Galéria so vzorkami aplikácií tlačiarní Océ ColorWave

Riešenia širokouhlej tlače zariadení Océ ColorWave sú určené na prácu v najrušnejších pracovných prostrediach zameraných na grafickú tvorbu a aplikácie CAD, bezproblémovo sa integrujú do pracovného toku, zlepšujú kvalitu a zvyšujú produktivitu.

Galérie nižšie predstavujú zbierku niekoľkých kreatívnych aplikácií v rámci produktovej škály Océ ColorWave*, vďaka ktorej môžete priniesť inováciu do vášho podnikania.

Prvky na dekoráciu

Dekoratívna tlač predstavuje umenie, ktorým môže povrch získať jedinečný ráz a štýl, či už ide o stenu, podlahu, textil, kus nábytku alebo objekt. Vďaka riešeniam širokouhlej tlače od spoločnosti Canon si môžete byť istí, že tento ráz a štýl nebude len jednoducho vykreslený a reprodukovaný, ale že prostredníctvom dizajnov, ktoré hovoria samé za seba, doslova ožije.

Grafická komunikácia

Veľký počet rôznych podnikov chce prostredníctvom tlače vyjadriť hlavnú myšlienku alebo koncept svojho produktu a kampane, pretože vedia, že každý jeden výtlačok môže priamo zapôsobiť na zmysly a v konečnom dôsledku ovplyvniť predaj. Vďaka riešeniam širokouhlej tlače od spoločnosti Canon si môžu byť istí nielen vysokou kvalitou, ale aj maximálnym vplyvom, pričom vytvoria účinný spôsob na vyjadrenie svojej myšlienky, ktorá je veľká, tučným písmom a silná.

Obaly

Pozornosť zákazníkov sa upriamuje na produkty, ktoré vyzerajú dobre. Niekedy však môže byť dobré lepšie a dokonca aj jedinečné. Riešenia širokouhlej tlače od spoločnosti Canon predstavujú všestrannú tlač na médiá, ktoré sú určené na ochranu, krytie, prenos, uskladňovanie alebo zobrazovanie objektu takým spôsobom, že sa už nemusíte uspokojiť len s dobrým výsledkom. Prečo radšej nevyskúšať výnimočný výsledok?