Profesionálne použitie

Prípadové štúdie

Tu nechávame našich zákazníkov prehovoriť. Od vytvárania nových zdrojov príjmu pre podnikanie s grafickým umením až po znižovanie nákladov na tlač dokumentov pre orgány miestnej samosprávy, naši zákazníci vysvetľujú výhody spolupráce so spoločnosťou Canon.

Pozrite a prečítajte si príbehy našich zákazníkov nižšie a dozviete sa, ako pomohli riešenia spoločnosti Canon rozlúsknuť skutočné podnikateľské výzvy.

Ďalšie kroky

Všetky prípadové štúdie

ABC Imaging

ABC- Hero1

Vďaka pracovnému toku na tlačiarni Océ PRISMA a technológii imagePRESS od spoločnosti Canon sa nám podarilo optimalizovať naše operácie a zisky zvýšením výrobnej kapacity o 50 % a znížením nákladov o 30 %.

Ray Hawkins, generálny riaditeľ

Al-Amiriya Printing Press

We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding.

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Alfa Laval

DWF-logo.jpg

Tlačové oddelenie sa teraz vníma ako ziskové a z hľadiska nákladov na tlačové úlohy efektívnejšie než externé alternatívy.

Jørgen Beck-Jørgensen, riaditeľ tlačiarenskej výroby

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Osadenie bezpečnostných sieťových kamier značky Canon bolo skvelým rozhodnutím, a to pre ich mimoriadnu kvalitu aj výhody, ktoré priniesli do našej každodennej práce. Výsledky boli okamžité.

René Groot, generálny riaditeľ

Armstrong Watson

Pred vyslovením akéhokoľvek odporúčania musím povedať, že spoločnosť Canon sa mimoriadne snažila dostať sa našej organizácii pod kožu, pochopiť, čo je treba zlepšiť a nájsť spôsob, akým to zlepšenie realizovať. Pochopenie podnikania našich zákazníkov je filozofia, ktorej sa striktne držíme a boli sme si istí, že spoločnosť Canon je pre nás tým správnym partnerom.

David Clarkson, obchodný riaditeľ

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Spoločnosť Canon nám pomohla osvojiť si globálny prístup k tlači. Canon jedným ťahom prispel k transformácii našej organizácie na celom svete.

BD&H

Pri pohľade na možnosti rôznych výrobcov bolo zrejmé, že zariadenia Océ nám dokážu ponúknuť najvyššiu rýchlosť a kvalitu tlače za výhodnú cenu. Vďaka technickej podpore spoločnosti Canon a najmodernejšej technológii Océ sme sa stali kreatívnou silou, s ktorou treba počítať.

James Fox, riaditeľ

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Nejde len o šetrenie času, toto riešenie zmenilo naše pracovné postupy.

Papanikolaou Zina, marketing

BM Druck

DWF-logo.jpg

Hovorili sme s viacerými dodávateľmi, ale sotva sme mohli prehliadnuť spoločnosť Canon. S týmto dodávateľom sme mali dlhé roky dobré vzťahy.

Rene Cassis, generálny riaditeľ

Borealis AG

borealis

Naším cieľom bol plynulý prechod na štandardizované tlačové prostredie s kompletným sieťovým prepojením. Hlavnou motiváciou pre nás bolo, že sme chceli našim používateľom ponúknuť centralizovanejšiu podporu a znížiť náklady na údržbu aj podporu.

Jacky Cillenová, vedúca tímu pre informačné technológie a systémy (IT&S)

Britská knižnica

British-image1

Špičkové sieťové kamery spoločnosti Canon na nás spravili taký dojem, že počet osadených modelov plánujeme zvýšiť na 400 kusov.

Bhanu Goud, riaditeľ úseku bezpečnostných systémov

Cavelti

DWF-logo.jpg

Spoločnosť Canon analyzovala všetky oblasti nášho podnikania s cieľom zistiť, ako by sme mohli zdokonaliť našu viackanálovú stratégiu.

