Industrial sector header image

Priemyselné a funkčné

Od tapiet po puzdrá na mobily a vytváranie prototypov v jeden deň – vaša spoločnosť musí byť flexibilná, vaša výroba musí byť všestranná. Riešenia Canon vám pomáhajú udržať si vedúcu pozíciu.

Vytlačte takmer čokoľvek

Vaša výroba sa mení zo dňa na deň. Potrebujete teda produkčné riešenia, ktoré nielen stíhajú, ale ktoré vynikajú – riešenia, ktoré sa pustia do každej úlohy a sú dostatočne flexibilné na to, aby zvládli komplikované prispôsobovanie a úpravy na mieru. S tlačiarňami s UV tlačovou plochou a riešeniami koncovej úpravy od spoločnosti Canon budete vedieť splniť požiadavky svojich zákazníkov a jednoducho vyplniť svojou špecializáciou medzery na trhu.

Držte krok s najnovšími novinkami v odvetví

Think Creative Guide

Think Creative Guide (EN)

Prečítajte si náš Think Creative Guide, časopis s najnovšími analýzami a trendmi, ktorý sa zaoberá úlohou tlače na súčasnom dizajnovom trhu.

Digital print in industry

Digitálna tlač v priemysle

Obdobie vzostupu trhu digitálnej tlače prináša značnú transformáciu celého tlačiarenského priemyslu. Prečítajte si, ako dokáže spoločnosť Canon pomôcť poskytovateľom tlačových služieb reagovať na túto novú a vzrušujúcu príležitosť v odvetví.

Manufacturing your future with digital print

Budúcnosť výroby s digitálnou tlačou

Digitálna tlač je rýchlo rastúca oblasť. Pre sektor výroby poskytuje inovatívne aplikácie, ktoré potešia zákazníkov a zvýšia výnosy.

Zistite, čo zákazníci ako vy dosiahli so značkou Canon

Objavte tie najlepšie produkty pre svoju spoločnosť

Flatbed Printers for Industrial Applications

Ploché tlačiarne na priemyselné aplikácie

Priemyselné a špeciálne tlačové aplikácie sú zamerané na produkčne orientované tlačové procesy mimo trhu s prezentačnou grafikou.

Arizona_6170_XTS_Default.jpg

Arizona 6170 XTS

Ľahko použiteľný model Arizona série 6100 s vysokoobjemovou plochou tlačou prináša vysoko produktívnu tlač pevných médií a udáva nové štandardy pre kvalitu tlače, rozličnosť aplikácií a spoľahlivosť.