Printer on table next to pens, pencils and desk toys.

TLAČ

Preskúmajte ďalšiu kapitolu umenia tlače

Či už ste na ceste za novým pracovným dobrodružstvom, začínate študovať na univerzite alebo pomáhate deťom s novým projektom, každá nová kapitola bude úspešnejšia, ak ju pretavíte do tlačenej podoby.

Tlačiarne dneška toho dokážu oveľa viac ako ich predchodcovia. Preskúmajte funkciu cloudovej tlače, pripojenie cez Wi-Fi, kancelárske šablóny na stiahnutie a množstvo ďalších možností.

Zistite viac o tom, ako využiť tvorivý potenciál svojej tlačiarne a ako ju pripraviť na novú kapitolu umenia tlače.

Zvládnite všetko s prehľadom

Woman standing next to a printer and operating it via her tablet.

Hotové materiály, ktoré si možno vytlačiť, sú skvelá pomôcka, s ktorou všetko zvládnete s prehľadom bez toho, aby ste siahli hlboko do vrecka. Či už potrebujete plánovač, do ktorého si budete zapisovať vysokoškolské zadania, kalendáre vo formáte A3 na značenie porád alebo týždenné zoznamy povinností v domácnosti, to všetko môžete jednoducho nájsť online a zadarmo.

Nájsť online bezplatné materiály na vytlačenie, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorganizovať, netrvá dlho. V aplikácii Easy-Photo Print Editor nájdete množstvo rôznych šablón na tvorbu kalendárov, ktoré si môžete dokonca prispôsobiť pomocou vlastných fotografií.

Woman and child's hands on desk filled with creative nick-nacks.

Čo robiť, keď vonku prší?

Zabaviť deti býva práca na plný úväzok, hlavne v zlom počasí. A práve počas týchto pochmúrnych dní môže vaša tlačiareň zažiariť.

aplikácii Creative Park od spoločnosti Canon nájdete v časti Zábava s deťmi maľovanky, labyrinty a ďalšie materiály, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť a vytlačiť. Práve tu rýchlo získate aktivity, ktoré v upršaný deň každému zdvihnú náladu. Šablóny si môžete prispôsobiť pomocou funkcie úprav a dodať im osobný štýl.

"Zabaviť deti býva práca na plný úväzok, hlavne v zlom počasí. A práve počas týchto pochmúrnych dní môže vaša tlačiareň zažiariť"

Ak potrebujete deti zabaviť na dlhšiu dobu, aplikácia Creative Park má pre vás pripravené rôzne tlačové podklady pre hry, ako sú bingo, hádzanie krúžkov a dokonca aj vlastnú šachovú zostavu. Zvládnete ich hravo vytlačiť aj doma a zabavíte sa nielen pri ich hraní, ale aj pri ich vystrihovaní.

Preskúmajte ďalej webovú stránku Creative Park, ktorá ponúka nemálo možností na vytváranie papierových kreácií a 3D modelov vrátane hračiek, zvieratiek a kariet, pričom každú položku je možné vytlačiť priamo na vašej domácej tlačiarni.

Woman printing photo cards using a Zoemini printer.

Zariaďovanie nového domova

Na začiatku štúdia na vysokej škole trávi študent veľa času zariaďovaním, aby si študentský príbytok zmenil na domov. Čo tak vytlačiť si vlastné obrázky a ušetriť na dekoráciách?

Canon Zoemini je vrecková tlačiareň od spoločnosti Canon, ktorá je priamo kompatibilná s inteligentnými zariadeniami. Umožňuje vám tlačiť obrázky priamo z vášho inteligentného zariadenia, vďaka čomu si príbytok zútulníte rýchlejšie a jednoduchšie.

Existuje množstvo úsporných spôsobov, ako vaše vytlačené príbehy vystaviť na obdiv. Ak svoje fotografie nechcete iba zavesiť na šnúrku alebo pripnúť na korkovú nástenku, môžete ich skúsiť vystaviť ako koláž v ráme alebo na plátne.

Tlačiareň Canon PIXMA série TS5350 je ideálnym pomocníkom na vytváranie šikovných a kreatívnych výtlačkov. Máte na výber široký sortiment papiera od odnímateľných fotografických nálepiekmagnetického fotografického papiera až po nažehľovacie fólie na látkyobojstranný matný papier. S použitím aplikácií Easy-PhotoPrint Editor a Creative Park nebolo zdobenie vašich vecí obľúbenými fotografiami nikdy jednoduchšie.

Kde sa môžem dozvedieť viac

Zistite viac o softvéri PIXMA a o tom, ako využiť maximálny tvorivý potenciál vašej tlačiarne od spoločnosti Canon. Prípadne si pozrite celý sortiment, nájdite dokonalého partnera vašej domácej kancelárie a začnite tvoriť vlastné papierové kreácie.

Napísala Sasha Newburyová

Súvisiace články
A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

TIPY NA TLAČ

Najlepšia tlačiareň pre domáce kancelárie

Bezproblémový prechod na prácu z domu pomocou tlačiarne Canon PIXMA TR4650.

The ink levels showing on a setting bar of a Canon printer.

TIPY NA TLAČ

Najčastejšie otázky o tlačiarni, atramente a papieri

Odborník spoločnosti Canon, Suhaib Hussain, odpovedá na najčastejšie otázky o technológii tlačiarne, atramente a papieri.

Printer fun for everyone

KREATÍVNA TLAČ

Zábava na tlačiarni pre každého

Šesť spôsobov, ako môže tlačiareň PIXMA dodať energiu vašej domácnosti, vašim rodinným aktivitám a vašim zariadeniam.

Súvisiace produkty

Súvisiace články

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Späť na všetky tipy a techniky