Marcel Bieri, vedúci oddelenia prípravných a digitálnych médií

Clive Booth

Držať v ruke výtlačok je zvláštny pocit. Ak si kúpite umelecké dielo, zvyčajne je na plátne. Rovnaké je to aj s fotografiou: keď ju kúpite, chcete ju mať na papieri, nekupujete ju na monitore, pretože keď sa výtlačky dostanú na papier, môžete ich držať v rukách a na tom je niečo zvláštne. To je hlavný dôvod, prečo mám tlačiareň.

Clive Booth

Colchester Institute

Prístup na báze spravovaných služieb tlače, ktorý odporučila spoločnosť Canon, sa nám naozaj páčil, rovnako ako profesionalita projektového tímu spoločnosti Canon a to, ako úzko chceli spolupracovať s naším projektovým tímom.

Gary Horne, zástupca riaditeľa, financie a operácie

Documenteam

ABC- Hero1

Výroba malých objemov v ofsetovej tlači nie je finančne výhodná. Súčasne platí, že tlač niektorých objemov na tonerových systémoch je príliš nákladná.

Thorsten Bischof

Druck and Medien

DM-hero1.jpg

Hlavným cieľom spoločnosti MSP je čo najlepšie uspokojovať požiadavky zákazníkov. Pre spokojnosť našich zákazníkov sme ochotní urobiť čokoľvek. Veríme, že s prechodom na digitálnu atramentovú tlač budeme môcť prinášať inovácie, ktoré čakajú naše trhy dnes aj v budúcnosti. Spoločnosť Canon stála pri nás ako skvelý partner od samotného začiatku procesu prijímania rozhodnutí o našej budúcej stratégii a zavedení toho správneho riešenia. Keď je naším partnerom spoločnosť Canon, vieme, že sme na budúcnosť dobre pripravení!

Markus Stricker

DWF

DWF-logo.jpg

Spoločnosť Canon si dala záležať na tom, aby pochopila jedinečné potreby a víziu našej organizácie ako celku a svojím poradenstvom nám pomohla určiť, v ktorých oblastiach by sme s pomocou technológií mohli pracovať lepšie.

Janice Moores, riaditeľka oddelenia služieb a obstarávania

Rada Východného Lothianu

Mali sme približnú predstavu o tom, kam chceme ísť, nevedeli sme však, ako sa tam dostať. Takže skúsenosti spoločnosti Canon so zavádzaním celej škály rôznych riešení pre iných klientov nám skutočne pomohli vybrať si to správne riešenie pre nás.

Julie Caughey, finančná riaditeľka

EH Booth & Co Ltd

Výsledkom našej zásady spolupráce s miestnymi dodávateľmi vždy, keď je to možné, sa škála a formát faktúr, ktoré predkladajú naším obchodom, odlišujú podobným spôsobom – od rukou písaných až po viacstranové, od papierových až po elektronické. Nový systém spracovania faktúr poskytuje spoločnosti Booths lepšiu funkčnosť pri spracovaní faktúr a lepší prehľad o faktúrach cirkulujúcich v rámci spoločnosti.

Steve Sumner, finančný kontrolór

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Vďaka tlačiarni Arizona 660XT nemusíme robiť kompromisy medzi kvalitou a dodacou dobou. Môžeme ponúkať predajné prospekty v menších objemoch za priaznivé ceny.

Kirsten van Brummen, oddelenie špeciálnej propagácie spoločnosti Elwe

Rada mestského obvodu Enfield

DWF-logo.jpg

V spolupráci so spoločnosťou Canon sme urobili zásadné kroky a položili základy na zabezpečenie pozície oddelenia a na podporu budúceho rastu.

Eureco-Pharma BV

Až do minulého roka som akceptoval nevýhody outsorurcingu tlače letákov a nikdy som sa nezaujímal o iné možnosti. Po rozhovore so zástupcom spoločnosti Canon som ale začal rozumieť potenciálnym výhodám.

