In this climb we used trained professionals and safety equipment with the permission of the owners of the property, please do not attempt to copy or recreate anything from the climb.

Prezeranie a zdieľanie fotografií a videozáznamov

Za roky používania fotoaparátu je pravdepodobné, že do zbierky vám pribudli stovky cenných fotografických spomienok z rôznych fotoaparátov, pamäťových kariet a zariadení. Aby ste si ich mohli kedykoľvek prezrieť a spravovať, je vhodné sústrediť ich na jedno miesto.

Jedným zo spôsobov sledovania takéhoto množstva snímok je prezrieť si ich okamžite po nasnímaní. Je tak menej pravdepodobné, že vaša zbierka sa zahltí nepotrebnými snímkami, ktoré nemienite použiť. Dobre si rozmyslite, ktoré si chcete uchovať – pri detailnom prezeraní fotografií na veľkom monitore uvidíte viac detailov a môžete sa rozhodnúť, ktoré z nich sú najlepšie.

Zariadenie Connect Station od spoločnosti Canon je jednoduchý nástroj na centralizáciu vašich fotografií a videozáznamov, ktoré si môžete s rodinou a priateľmi prezerať na televízore s rozlíšením HD. Priložte fotoaparát od spoločnosti Canon s podporou dynamického pripojenia NFC a prenášajte zábery bezdrôtovo alebo ich importujte pomocou pamäťovej karty či kábla USB. Na jednoduché zdieľanie vašich fotografií na sociálnych sieťach a v online albumoch ako irista alebo na bezdrôtovú tlač a organizáciu veľkého množstva spomienok z rôznych zariadení môžete použiť zariadenie Connect Station.

Zdieľajte svoje fotografie