Ukážky možností veľkoformátovej tlače tlačiarňou Arizona

Ocenené ploché tlačiarne Océ Arizona s UV tlačovou plochou sú vynikajúcou platformou na tvorbu inovácií. Rad tlačiarní Océ Arizona s UV tlačovou plochou umožňuje vytvárať široké spektrum špičkových tlačových aplikácií, a to aj za využitia nových technológií, ako je tlač pomocou laku či bieleho atramentu, ale aj celej palety šikovných orezávacích pomôcok. Jedinou hranicou vášho potenciálu profitovať z tvorby špeciálnych produktov je vaša vlastná predstavivosť.

Aby sme vám uľahčili hľadanie nových ciest k obchodnému úspechu, zozbierali sme pre vás ukážky niekoľkých skvelých prác, ktoré naši zákazníci vytlačili pomocou našich plochých tlačiarní. Prezrite si ich a nechajte sa inšpirovať fascinujúcimi možnosťami ponúkanými radom tlačiarní Arizona.

Dekorácia interiérov

Súčasný veľmi populárny trend individualizácie priestoru sa často odráža na spôsobe, akým si ľudia dekorujú svoje domovy, čím sa zvyšuje dopyt po na mieru prispôsobených a personalizovaných domácich dekoračných doplnkoch, ako sú tapety, grafiky na dvere či obloženia kuchyne. Vzniká tým skvelá príležitosť pre rast spoločností pôsobiacich na trhu s interiérovými dekoráciami. Tie môžu vďaka plochej tlačiarni Océ Arizona s UV tlačovou plochou rozširovať svoju ponuku výnosných produktov slúžiacich na dekoráciu interiérov.

brands

Vedeli ste, že...?

Priemerná maloobchodná predajňa ponúka produkty od 1 700 rôznych značiek, no oko zákazníka pri jednej návšteve zaujme menej než 150 značiek.

Exteriérové značenie

Oblasť značenia a reklamy určených do vonkajších priestorov je nesmierne bohatá a pestrá, pričom zákazníkom aj dizajnérom ponúka jedinečné kreatívne spektrum na vymýšľanie. Tlačiarne Océ Arizona s UV tlačovou plochou umožňujú vytvárať najrôznejšie formy exteriérového značenia, ako sú rôzne smerovky, podnikové značenie, billboardy, grafika na vozidlá, mestský mobiliár a množstvo ďalších kreatívnych uplatnení do vonkajších priestorov.

ink

Vedeli ste, že...?

Vytlačením 10 vrstiev atramentu na seba vzniká vrstva hrubá približne 1 mm.

Špeciálne aplikácie

V priemyselnom a na výrobu orientovanom prostredí digitálna plochá tlač rozširuje slobodu v oblasti dizajnu produktov a zároveň umožňuje finančne výhodnú tvorbu prototypov a personalizovaných či na mieru prispôsobených produktov. Ponúka skutočne širokú paletu špeciálnych uplatnení vrátane tvorby digitálnych prelepovacích materiálov, krycích fólií na membránové prepínače, tlače na sklo a mnohých ďalších.

tiles

Vedeli ste, že...?

Na tlač veľkých obrázkov dlaždicovo rozložených na viacero dosiek s optimálnou geometriou je potrebná kvalitná plochá tlačiareň.

POS/POP pre maloobchod

Reklamy umiestnené priamo v mieste predaja musia pozornosť okoloidúcich zákazníkov upútať za menej než sekundu. Živé farby, svieži a atraktívny dizajn v spojení s jasným posolstvom sa môžu stať podnetom k spontánnemu nákupu. Reklamy pre miesto predaja, grafika na okná, doplnkové materiály POP do predajní, značenie do predajní či dokonca dekoráciu predajní z tvrdých aj ohybných médií skvele vytvoríte pomocou tlačiarní Océ Arizona s UV tlačovou plochou.

building-signage

Vedeli ste, že...?

Značenie na budovy je možné rozdeliť do štyroch hlavných kategórií: panely, podsvietené prvky, značky a plachty.

Fotografia a výtvarné umenie

Pomocou plochej tlačiarne Arizona s UV tlačovou plochou môžu zákazníci využitím farebných vrstiev v kombinácii s bielou základovou a bodovou vrstvou vytvárať obrázky ako živé s dokonalou registráciou už pri prvom prechode zariadením. Vytlačené fotografie a výtvarné umenie nechajú vyniknúť úchvatné detaily, ostrosť, bohatosť farieb a plynulé farebné prechody. Pri tlači týchto kvalitných obrázkov je často možné dosiahnuť špeciálne efekty použitím priesvitných médií.

customised

Vedeli ste, že...?

Prispôsobené či personalizované produkty predstavujú zďaleka najväčšiu príležitosť na rozšírenie obchodnej ponuky o produkty s vysokou maržou.

Dekorácia produktov

Dopyt po personalizovaných a na mieru prispôsobených produktoch tvoria ľudia, ktorí chcú svojmu domovu, kancelárii či verejným priestorom dodať kus osobitosti. Personalizovaný nábytok, digitálne maľby, vlastné fotorámiky, nálepky na stenu, interiérové doplnky na mieru, špeciálne svetlá a vlastné značenie sú len niekoľkými príkladmi toho, čo dokáže vytvoriť tlačiareň Océ Arizona.

web-to-print

Vedeli ste, že...?

Ponúkame riešenia na tlač z webu umožňujúce poskytovateľom tlače vytvárať personalizované aplikácie na dekoráciu interiérov.

Grafika pre výstavy a podujatia

Dizajn vášho stánku a grafické spracovanie kampane na rôznych podujatiach majú predovšetkým vzbudiť pozornosť a zanechať trvalý dojem. Zákazníci si všímajú živé farby, kreatívny a pútavý dizajn, štýl podnikov, propagáciu produktov a mnohé ďalšie grafické formy. Takmer všetko vo vašom stánku je možné vytlačiť na plochej tlačiarni Arizona – od tapiet, cez prezentačné stojany a podlahovú dekoráciu, až po rolovacie pútače.

small-quantity

Vedeli ste, že...?

Množstvo vyrobených jedinečných produktov v priebehu uplynulého desaťročia výrazne narástlo. Rýchla a finančne výhodná tvorba menších objemov produktov si vyžaduje použitie digitálnej tlače.

Rezanie/tvarovanie bez tlače

Digitálna orezávacia tabuľa Océ ProCut umožňuje vytvárať grafické aplikácie a objekty bez špeciálnej, prispôsobenej či personalizovanej potlače. Digitálna orezávacia tabuľa vám otvorí nový svet rôznych aplikácií a objektov, ktoré môžete vytvoriť a rozšíriť tak svoju obchodnú činnosť aj za hranicu bežnej tlače.

procut

Vedeli ste, že...?

Digitálna orezávacia tabuľa Océ ProCut umožňuje poskytovateľom digitálnej tlače rozširovať svoje obchodné príležitosti za hranice tlače.

Download whitepaper: UV Buyer’s Guide

A guide to selecting the right UV Flatbed Printer for your business

Download the applications showcase

Be inspired by the applications showcase offline in this easy to print A4 version.