Jan de Kreij, generálny riaditeľ a majiteľ

Evercore

DWF-logo.jpg

Spoločnosť ako firma na správu majetku pôsobí v oblasti, kde musí byť integrita obchodnej značky absolútne bezchybná, aby značka vzbudzovala dôveru v samotnej organizácii aj mimo nej. Z hľadiska udržania tejto integrity zohrala spoločnosť Canon kľúčovú úlohu.

Vanessa O’Reilly, marketingová riaditeľka

Eyes on Media

Kvalita tlače a možnosti využitia zariadení Arizona výrazne zlepšili naše služby tlače fotografií a pomohli nám získať nové zákazky. Boli sme nadšení, keď nás kontaktovali ľudia z organizácie World Press Photo, ktorú sme mnoho rokov obdivovali. Vedeli sme, že s podporou spoločnosti Canon a tlačiarní Arizona dokážeme túto náročnú úlohu zvládnuť.

Martin Minoli, majiteľ spoločnosti

Falquon

Spoločnosť Canon nám poskytla veľkú podporu na to, aby sme dokázali naplno využívať softvérový balík ONYX na pokročilú správu farieb. Tento softvér je pre nás kľúčovým aspektom pracovného toku a konzistentnosť výstupu zo zariadenia Océ Arizona je výnimočná.

Martin Prager, riaditeľ spoločnosti Falquon

FC Dordrecht

FC-hero1

Chceli sme neustále snímať zábery v extrémne vysokej kvalite, a to zvlášť v častiach štadióna, kde je minimum svetla. Bolo nám jasné, že nám to umožní jedine prechod z analógových na digitálne technológie.

Jacques de Zeeuw, bezpečnostný pracovník

Formara

Spoločnosť Canon s nami od samého začiatku úzko spolupracovala, podporovala nás pri hľadaní riešenia, ktoré by vyhovovalo našim potrebám, následne nám poskytla podrobný prehľad o tom, ako toto riešenie zapadne do nášho podniku a ako mu bude prospievať a v neposlednom rade sa postarala o inštaláciu a zaškolenie, ktoré napomohli hladkému prechodu a zvýšili produktivitu.

Freddie Kienzler, generálny riaditeľ

Akadémia Francisa Combeho

DWF-logo.jpg

Spoločnosť Canon bola jediný dodávateľ, ktorý sa skutočne upriamil na naše potreby a navrhol jasné opatrenia, ktoré bolo možné prijať a uskutočniť tak našu dlhodobú víziu.

Chris Turton – správca elektronického systému

FT Solutions

FT-hero1

Investovanie do týchto špičkových digitálnych tlačových systémov je pre náš pretrvávajúci úspech nevyhnutné a spoločnosti FT Solutions a našim zákazníkom už prinieslo úžasné výhody napríklad v podobe vyššej kvality a väčšej flexibilnosti.

Tom Gurd, generálny riaditeľ

Gary Knight

Túto tlačiareň už mám šesť rokov a nikdy by mi ani nenapadlo kúpiť niečo iné. Spraví všetko, o čo ju požiadam a o čo by som ju požiadal, a spraví to naozaj dobre a veľmi konzistentne. Som ňou nadšený, a vlastne je to moje obľúbené zariadenie.

Gary Knight

GEV

Chcel som niečo robustné, nenáročné na prevádzku a prispôsobiteľné našim potrebám. K dispozícii je množstvo dobre navrhnutých riešení, avšak v prípade malého podniku, ako je ten môj so siedmimi zamestnancami, by niektoré riešenia správy dokumentov na seba nikdy nezarobili.

Friedrich Staller, generálny riaditeľ

Mestská rada Hertsmere

DWF-logo.jpg

Spoločnosť Canon preukázala odhodlanie pre našu dlhodobú stratégiu, podrobne nám vysvetlila, ako môže digitálna tlač prispieť k úspornej prevádzke pri zachovaní rýchlosti, flexibility a vysokého štandardu, ktorý rada očakáva.

Mark Roberts

hs Druck

Spoločnosť Canon nám priamo v našich priestoroch sprostredkovala kurz Essential Business Builder o budovaní podniku. Svojou odbornou pomocou umožnila celému nášmu tímu plne pochopiť potenciál technológií a zároveň získať istotu v rámci samotnej prevádzky aj podmienok, prostredníctvom ktorých tieto možnosti môžeme ponúknuť klientom.

