebo ak sa jednoducho chcete podeliť o výnimočné okamihy s rodinou a priateľmi.

2. Prevezmite si softvér hdbook

Softvér hdbook vám umožní jednoducho navrhnúť fotoknihu už za pár minút. Stačí si softvér prevziať do počítača PC alebo Mac zo stránky jedného z poskytovateľov softvéru hdbook, vymyslieť rozloženie fotografií a textu a odoslať knihu na tlač.

3. Vychutnajte si spomienky

Vašu prispôsobenú fotoknihu vytlačíme na najmodernejšej tlačiarni Canon DreamLabo 5000. Čoskoro budete mať v rukách fotoknihu v profesionálnej kvalite s fotografiami v živých a verných farbách a ostrým textom.

Inšpirácie na prispôsobenú fotoknihu

Úžasná kvalita fotografií

Vaše spomienky vo vysokom rozlíšení

Pozrite a vychutnajte si fantastickú kvalitu fotoknihy hdbook. Vďaka technológii tlače 7 atramentmi vo vysokom rozlíšení vynikajú fotografie krásnymi detailmi, prirodzenými tónmi pokožky a vernou reprodukciou farieb. Farebné fotografie budú vyzerať tak živo, že vás na stránke hneď upútajú, kým čiernobiele fotografie budú mať klasický vzhľad s plynulou gradáciou odtieňov.

Vyberte si obal fotoknihy hdbook

Skutočne prispôsobená fotokniha

Vytvorte si vlastný obal fotoknihy, pridajte naň text a snímky, vďaka ktorým bude jedinečná a len vaša. Fotokniha hdbook bude vynikať na každej poličke vďaka profesionálnej tlači a väzbe.

Pridajte k fotografiám text

Jasné. Ostré. Výrazné.

Pridajte k fotografiám popisy a na obal zas názov albumu. Vďaka špeciálne formulovaným atramentom a rozlíšeniu tlače 2400 dpi je text fotoknihy hdbook výnimočne ostrý.

Plochá väzba


Dokonalé obojstranné dvojstrany

Všetky naše fotoknihy sú viazané naplocho – dvojstrany nie sú v strede zalomené, takže fotografie môžete rozložiť na dvoch stranách a nestratíte žiadne časti medzi stranami. Obojstranný fotografický papier prémiovej kvality vám umožní namiesto štandardných 24 strán využiť až 100 strán a chrbát knihy ostane rovnako tenký.

Výber veľkostí fotokníh hdbook

Formát podľa vášho vkusu

Dostupné sú štvorcové formáty vo veľkostiach 127 x127 mm, 210 x 210 mm a 300 x 300 mm. Môžete si vybrať medzi rozložením na šírku alebo na výšku vo formáte A5 a A4 alebo rozloženie na šírku vo formáte A3, aby ste pre svoju prispôsobenú fotoknihu našli dokonalý formát.

Výber fotografických papierov

Prémiová povrchová úprava

Špeciálne formulovaný papier – navrhnutý na použitie s tlačovou technológiou spoločnosti Canon – prináša tlač v kvalite HD a prémiovú povrchovú úpravu. Vyberte si z papierov Luster so štruktúrou podobnou tradičným fotografiám z fotolabu alebo Glossy s hladkým a vysoko lesklým povrchom.


Trvácne spomienky

Kombinácia atramentov Canon a papiera so špeciálnou povrchovou úpravou zaručuje, že vaše fotografie vydržia večnosť. Teda najmenej 300 rokov, takže si môžete byť istí, že z vašej osobnej fotoknihy sa budú tešiť aj budúce generácie.*

Softvér na tvorbu fotoknihy

Náš jednoduchý softvér pre systém Windows alebo Mac umožňuje tvorbu vlastnej fotoknihy už za niekoľko minút. Vyberte si veľkosť knihy, pridajte snímky a vyberte rozloženie zo širokej ponuky.

Rýchle prednastavené rozloženia

Tvorba vlastnej fotoknihy bude ešte jednoduchšia vďaka funkcii automatickej tvorby Autoflow. Softvér automaticky usporiada obrázky a rozloží ich podľa najlepšej orientácie. Rozloženia strán a snímok môžete pred odoslaním prispôsobenej fotoknihy na tlač doladiť podľa vlastných predstáv.

Pokročilé prispôsobené rozloženia

Okrem jednoduchého použitia prináša bezplatný softvér hdbook aj pokročilé funkcie, ktoré vám dávajú absolútnu dizajnérsku slobodu, aby ste si mohli vytvoriť fotoknihu podľa vlastných predstáv a rozpovedať svoj príbeh.

Kde zakúpiť?

Prevezmite si bezplatný softvér na tvorbu fotoknihy hdbook zo stránky jedného z našich predajcov a začnite vytvárať luxusné fotoknihy ešte dnes. Začnite kliknutím na vlajku krajiny vedľa zvoleného predajcu fotoknihy hdbook.

Rakúsko

Belgicko

Dánsko

Nemecko

Taliansko

Luxembursko

Poľsko

UK

Írsko

*Odhadovaná životnosť výtlačkov pri skladovaní na tmavom mieste

<Skúšobné metódy a kritériá na odhadnutie>

Údaje o životnosti obrázkov vyjadrené počtom rokov sa odhadujú na základe skúšobných metód a kritérií napísaných v norme „Digital Color Photo Print Stability Evaluation“ (JEITA CP-3901; Hodnotenie stability výtlačkov digitálnych farebných fotografií) vydanej organizáciou JEITA (Japan Electronics and Information Technology Industries Association).

<Poznámka pre tlač a zobrazovanie fotografií>

Skutočná životnosť obrázkov sa môže líšiť od odhadov prezentovaných vyššie v závislosti od podmienok zobrazovania/skladovania. Počet rokov sa počíta z výsledkov akcelerovaných testov vykonaných spoločnosťou Canon Inc. a nepredstavujú záruku výrobkov. Ako zaistiť, aby vytlačené obrázky vydržali dlhšie: vystavovanie svetlu, plynom okolitého prostredia, vysokej teplote a vlhkosti môže urýchliť blednutie farieb. Vyhýbaním sa týmto vplyvom spôsobujúcim blednutie počas skladovania a zobrazovania efektívne podporíte životnosť vašich fotografií.


*Dizajn a technické údaje podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia.