Tlačte a zdieľate svoje zábery odkiaľkoľvek

Niekedy musíte svoje fotografie nasnímané pri slabom osvetlení vytlačiť, aby sa ukázali aj tie najjemnejšie detaily zachytené fotoaparátom Canon. Výtlačok fotografie, ktorá vás stála mnoho úsilia, si tak budete môcť oveľa viac vychutnať nielen vy, ale aj ostatní. V súčasnosti už tlač nevyžaduje zdĺhavé prenášanie súborov do počítača, pripojenie tlačiarne a odosielanie fotografií na tlač.

Ak má váš fotoaparát Canon vstavané rozhranie Wi-Fi, môžete tlačiť priamo prostredníctvom tlačiarne Canon PIXMA, prípadne si môžete svoje obľúbené snímky zálohovať na cloud.

Potom môžete fotografie tlačiť prostredníctvom služby Easy Photo Print+ pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu priamo z účtu na lokalite Facebook, lokalite Flickr alebo z aplikácií na ukladanie obsahu online, ako je napríklad Dropbox a Google Drive.

Fotografie môžete tiež posielať do domácej tlačiarne ako okamžitú pohľadnicu toho, čo práve fotografujete. Keď prídete domov, vaše obľúbené fotografie nasnímané pri slabom osvetlení už môžu byť hrdo vystavené na obdiv.

Tlač fotografií nasnímaných pri slabom osvetlení