Helmut Hörmanseder, zakladajúci partner

Imagination

Získali sme v mnohých smeroch. Náklady na tlač výrazne klesli, čo má nemalý vplyv na náš hospodársky výsledok. Máme oveľa menej zariadení, ktoré sú podstatne flexibilnejšie a odolnejšie a zároveň máme tie správne stroje na tých správnych miestach. Teraz dokážeme refakturovať náklady súvisiace s tlačou oveľa presnejšie a sme schopní našim zákazníkom poskytovať konzistentne vysoko kvalitnú farebnú tlač.

Sue Chick, projektová manažérka

I-Pack

ipack-logo

Našou métou je zvýšiť objemy o 25 % do konca roka 2015 a do roku 2016 o ďalších 15 %. Vďaka podpore a technológiám spoločnosti Canon sme na dobrej ceste k dosiahnutiu našich podnikateľských cieľov.

Atle Andreassen, zakladateľ

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Canon sme dokázali vytvoriť relatívne rýchlo sa rozrastajúce oddelenie na tvorbu nápisov.

Adrie Hoogeveen, riaditeľ spoločnosti

Kahle

DWF-logo.jpg

Hoci sú technológie samozrejme dôležité, neboli jediným dôvodom, kvôli ktorému som sa rozhodol pre spoločnosť Canon. O našej dohode rozhodol balík služieb, ktorý spoločnosť poskytuje k svojim zariadeniam a ktorý zahŕňa popredajnú starostlivosť, zaškolenie a podporu. Na základe predchádzajúcich skúseností som vedel, že v rámci spolupráce s nami sa budú usilovať, aby sme zaručene dostali riešenie v oblasti tlače, ktoré do nášho podnikania prinesie zmenu.

Dan Batek, technológie a financie, KAHLE

Keplerova univerzita

kepler-logo

Spolupracovali sme so spoločnosťou Canon na hľadaní odpovede, ktorá by okamžite zjednodušila prácu študentom a mala pritom minimálne rušivý účinok.

Alexander Freischlager, vrchný prevádzkový riaditeľ

Kuttab Publishing

Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE

Jamal Alshehhi, Founder

KnowledgePoint

KP-Hero1

Snaha spoločnosti Canon pomôcť nám zvládnuť náročné úlohy nášho podnikania odráža našu vlastnú metodológiu a to sa vždy cení. Práve tento vzťah bude v prípade našich budúcich investícií rozhodujúci. Doteraz sme boli so spoluprácou so spoločnosťou Canon spokojní a rozhodne s ňou budeme spolupracovať aj v budúcnosti.

Andre Philpot, prevádzkový riaditeľ

Kyas Photography

Model imagePROGRAF podporuje rast ateliéru. Dostávame stále väčšie, lepšie zákazky a čo je ešte dôležitejšie, projekty, pre ktoré sa vieme nadchnúť. Vďaka času, ktorý nám toto zariadenie šetrí, sa teraz môžeme lepšie sústrediť na osobitné portfóliá pre jednotlivé projekty našich klientov a vytvárať, korigovať a zdokonaľovať naše fotografie, aby boli čo najlepšie.

Jörg Kyas, Kyas Photography

Londýnsky obvod Newham

Diagnostika a údržba na diaľku sú v oblasti IT bežné, preto sme verili, že podobný prístup by mohol priniesť našej prevádzke tlače významné výhody. Navyše sme vedeli, že by sme tak dokázali lepšie porozumieť trendom v rámci využívania tlače, čo by nám pomohlo formovať našu budúcu stratégiu pre tlač.

Gary Sussex, vedúci oddelenia informačných a komunikačných služieb

Mestská rada Leeds

DWF-logo.jpg

Našou prioritou bolo zaviesť inteligentné riešenie, ktoré by rade šetrilo peniaze a jej zamestnancom čas.

