Spoločnosť Print Foundry prekvitá na trhu krásneho umenia a fotografie so značkou Canon

Spoločnosť The Print Foundry bola založená v roku 2008 pod názvom Creative Wall Art a na začiatku poskytovala služby digitálnej tlače fotografií a produkovala spotrebné fotografické produkty, napríklad plátna a zarámované potlače. Po obnovení pod názvom The Print Foundry začala spoločnosť inovovať svoje technológie digitálnej tlače, aby mohla produkovať fotografie v požadovanej vysokej kvalite.

Jasným víťazom sa pri výbere stala tlačiareň imagePROGRAF od spoločnosti Canon s 12-atramentovou technológiou tlače vďaka kvalite tlače na rôzne médiá a výnimočným funkciám kalibrácie farieb. Tieto vlastnosti majú priamu zásluhu na rýchlom raste spoločnosti The Print Foundry na cieľových trhoch v priebehu jediného roka. Pôsobivé portfólio klientov spoločnosti obsahuje veľkých maloobchodných predajcov, ako aj umelcov a prvotriednych fotografov.

TPF-image1

„Spoločnosť Canon je skvelý partner. Často si od nich požičiavame nápady, diskutujeme o nových nápadoch na produkty a spôsobe ich najlepšieho možného využitia v tlačiarňach imagePROGRAF, a bleskovo reagujú, ak niečo potrebujeme.“

Renato Tavares, zakladateľ