hero

Prepojiteľné zariadenia Canon

Vďaka našim prepojiteľným fotoaparátom, tlačiarňam, aplikáciám a zariadeniu Connect Station CS100 je jednoduché snímať, zdieľať, tlačiť a ukladať vaše drahocenné fotografie a filmy.

Robte viac s pripojením Wi-Fi a NFC

Zariadenia Canon s rozhraním Wi-Fi vám umožňujú odosielať, zdieľať, tlačiť alebo ukladať vaše fotografie a dokonca aj snímať na diaľku. Napríklad môžete jednoducho presunúť fotografie z fotoaparátu Canon s podporou rozhrania Wi-Fi do inteligentného telefónu a následne ich upravovať alebo zdieľať. Technológia NFC* všetko zjednodušuje a umožňuje vám vytvoriť pripojenie cez rozhranie Wi-Fi jednoduchým vzájomným priblížením dvoch zariadení s podporou pripojenia NFC. Takto môžete napríklad prenášať snímky z fotoaparátu s podporou pripojenia NFC do zariadenia Canon Connect Station CS100 jediným dotykom.

wi-fi-nfc
connected-services

Neustále pripojenie

Ak chcete ukladať či upravovať fotografie, bezdrôtovo tlačiť z vášho mobilného zariadenia alebo sa podeliť o vzácne rodinné okamihy, naše prepojené aplikácie a služby vám pomôžu využiť vaše snímky naplno.

lifecake

Lifecake

Sledujte a zdieľajte pokroky vášho dieťaťa prostredníctvom vašej vlastnej časovej osi s rodinnými fotografiami a videami.

irista

Irista

Ukladajte, upravujte a organizujte vaše fotografie a zdieľajte ich s celým svetom.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

Tlačte priamo z online služieb s fotografiami, ako je napríklad Facebook, Instagram alebo Google Drive, alebo naskenujte obrázky a uložte ich do cloudu s tlačiarňami PIXMA Cloud Link s rozšírenými funkciami.Prepojené fotoaparáty a ďalšie zariadenia

Naše najnovšie fotoaparáty, tlačiarne a videorekordéry možno úžasne prakticky prepojiť, vďaka čomu získate slobodu robiť viac s vašimi fotografiami a videami. Niektoré z našich najnovších modelov využívajú aj technológiu NFC, vďaka ktorej jednoduchšie prepojíte zariadenia a prenesiete vaše snímky cez rozhranie Wi-Fi do kompatibilného inteligentného telefónu či zariadenia Canon Connect Station CS100.

connected-products

Argentina

Skijöring

Come and See

apps

Aplikácie

Využite svoj fotoaparát, objektív alebo obrazové zariadenia čo najlepšie

Upozornenie: Funkcie pripojenia sú k dispozícii len na vybraných fotoaparátoch. Niektoré funkcie pripojenia vyžadujú prevzatie bezplatnej aplikácie.
*Technológia NFC nie je kompatibilná so všetkými zariadeniami.
**Funkcia PictBridge prostredníctvom bezdrôtovej siete LAN.