Kirsty McCarthy, vedúca oddelenia spravovaných služieb tlače

LO Media

DWF-logo.jpg

Vďaka znalostiam, ktoré sme získali od spoločnosti Canon a prostredníctvom nezávislých školení, máme možnosť ponúknuť tlačové služby vysokej digitálnej kvality a rovnako aj víziu a trpezlivosť na strategickejšie uvažovanie.

Lars Langbo, výrobný riaditeľ

Mailing Andalucía

DWF-logo.jpg

Investícia do monochromatického produkčného tlačiarenského stroja Canon imagePRESS 1135 a vysokokapacitného zásobníka sa okamžite odrazila na produktivite

Daniel Sánchez, riaditeľ

Marne Drukkers

Manuálne zoraďovanie veľkoformátových plagátov zaberá veľa času a stojí veľa peňazí, preto sme sa rozhodli vyhľadať lepšie riešenie.

Guus Sligter, riaditeľ spoločnosti

Martin Parr

Parr-Hero1

Či už v našom štúdiu v Londýne, alebo na prezentačných akciách kdekoľvek na svete, s podporou spoločnosti Canon dokážeme presvedčivo vdýchnuť Martinovým fotografiám život a zaistiť, že jeho diela obstoja v skúške času.

Louis Little, riaditeľ tlačiarenskej výroby

Maya Vik

Za veľkú časť nášho úspechu vďačíme neuveriteľnej úrovni profesionality a podpory zo strany spoločnosti Canon. Výrobná kvalita všetkého, čo spoločnosť Canon dodala, bola skutočne vysoká a mať partnera, ktorý dokáže zabezpečiť všetky naše mediálne potreby pre tento projekt naprieč médiami, bolo skutočne úžasné.

Pål Laukli, profesionálny fotograf

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Nesmierne sa tešíme z nášho nového monitorovacieho systému. Od jeho zavedenia sa nám podarilo výrazne znížiť počet krádeží v obchode a teraz sme si stanovili nový cieľ: ešte viac tento počet zredukovať. Systém sa jednoducho používa a umožnil nám zlepšiť spôsob našej interakcie so zákazníkmi a spôsob predaja.

Branka Jerala, marketingová riaditeľka

The University of Nottingham

Naša univerzita sa zaujíma o najnovšie technológie, ako je 3D tlač. Riešenie od spoločnosti Canon je fantastické – dokážeme vyrábať precízne, drobné modely v súlade s potrebami študentov architektúry.

John Morgan, odborný asistent na katedre architektúry

Online Reprographics

online-repro-hero1

Spoločnosť Canon do nás od začiatku vkladala dôveru a my sa snažíme presadzovať rovnaký prístup v spolupráci s našimi zákazníkmi.

John Foy, zakladateľ

Orange Business Services

DWF-logo.jpg

Spoločnosť Canon nielen preukázala odborné znalosti v oblasti mobilnej tlače, ktoré nás zaujímali, ale keďže je to zároveň globálna spoločnosť, vedeli sme, že má potrebné možnosti, aby nás podporila aj mimo UK.

Nick Jones, riaditeľ divízie správy nehnuteľností a finančnej správy pre severnú a západnú Európu

PCS

DWF-logo.jpg

So spoločnosťou Canon neustále vedieme rozhovory, ktorých cieľom je získať pomoc v oblasti propagácie našich služieb.

Asad Butt, riaditeľ oddelenia tlače

Polomnis

K prechodu zo starej tlačiarne na tlačiareň Arizona nás prinútili problémy s priľnavosťou atramentu na našej starej tlačiarni.

Job ten Doeschate, riaditeľ spoločnosti

Printondemand-worldwide

Efektívnosť je prirodzene kľúčová, no dôležitá je aj spoľahlivosť. Môžete mať skvelé vybavenie, ale ak je 10 % času mimo prevádzky, máte problém. So značkou Canon takýto problém nepoznáme. Ak sa aj stane, že má nejaký stroj poruchu, nikdy to netrvá dlho, pretože do dvoch hodín servisní pracovníci prídu aj odídu.

