A woman with her back to the camera uses a tablet. A Canon printer is on a desk in the background.

TLAČ

Osloboďte sa s bezdrôtovou tlačiarňou s podporou cloudu

Každá kancelária a trieda potrebuje tlačiareň. Časy sa menia, čoraz viac z nás pracuje a študuje na diaľku a tlačiareň sa stáva neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Jedna z najlepších vecí na práci z domu je možnosť vybrať si miesto na prácu, ktoré vám najviac vyhovuje. Ak budete mať doma bezdrôtovú tlačiareň s podporou cloudu, nebudete musieť sedieť vedľa tlačiarne, ale budete môcť tlačiť odkiaľkoľvek sa vám páči. Takže ak ráno chcete byť v kuchyni blízko pri kávovare a po obede si budete chcieť vyjsť na záhradu dopriať slnka, môžete. Odošlite dokumenty na tlač kedykoľvek si zaumienite a vezmite si ich, keď budete chcieť.

A Canon printer on a table in a living room.
S bezdrôtovou tlačou nemusíte sedieť vedľa tlačiarne, nemusíte mať vyčlenený priestor na kanceláriu a môžete pracovať presne tam, kde chcete.

Obávate sa, že pripraviť bezdrôtovú tlačiareň na používanie je zložité? Nie je dôvod na obavy, je to veľmi jednoduché. A keď bude tlačiareň pripravená, vďaka spektru výhod vás už nič nebude rušiť pri pracovnej alebo študijnej rutine. Napríklad, PIXMA G4411 má doplniteľné atramentové zásobníky, ktoré vám vďaka vysokej výťažnosti umožnia vytlačiť bez dopĺňania až tisícky strán. PIXMA Cloud Link vám navyše umožňuje zobrazovať, tlačiť a skenovať dokumenty a fotografie z obrazovky tlačiarne alebo smartfónu či tabletu pomocou aplikácie Canon PRINT. PIXMA Cloud Link tiež umožňuje tlač z online dátových úložísk ako Dropbox a Disk Google a skenovanie do nich a jednoduché zdieľanie dokumentov. Viac informácií o nastavení bezdrôtovej tlačiarne nájdete v príručke podpory.

Výhody používania bezdrôtovej tlačiarne na prácu z domu

A man sits in front of a PIXMA G6040 Canon printer making notes on a printout.
Je často ľahšie porozumieť komplikovaným alebo podrobným informáciám z výtlačku ako z monitora.

Okrem toho, že je užitočná na tvorbu listov a štítkov na každodennú potrebu, tlačiareň vám tiež môže priniesť vyššiu produktivitu a efektivitu. Čítaním výtlačku redukujete riziko, že vás budú vyrušovať upozornenia na obrazovke alebo nové emaily. Je tiež dobré pamätať na to, že vaše oči potrebujú oddych od obrazovky.

Rosie, účtovníčka, považuje svoju bezdrôtovú tlačiareň za neoceniteľného pomocníka pri práci z domu. Ako vysvetľuje: „Pravidelne pracujem s finančnými správami a tabuľkami a prišla som na to, že ich omnoho ľahšie spracujem v tlačovej ako digitálnej forme. Aj keď máme kanceláriu doma, pracujeme tam dvaja, to znamená, že jeden z nás vždy pracuje na jedálenskom stole. Je veľkou výhodou, keď môžem bezdrôtovo tlačiť, nech sedím kdekoľvek.“

A woman stands in an office holding a sheet of paper.
Výtlačok vám môže pomôcť uvedomiť si rozsah alebo mierku projektu.

Estelle, marketingová manažérka, pravidelne hosťuje webináre a vždy si vytlačí svoj úvodný prejav. „V kancelárii mám dve obrazovky, ale doma mám len jednu, takže si vytlačím scenár, aby som z neho mohla čítať na začiatku webinára. Keďže sme v dome štyria, mať bezdrôtovú tlačiareň je skutočne užitočné, každý tak môže tlačiť z ktorejkoľvek miestnosti. Tiež sa mi páči možnosť tlačiť priamo z mobilu.“

Simon je grafický dizajnér, ktorý by nechcel byť bez svojej bezdrôtovej tlačiarne. Jeho slovami: „Je pravidlom, že si vytlačím prehľad o projekte, predovšetkým keď je komplikovaný, a zvyčajne sa vyzbrojím zvýrazňovačom. A keď spracovávam dizajn určený na tlač, vždy si projekt v záverečnej fáze vytlačím, aby som ho skontroloval a videl v skutočnej mierke. To je obzvlášť dôležité, pretože ak pracujete na veľkom monitore, je ľahké stratiť predstavu o mierke.“

Nevyhnutná pomôcka pre školy a študentov

A teenage girl sits cross-legged on a bed, studying her textbooks. A Canon PIXMA TS5150 printer is on the table beside her.
PIXMA Cloud Link tiež podporuje Učebňu Google, vďaka čomu môžu študenti jednoduchšie komunikovať s učiteľmi počas štúdia z domu.

Bezdrôtová tlačiareň neprináša výhody len profesionálom. PIXMA Cloud Link tiež podporuje Učebňu Google, vďaka čomu je užitočná pre školy a študentov. Učebňa Google je navrhnutá za účelom pomáhať študentom a učiteľom komunikovať. Spojenie funkcie PIXMA Cloud Link a Učebne Google umožňuje študentom vytlačiť si zoznam hodín, ktoré navštevujú, a tlačiť zadania priamo z obrazovky tlačiarne alebo inteligentného zariadenia prostredníctvom aplikácie Canon PRINT. Ďalšou výhodou pre učiteľov je možnosť jednoduchej tlače zoznamu študentov pre vybranú hodinu.

A teenage boy sits at his desk in his bedroom. A Canon G4400 printer is on the desk beside him.
Bezdrôtová tlačiareň je cenný nástroj pre školy a študentov, či už na tlač zadaní alebo pri finálnej kontrole práce.

15-ročný študent Jamie vraví: „Zvyčajne si tlačím zadania, pretože si tak môžem pripomenúť všetky podstatné body, ktorým musím venovať pozornosť. A vždy si vytlačím eseje, ktoré napíšem. Potom si dám prestávku, napríklad si idem kopať loptu alebo sa chvíľu venujem niečomu inému. Až potom si znovu sadnem k eseji a poriadne si ju prečítam. Červeným perom si označím všetky chyby, aby som ich vedel opraviť predtým, než prácu nahrám učiteľovi na kontrolu. Čítanie výtlačkov je pre mňa veľmi podstatné. Všimnem si tak veci, ktoré by som na obrazovke nevidel, takže mám vďaka tomu lepšie známky a moji rodičia sú so mnou spokojnejší!“

Napísala Angela Nicholsonová

Súvisiace články
Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

TLAČ

Spoznajte modely PIXMA G640 a PIXMA G540

Objavte nové funkcie tlačiarní novej generácie Canon MegaTank.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

TIPY NA TLAČ

Najlepšia tlačiareň pre domáce kancelárie

Bezproblémový prechod na prácu z domu pomocou tlačiarne Canon PIXMA TR4650.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

TIPY NA TLAČ

Najčastejšie otázky o tlačiarni, atramente a papieri

Odborník spoločnosti Canon, Suhaib Hussain, odpovedá na najčastejšie otázky o technológii tlačiarne, atramente a papieri.

Súvisiace produkty

Súvisiace produkty

Súvisiace produkty

Súvisiace produkty

Súvisiace články

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Späť na všetky tipy a techniky