Spoločnosť Sanders Group priťahuje novú zákaznícku základňu tlačiarňami s UV tlačovou plochou

Spoločnosť začínala v roku 1985 výlučne s dovozom a predajom magnetických substrátov, ktoré predávala tlačiarňam, dizajnérom a reklamným spoločnostiam, no čoskoro sa stala popredným svetovým hráčom v oblasti výroby a distribúcie ohybných magnetických materiálov veľkým obchodným reťazcom a na trh so značením.

Po prevzatí firmy v roku 1998 Marcom de Wertom, terajším generálnym riaditeľom, a radikálnej transformácii obchodného modelu v roku 2009 a zavedení novej technológie vo forme UV plochej tlačiarne od spoločnosti Canon sa spoločnosť Sanders Group v okamihu vybrala novým smerom. Stala sa z nej spoločnosť bez obáv z budúcnosti, ktorej sa otvorili rôzne možnosti na prilákanie práce s vysokou maržou a ktorá od základu zmenila výrobné procesy tlačených magnetických produktov.

Sanders-image1
Sanders-image2

„Tlačiarne Océ Arizona zmenili moju spoločnosť. Počas finančnej krízy mnoho iných spoločností skrachovalo, avšak vďaka týmto strojom som dokázal zarábať viac peňazí pri menšom obrate. Môj obrat klesol, avšak zvýšila sa mi marža tým, že som vymenil materiál, s ktorým som raz obchodoval, za niečo s vyššou hodnotou. Dokázal som pokryť trhový dopyt po krátkych dodacích lehotách, zákazkových aplikáciách a kreatívnych riešeniach.

Marco de Wert, generálny riaditeľ