Andy Cork, obchodný riaditeľ spoločnosti Printondemand-worldwide

ProjectColor

Obsluha už nemusí obsluhovať viacero nezávisle fungujúcich zariadení a tlačiarní RIP pri správe produkcie. Okrem toho, z dôvodu, že softvér Onyx Thrive je založený na technológii Adobe PDF Print Engine, máme my a naši klienti plnú dôveru v rasterizáciu komplexných grafických dizajnových efektov vrátane vrstiev priehľadnosti, zmiešaných farebných priestorov a spracovania primárnych farieb.

Norman Scheffer, riaditeľ

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Vďaka podpore od spoločnosti Canon, Pulp Grafisk zdvojnásobila kapacitu veľkoformátovej tlače a zbavila sa závislosti od poskytovateľov služieb tretích strán pri vykonávaní tlačových úloh.

Terje Gulbrandsen

RDaSH

DWF-logo.jpg

Pracovníci spoločnosti Canon s nami jednali veľmi priamo a povedali nám, čo presne možno riešením DSF dosiahnuť a aké prínosy môžeme očakávať.

Lisa Grandcourt, vedúca správy vybavenia

Replay Studio

Replay-logo

Spoločnosť Canon sme vždy považovali za skvelého radcu, ktorý vás v prípade potreby zahrnie nápadmi a odbornými znalosťami. Pozorne nás počúvali a presne vedeli, čo je potrebné na to, aby naša spoločnosť dosiahla svoj maximálny potenciál.

Andy Halasz, správca

Ritz

DWF-logo.jpg

Spoločnosť Canon v rámci svojho poradenstva prostredníctvom nástroja Business & Innovation Scan, ale aj podnikateľského návrhu poukázala na potrebu strategickejšieho prístupu a pretvorenia nášho podnikania.

Kurt Habersatter, generálny riaditeľ

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Výsledkom nášho partnerstva so spoločnosťou Canon je, že kombinované médiá teraz predstavujú veľkú časť našej ponuky služieb a kampane našich zákazníkov sú lepšie merateľné.

Remo Martin, generálny riaditeľ

Sanders Group

Tlačiarne Océ Arizona zmenili moju spoločnosť. Počas finančnej krízy mnoho iných spoločností skrachovalo, avšak vďaka týmto strojom som dokázal zarábať viac peňazí pri menšom obrate. Môj obrat klesol, avšak zvýšila sa mi marža tým, že som vymenil materiál, s ktorým som raz obchodoval, za niečo s vyššou hodnotou. Dokázal som pokryť dopyt na trhu po krátkych dodacích lehotách, zákazkových aplikáciách a kreatívnych riešeniach.

Marco de Wert, generálny riaditeľ

Sarab Entreprenad AB

Sarab-Entreprenad

Zmenilo to celý náš spôsob práce. Prichádzajúce faktúry sa teraz triedia spôsobom, ktorý sme si predtým nedokázali ani predstaviť. A ja mám viac času, ktorý môžem venovať nášmu projektu v spolupráci s našimi zamestnancami a zákazníkmi.

Johan Selenius Rosengren, riaditeľ spoločnosti

Screentec

Ak by som mal jedným slovom vyjadriť, aký je to pocit byť zákazníkom spoločnosti Canon, tým slovom by bolo „upokojujúci“. Od spoľahlivosti a flexibility zariadení až po služby a podporu ponúkanú zamestnancami a technikmi – ťažko by som niekde hľadal nedostatky.

Darren James, generálny riaditeľ

Spoločnosť Spazio81

Vďaka rozsiahlemu portfóliu služieb, ktoré ponúkame, sme vytvorili širokú a rôznorodú zákaznícku základňu, ktorá je veľmi lojálna a teší sa na spoluprácu s nami. Zvyšuje sa tak naša svetová reputácia a už máme zákazky z takých diaľav ako USA alebo Čína.

Alessandro Locatelli, generálny riaditeľ

Staples

Potrebovali sme konzultačný prístup, ktorý by nám pomohol získať lepší prehľad o motivácii našich zákazníkov. Potrebovali sme riešenie a stratégiu, tie sa nám však nedarilo nájsť, až kým sa do veci nezapojilo oddelenie podnikových služieb spoločnosti Canon.

