Zálohovanie drahocenných spomienok

Vaše fotografie a videozáznamy majú nesmiernu hodnotu. Sú spomienkami na jedinečné chvíle, ktoré nemôžete zažiť druhýkrát – je preto veľmi dôležité pravidelne ich zálohovať. Nájsť si čas na výber a uloženie tých najlepších však nie je vždy jednoduché. Čím dlhšie ich nechávate na pamäťovej karte alebo v inteligentnom telefóne, tým väčšia je šanca, že ich stratíte alebo na ne zabudnete.

Online úložiská vám prinášajú uspokojivé riešenie tohto problému. Odoslanie vašich spomienok do cloudového úložiska alebo obľúbenej sociálnej siete je zárukou, že vaše spomienky sa nestratia. Naše najnovšie fotoaparáty so synchronizáciou snímok kontrolujú, či sa v nich nachádzajú nové snímky, a tieto automaticky odosielajú do cloudového úložiska podľa vášho výberu alebo do sociálnych sietí ako Flickr, Google Drive alebo irista od spoločnosti Canon. Zároveň môžete snímky automaticky ukladať do vášho počítača, inteligentného telefónu alebo tabletu.

Ak máte záujem o archiváciu vašich fotografií online, môžete použiť službu irista. Je to cloudová platforma, pomocou ktorej môžete zálohovať a prezerať si knižnice s fotografiami úplne novým spôsobom.

Zálohujte si fotografie