Richard Houppermans, vedúci oddelenia podnikových služieb

Stralfors UK

Stralfors-Hero1

Väčšina našich zákazníkov teraz využíva produkciu na jeden prechod. Vďaka možnostiam tlačiarne ColorStream teraz dokážu viac, napríklad nám môžu dodať digitálne obrázky a podčiarknuť nimi svoje dynamické správy. V prvom rade ide o zlepšovanie a o to, aby svojim zákazníkom prinášali čo najrelevantnejšie informácie.

Tony Plummer, generálny riaditeľ pre UK

The Print Foundry

Spoločnosť Canon je skvelý partner. Často si od nich požičiavame nápady, diskutujeme o nových nápadoch na produkty a spôsobe ich najlepšieho možného využitia v tlačiarňach imagePROGRAF, a bleskovo reagujú, ak niečo potrebujeme.

Renato Tavares, zakladateľ

The Student Hotel

student-hero1

Spoločnosť Canon nám pomohla v mnohých ohľadoch – nielen svojimi kvalitnými kamerami, ale aj špičkovou podporou ešte pred ich zakúpením. Dokázali sme tak vypracovať riešenie, ktoré sa nášmu tímu jednoducho používa a pritom dokonale spĺňa naše nároky.

Jan-Pieter Muis, správca majetku

TJ International

TJI-hero1

Technológie a pracovný tok výrazne ovplyvnili produktivitu. Teraz dokážeme vytlačiť knihy v mäkkej väzbe už za 24 hodín a knihy v tvrdej väzbe za 48 hodín. Bez zručností, odborných znalostí a konzultačných služieb spoločnosti Canon by to bolo nemožné.

Angus Clark, generálny riaditeľ

UKE

Dnes je podpora tlačiarní a multifunkčných zariadení na podstatne vyššej úrovni, pretože ju majú na starosti odborníci zo spoločnosti Canon. Ako oddelenie IT sa vďaka tomu môžeme sústrediť na naše hlavné úlohy. Navyše, náklady na tlač sú nižšie, než kedykoľvek predtým.

Florian Benthin, vedúci oddelenia kancelárskych služieb

Univerzita v Glasgowe

DWF-logo.jpg

Za 5-ročné obdobie trvania projektu by sa malo ušetriť viac ako 5,5 miliónov GBP, čo je úžasné.

Van Dillewijn Group

Teraz máme systém našich záväzkov pevne v rukách a faktúry spracovávame o 40 % rýchlejšie než predtým. Spolu s úsporami za penále pomohlo riešenie od spoločnosti Canon znížiť náklady až o 30 %.

Bert Rijkmans, vedúci oddelenia informačných a komunikačných technológií

Volkswagen

Dve zariadenia Canon imagePRESS sa ukázali ako ideálny doplnok k našej existujúcej ofsetovej a digitálnej zostave. Ponúkajú tú správnu rovnováhu medzi produktivitou a kvalitou, ktorá sa dokonale hodí na veľkú časť našej práce a skvele sa prispôsobuje rastúcemu dopytu po krátkych dodacích lehotách a malých objemoch medzi našimi zákazníkmi.

Helmuth Oschmann, vedúci tlačovej miestnosti

Von Hagen

Rad zariadení Océ Arizona disponuje všetkým potrebným: veľkosťou, produktivitou a variabilitou, vďaka čomu je možné spracúvať široké spektrum ohybných aj pevných materiálov. Výsledkom je, že klientom dokážeme ponúknuť nákladovo a časovo efektívnejší spôsob vytvárania ich posolstiev. Teraz, keď dokážeme tlačiť na akékoľvek substráty, dokážeme uskutočniť prakticky každý kreatívny nápad.

Von Hagen

Odvetvia

Prehľadávajte priemyselné odvetvia, z rozbaľovacieho zoznamu vyberte typ odvetvia a zistite viac o riešeniach spoločnosti Canon pre dané odvetvie